Būsto paskola

Paskolos suma
3000 Eur
300000 Eur
Paskolos terminas
3 mėn.
360 mėn.

Numatomas mėnesio įmokos dydis: -- Eur

 • Sutarties sudarymo mokestis: -- Eur
 • Bendra kredito kainos metinė norma: --%
 • Bendra kredito gavėjo mokama suma: -- Eur

Užpildykite duomenis:


Pateikite paraišką su Smart-ID, paraiškos vertinimas greitas.
Pateikite paraišką su el. parašu, paraiškos vertinimas greitas.
Pateikite paraišką nufotografuodami dokumentus, vertinimas greitas.
Gavę užklausą su Jumis susisieksime, paraiškos vertinimas lėtesnis.

Kauno kredito unijoje paskolos išduodamos gyvenantiems arba dirbantiems Kauno mieste, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose arba turintiems kitų sąsajų su šiomis teritorijomis.

Būsto paskola arba paskola būstui – viena iš dažniausiai klientus dominančių finansinių paslaugų. Būsto paskolos išduodamos, vadovaujantis Lietuvos Banko patvirtintais atsakingo skolinimosi nuostatais (vertinamos paskolos gavėjo gaunamos pajamos, pajamų nukreipimo galimybė, kredito istorija ir kiti skolinimosi ypatumai).

Planuojantiems skolintis, teikiamos nemokamos finansinės konsultacijos (pajamos, palūkanos, marža, eiga, eiliškumas, etapai, paskolos ėmimas, ėmimo žingsniai ir t.t.). Galima skolintis ir dirbant su verslo liudijimu, gaunant pajamas užsiimant individualia veikla.

Bendro pobūdžio informaciją apie kreditus susijusius su NT rasite čia: Bendro pobūdžio informacija dėl kreditų susijusių su nekilnojamu turtu

Geriausios būsto paskolos

Šiuo metu rinkoje yra daug puikių nekilnojamojo turto pasiūlymų, tačiau neseniai sukūrus šeimą įsigyti pirmąjį būstą be kredito yra praktiškai neįmanoma. Tenka teikti ne vieną paraišką į bankus ar kitas finansines institucijas, siekiant gauti geriausius būsto paskolos pasiūlymus.

Ieškantiems kur būtų galima gauti geriausią būsto paskolos pasiūlymą palankiausiomis sąlygomis, rekomenduojame kreiptis į Kauno kredito uniją. Kodėl verta tai padaryti? Nes Kauno kredito unija savo nariams išduoda individualizuotas būsto paskolas geriausiomis sąlygomis, o jei jūsų finansinė padėtis šiuo metu nėra pati geriausia, taip pat galima kreiptis dėl būsto paskolos, nelaukiant kol jūsų situacija pasikeis į gerą. Tai padaryti galite, jei turite asmenį kuris gali laiduoti už jus, kad vykdysite prisiimtus finansinius įsipareigojimus.

Kitas variantas – valstybės lengvatos pirmam būstui, jei esate jauna šeima, norinti įsigyti savo pirmuosius namus. Ja pasinaudoti gali jaunos šeimos, kurios pagal Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymą turi teisę gauti tokio pobūdžio finansinę pagalbą. Jei norite pasinaudoti šia galimybe, kreipkitės į savivaldybę kur esate deklaravę savo gyvenamą vietą ir pateikite prašymą gauti specialią pažymą, kuria remiantis Kauno kredito unija jums suteiks šią valstybės skirtą subsidiją. Tačiau reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad jūsų turimi finansiniai įsipareigojimai neviršytų 40 procentų visų per mėnesį gaunamų jūsų pajamų.

Taip pat galima įkeisti turimą nekilnojamąjį turtą ir taip bandyti gauti 85 procentų dydžio jo vertės kreditą naujam būstui, kurį planuojate įsigyti. Jei planuojate imti būsto paskolą, pasinaudojus nekilnojamojo turto įkeitimu, turite atsakingai vykdyti finansinius įsipareigojimus, nes kitaip didėja rizika susigadinti savo kredito istoriją, kas ateityje gali turėti įtakos tam, jog jūsų kita paskola bus brangesnė, t.y. didės jos metinės palūkanos. Nevykdant finansinių įsipareigojimų bankui ar kitai institucijai, įkeitus nekilnojamą turtą už būsto paskolą, galite netekti juridinės teisės juo disponuoti arba iškyla didelė rizika jį prarasti. Visų finansinių įsipareigojimų vykdymą užtikrina Lietuvos Respublikoje esanti nekilnojamojo turto hipoteka.

Tad kreipkitės į Kauno kredito uniją, užsiregistruokite į nemokamą konsultaciją ir sužinokite kokio dydžio ar rūšies būsto kreditas gali būti suteiktas jums ar jūsų šeimai.

Gauti būsto paskolos pasiūlymą iš Kauno kredito unijos tikrai labai nesudėtinga:

 • Galima užpildyti būsto paskolos paraišką internetu arba atvykus į asmeninę konsultaciją tiesiogiai į Kauno kredito uniją.
 • Prieš pateikdami būsto paskolos paraišką, galite įsivertinti savo galimybes ir pasiskaičiuoti kiek kainuos būsto paskola, pasinaudodami interaktyvia Kauno kredito unijos būsto paskolos skaičiuokle, kur preliminariai sužinosite visą paskolos sumą bei kokia bus mėnesinė įmoka.
 • Bus atliekamas jūsų būsto paskolos paraiškos vertinimas, tikrinant jūsų finansines galimybes, prisiimant įsipareigojimus nustatytu terminu mokėti būsto paskolos mėnesines įmokas.
 • Per penkias darbo dienas Kauno kredito unija įvertins jūsų paraišką ir pateiks individualų būsto paskolos pasiūlymą. Jei prireiks papildomų dokumentų, su jumis bus susisiekta asmeniškai. Pavyzdžiui, jei reikės pateikti įkeičiamo nekilnojamojo turto vertinimo dokumentus.
 • Gavus individualų būsto paskolos pasiūlymą iš Kauno kredito unijos, galėsite pasirašyti sutartį ir gauti reikalingą finansinę pagalbą būstui įsigyti.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Priklausomai nuo jūsų poreikių ir nuo jūsų ar jūsų šeimos finansinių galimybių, jūs galite pasiskolinti nuo 3 000 eurų iki 300 000 eurų būsto įsigijimui. Bendra būsto paskolos kainos metinė norma yra bendra būsto paskolos kaina, išreikšta procentais. Tad gavus būsto paskolos pasiūlymus iš skirtingų finansinių institucijų ar bankų, pagal šį dydį, galite išsirinkti geriausią būsto paskolos pasiūlymą. Pavyzdžiui, jei skolinatės 10 000 eurų, būsto paskolos trukmė yra 5 metai ir taikoma 5 procentų metinė fiksuotų palūkanų norma, tai bendra būsto paskolos mokama suma būtų 12 540 eurų, o mėnesinė įmoka siektų -209 eurų.

Maksimali suma, kuri yra suteikiama būsto įsigijimui yra 300 000 eurų.

Būsto paskolos yra suteikiamos maksimaliam terminui – 30 metų.

Būsto paskolos yra suteikiamos maksimaliam terminui – Būsto paskoloms yra taikomos metinės palūkanos nuo 6,5 procentų. Galima pasirinkti tai, kokias palūkanas norite, kad būtų taikomos jūsų būsto paskolai: kintamos ar fiksuotos.

Kintamos būsto paskolos palūkanos yra nustatomos pagal sutarties sudarymo dieną esantį EURIBOR (angl. Euro Interbank Offered Rate) yra orientacinis palūkanų dydis Europos ekonominėje ir pinigų sąjungoje. EURIBOR yra vidutinės Europos tarpbankinės rinkos palūkanų normos, kuriomis bankai yra pasiruošę skolinti pinigus eurais kitiems bankams. EURIBOR indekso reikšmes savo tinklalapyje skelbia Europos pinigų rinkos institutas (angl. European Money Markets Institute – EMMI). Kasdien skelbiamas EURIBOR indekso reikšmes galite pamatyti šiame tinklalapyje: https://www.emmibenchmarks.eu/euribor-org/euribor-rates.html, UNIBOR2 (kintama kreditų palūkanų normos dalis, kuri parodo vidutinius Lietuvos centrinės kredito unijos (toliau – LCKU) sistemai priklausančių kredito unijų išteklių kaštus. UNIBOR12 yra vidinis LCKU indeksas ir yra naudojamas tik LCKU sistemai priklausančių kredito unijų palūkanų normoms nustatyti. Indeksas apskaičiuojamas kaip vidutinė svertinė metinė palūkanų norma, už kurią kredito unijos iš savo narių pritraukia 1 metų trukmės (360-367 dienos imtinai) terminuotuosius indėlius. Iš skaičiavimų, eliminuojama 15 proc. indėlių turinčių didžiausią palūkanų normą ir 15 proc. indėlių turinčių mažiausią palūkanų normą, t. y. skaičiavimams naudojami terminuotieji indėliai, kurių palūkanų norma yra tarp 15 ir 85 procentinių visų terminuotųjų indėlių. Indeksą nuo 2014 metų skaičiuoja LCKU ir pasibaigus mėnesiui per tris darbo skelbia internetiniame tinklalapyje https://lku.lt/apiemus/palukanu-normos/ ar kito Kauno kredito unijos pasirinkto indekso ir nustatytos maržos sumą.

Jei naudojama kintama palūkanų dalis, keičiasi priklausomai nuo būsto paskolos mėnesinės įmokos mokėjimo diena. Tad rekomenduojama įsivertinti koks gali būti kintamų palūkanų pokytis visą paskolos grąžinimo laikotarpį. Tai pat jis gali turėti didelę įtaką kas mėnesį mokamų palūkanų sumos dydžiui. Tuo tarpu, fiksuotos būsto paskolos palūkanos gali būti taikomos ne ilgesniam nei trejų metų laikotarpiui. Jis turi sutapti ir su būsto kredito terminu. Fiksuotos palūkanos nuo kintamų palūkanų skiriasi tuo, kad jų norma nesikeičia visą kredito sutarties galiojimo terminą. Tačiau lyginant su kintamomis palūkanomis, fiksuotų palūkanų norma yra aukštesnė.

Iškilus laikiniems finansiniams sunkumams galite trijų mėnesių laikotarpiui atidėti būsto paskolos įmokas, mokant tik palūkanas. Tai padaryti galite ir dėl šių aplinkybių: nutrūkus kredito gavėjo santuokai; mirus kredito gavėjui ar jo sutuoktiniui praradus darbą ar netekus ne mažiau nei trečdalio mėnesinių pajamų. Pasinaudojus būsto paskolos atidėjimu, būna perskaičiuotos atidėtos įmokos ir atnaujinamas mėnesinių įmokų mokėjimų grafikas.
30 metų.

Priklausomai nuo jūsų poreikių, jūs galite pasiskolinti nuo 3 000 eurų iki 300 000 eurų būsto įsigijimui. Bendra būsto paskolos kainos metinė norma yra bendra būsto paskolos kaina, išreikšta procentais. Tad gavus būsto paskolos pasiūlymus iš skirtingų finansinių institucijų ar bankų, pagal šį dydį, galite išsirinkti geriausią būsto paskolos pasiūlymą. Pavyzdžiui, jei skolinatės 10 000 eurų, būsto paskolos trukmė yra 5 metai ir taikoma 5 procentų metinė fiksuotų palūkanų norma, tai bendra būsto paskolos mokama suma būtų 12 54Būsto paskolą gali gauti visi pilnamečiai, dirbantys asmenys, tapę Kauno kredito unijos nariais, turintys tvarkingą kredito istoriją ir turintys galimybes laiku vykdyti prisiimtus finansinius įsipareigojimus. Jei manai, kad butas tau yra tolima svajonė – tai klysti, nes ji gali išsipildyti labai paprastai. Preliminariai įsivertinti savo galimybes padės Kauno kredito unijos pateikiama būsto skaičiuoklė arba tiesiog užpildant būsto paskolos paraišką Kauno kredito unijoje ir susitark dėl asmeninės konsultacijos, kur bus įvertinamos finansinės galimybės ir pateiktas optimalus pasiūlymas būsto įsigijimui. Kauno kredito unijos būsto paskola yra prieinama tiek jauniems žmonėms, sukūrusiems šeimą, tiek dirbantiems užsienyje, tiek verslo startuoliams. Yra ne vienas būdas, kad paskola būstui taptų realybe ir galėtumėte džiaugtis savo naujais namais. 0 eurų, o mėnesinė įmoka siektų -209 eurų.

Norint įsigyti būsto paskolą yra taikomi Kauno kredito unijos valdybos nustatyti minimalūs reikalavimai. Pirmas dalykas – jūs turite tapti Kauno kredito unijos nariu, tai galima padaryti sumokėjus minimalų pajų – stojimo mokestį, kuris siekia 30 eurų sumą. Atkreipkite dėmesį į tai, kad Kauno kredito unijos nariais gali tapti pilnamečiai, dirbantys asmenys, gyvenantys, vykdantys savo veiklą arba turintys kitų sąsajų su Kauno miestu, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų Rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonais ar jų teritorijomis. Antras dalykas – jūs turite kreiptis į finansų konsultantą ir užsiregistruoti į nemokamą konsultaciją, kurios metu bus įvertinama jūsų kredito istorija ir finansinės galimybės gauti norimo dydžio būsto paskolą. Pildant paraišką jums reikės pateikti ir visus reikalingus dokumentus: asmens tapatybės kortelę ar pasą, banko išrašą, įrodantį apie jūsų gaunamas pastovias pajamas už pastarąjį pusmetį bei darbo oficialius darbo santykius įrodančius dokumentus (pvz. darbo sutartį). Svarbu, kad ji būtų galiojanti ilgiau nei pastaruosius keturis mėnesius. Būsto paskolos paraišką gali pateikti ir žmonės, dirbantys užsienyje. Tuo atveju, jei vykdote individualią veiklą ir dirbate sau, reikės pateikti dokumentus, įrodančius jūsų veiklos finansinę būklę. Taip pat galima kreiptis dėl būsto paskolos ir tais atvejais, kai turite laiduojantį asmenį, kuris garantuos jūsų gebėjimą vykdyti prisiimtus finansinius įsipareigojimus arba jau turite nekilnojamojo turto, kurį norėtumėte įkeisti. Tačiau turėkite omenyje, kad įkeičiant nekilnojamąjį turtą, galite tikėtis būsto paskolos, kuri neviršija 85 procentų įkeisto turto vertės.

Būsto paskola, kurią suteikia Kauno kredito unija gali būti skirta ne tik nekilnojamojo turto įsigijimui, bet ir statyboms, rekonstrukcijai ar namo renovacijai. Taip pat pasinaudojus būsto paskola galima įsigyti norimą nekilnojamą turtą, parduodamą iš varžytinių.

Įsigyjant būsto kreditą yra skaičiuojamos metinės palūkanos, kurios siekia nuo 6,5 procentų. Taip yra taikomi ir sutarties sudarymo bei administravimo mokesčiai, jų dydis priklauso nuo to, kokiam terminui yra sudaroma būsto kredito sutartis. Tad su darydami kredito sutartį, turėkite omenyje, kad jei vykdote visus finansinius įsipareigojimus ir tvarkingai mokate mėnesines būsto kredito įmokas, tai bendra kredito metinė norma ir bendra kredito gavėjo mokama suma, pagal nustatytas būsto kredito sutarties sąlygas yra nekeičiamos.

Kalbant apie būsto paskolos išlaidas, tai jos sudarius sutartį išlieka tokios pačios iki pat termino pabaigos, kaip ir sutarties pasirašymo dieną. Papildomai jums reikės sumokėti būsto paskolos sutarties administravimo mokesčius, turto draudimo ir jo vertinimo išlaidas, kurios kiekvienu atveju yra skaičiuojamos individualiai. Taip pat ir kiekvienam būsto paskolos pareiškėjui ir kredito gavėjui paskolos palūkanos, jų normos ir kredito sutarties sąlygos yra nustatomos individualiai, atsižvelgiant į jo finansines galimybes, paskolos dydį, jos terminą ir turimų nuosavų lėšų dalį. Tad kitos su būsto paskola susijusios išlaidos, neįtrauktos į bendrą paskolos kainą, gali būti susijusios su trečiųjų šalių nustatytais įkainiais, kurie kinta priklausomai nuo nekilnojamojo turto vertės. Tai gali būti įkeičiamo nekilnojamojo turto draudimas, jo vertinimas; notaro paslaugų apmokėjimas; hipotekos išregistravimas Hipotekos registre ar netesybas už būsto paskolos sutartyje nustatytų įsipareigojimų nevykdymą.

Norint įsigyti būsto kreditą, reikia pateikti savo asmens dokumentus: asmens tapatybės kortelę arba pasą, tam, kad būtų galima būtų patikrinti jūsų kredito istoriją. Papildomai reikia pateikti banko išrašą, kuriame atsispindėtų jūsų gaunamos pajamos už pastaruosius šešis mėnesius. Taip pat reikia įrodymo, jog esate dirbantis ne trumpiau nei keturis pastaruosius mėnesius. Jei vykdote individualią veiklą ar turite nuosavą verslą, reikės pateikti dokumentus, įrodančius jūsų įmonės finansinę situaciją ir gautą pelną. Būsto paskola gali būti įsigyjama ir įkeitus turimą nekilnojamąjį turtą. Tuomet galima gauti paskolą, kuri neviršija 85 procentų įkeisto turto vertės. Tad tokiu atveju reiktų pateikti turto vertinimo dokumentus. Galima imti būsto paskolą ir kartu su šeimos nariais, kurie laiduos, jog jūs vykdysite finansinius įsipareigojimus. Reikia turėti omenyje, kad ir tuomet bus vertinama bendra šeimos ar laiduojančio asmens kredito istorija ir finansinės galimybės. Jei turite abejonių dėl galimybės gauti reikalingo dydžio būsto paskolą, visada galite pasitikrinti kokia būtų finansinė našta. Tai padaryti padės interaktyvi būsto paskolos skaičiuoklė, kur suvedus informaciją apie pageidaujamą suma ir paskolos grąžinimo terminą, matysite kokio dydžio bus būsto paskolos palūkanos ir suma, kurią reikės mokėti kas mėnesį.

Norint gauti geriausią būsto paskolos pasiūlymą tikrai verta pasidomėti skolinimosi galimybėmis skirtinguose bankuose ar kitose finansinėse institucijose. Visada verta gauti bent kelis paskolos pasiūlymus ir rinktis geriausią variantą, kuris labiausiai atitiktų jūsų poreikius. Taip pat norint gauti geriausią būsto paskolos pasiūlymą, labai svarbi yra jūsų ir jūsų šeimos kredito istorija, parodant kokios yra jūsų pajamos, išlaidos, finansiniai įsipareigojimai kitoms finansinėms institucijoms ir jūsų anksčiau atlikti įvairaus pobūdžio mokėjimai. Taip pat pateikdami paraišką būsto paskolos pasiūlymui gauti, jūs pasirašote sutikimą patikrinti jūsų asmeninę kredito istoriją. Dažnai yra vertinamos ir kitos aplinkybės: šeimyninė padėtis; kiek asmenų jums tenka išlaikyti ir kokie yra jūsų darbo santykiai. Tai svarbu įsivertinant jūsų finansinį stabilumą. Teikiant paraišką būsto paskolos gavimui, būtina nurodyti visus oficialius pajamų šaltinius, įskaitant ir tėvystės pašalpas; papildomas pajamas, gautas iš nuomos ir dividendus. Taip pat jei vykdote individualią veiklą ar turite įmonę reiktų pateikti papildomą informaciją apie finansinę būklę.

Kauno Kredito unija yra išskirtinė tuo, kad kiekvienu atveju yra svarstomos skolinimosi galimybės labai nuosekliai, įvertinant visas aplinkybes, turimus finansinius įsipareigojimus bei asmens jau turimą nekilnojamąjį turtą. Viską įvertinus yra pateikiamas individualus pasiūlymas, optimaliai tinkantis pareiškėjui, nedidinant jo finansinės naštos taip, kad jam trūktų lėšų kasdieniniam vartojimui ir pragyvenimo išlaidoms. Įsivertinti savo finansines galimybes gauti būsto paskolą galite ir patys savarankiškai, tai padaryti padės interaktyvi Kauno kredito unijos būsto kredito skaičiuoklė. Kur suvedus norimą būsto paskolos sumą ir pageidaujamą terminą, galite matyti kokio dydžio įmoką jums tektų mokėti kas mėnesį.

Paskola būstui įsigyti teikiama Kauno kredito unijos nariams bei norintiems jais tapti gyvenantiems arba dirbantiems Kauno mieste, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose arba turintiems kitų sąsajų su šiomis teritorijomis., sulaukusiems 18 metų amžiaus ir gaunantiems nuolatines pajamas šiomis valiutomis – SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK ir EUR.

Būsto paskolos grąžinimo grafikas yra sudaromas, atsižvelgiant į jos gavėjo gaunamų pajamų periodiškumą. Galima būsto paskolą grąžinti linijiniu metodu (kuomet būsto paskola grąžinama lygiomis dalimis ir mokamas palūkanas, skaičiuojant nuo negrąžintos kredito dalies); anuiteto metodu (kai kredito unijai būsto paskolos gavėjas moka lygias įmokas, kurias sudaro grąžintina kredito dalis ir apskaičiuotų palūkanų dalis) ir individualiu metodu (kai būsto paskolos grąžinimo ir palūkanų mokėjimo būdas yra nustatomas individualiai).

Būsto paskolos sąlygos yra apibrėžiamos sutartyje, taip pat ir paskolos grąžinimo terminas bei galimybė grąžinti ją anksčiau numatyto termino.

Nevykdant finansinių įsipareigojimų, Kauno kredito unija turi teisę vienašališkai nutraukti būsto paskolos sutartį arba pareikalauti, kad kredito gavėjas grąžintų visą paskolos sumą dar nepasibaigus sutarties galiojimo terminui. Prieš tai ne mažiau nei du kartus informavus būsto paskolos gavėją apie gresiančias sankcijas numatytu sutartyje būdu. Šie veiksmai yra priimami tuomet, kai pagal būsto paskolos sutartį, finansiniai įsipareigojimai yra nevykdomi 90 dienų ar neįvykdomi per papildomai duodamą 30 dienų laikotarpį.

Taip, būsto paskolą galite grąžinti anksčiau nustatyto laiko. Galite būsto paskolą grąžinti visą ar dalimis anksčiau sutartyje numatyto termino. Tačiau apie norą grąžinti būsto paskolą ar jos dalį nesibaigus nustatytam terminui, turite informuoti Kauno kredito uniją, sutartyje numatyta tvarka. Atkreipkite dėmesį, kad jei būsto paskola yra grąžinama kredito palūkanų normos keitimo dieną, tai papildomai netaikomo jokie mokesčiai.

Jaunoms šeimoms, kaip ir kitiems klientams, būsto paskolos teikiamos nurodytomis sąlygomis, atsižvelgiant į kliento ar klientų finansines galimybes. Papildomai pagal poreikį gali būti teikiama ir vartojimo paskola būstui įsirengti.

Būsto paskola dirbantiems užsienyje galima. Tokiu atveju klientas turi pateikti dokumentus, įrodančius apie savo darbą bei gaunamas pajamas, paprastai – darbo sutartį ir išrašą iš banko, kuriame atsispindėtų nuolatinės gaunamos pajamos.

Būsto paskolos neišduodamos būsto remontui. Norint pasiskolinti būsto remontui reikėtų naudotis vartojimo kreditu arba, jei paskola didesnė – paskolomis būsto remontui įkeičiant nekilnojamą turtą.

 • paskola išduodama eurais;

 • galima pasirinkti atsiskaitymo laikotarpį;

 • galima pasirinkti norimą įmokų mokėjimo dieną;

 • paskolos užtikrinimas – įsigyjamas arba turimas nekilnojamas turtas;

 • paskolos ir užtikrinimo santykis iki 85 % turto vertės arba kainos (skaičiuojama nuo mažesnės sumos);

 • galima skolintis su bendraskolininku;

Geriausius paskolos pasiūlymus galite rasti ne tik internete, bet ir kreipiantis tiesiogiai į bankus ar kitas finansines institucijas. Kauno kredito unija geriausius paskolos pasiūlymus pateikia visiems nariams, tad jie pirmieji sužino ne tik apie tai kur geriausia investuoti savo santaupas, bet ir kokiais būdais, geriausiomis sąlygomis gali gauti reikalingo dydžio būsto paskolą. Kauno kredito unija nuo kitų finansinių institucijų ir bankų, skiriasi tuo, kad savo klientams teikia individualizuotus pasiūlymus, įvertinus ne tik jūsų finansines galimybes, bet ir galimas rizikas. Visuomet stengiamasi rasti optimalų abipusiai naudingą variantą.