NT vystymo paskola

Informacija apie paskolas NT vystymui

Kiekvienas iš mūsų svajojame apie jaukius ir patogius namus, kur būtų gera gyventi su savo mylimais žmonėmis. Tačiau ką daryti jei svajonių būstas kainuoja šiek tiek daugiau nei planavote arba jo įrengimui pritrūkote finansų? Viena iš išeičių – kreiptis į Kauno kredito uniją dėl paskolos nekilnojamojo turto įsigijimui ar jo vystymui.

Kodėl verta rinktis būtent Kauno kredito uniją? Pirma, jūs gausite optimaliausią paskolos pasiūlymą geresnėmis sąlygomis, nei tai siūlo kitos finansinės institucijos ar bankai. Antra, tapę Kauno kredito unijos nariu, galėsite naudotis visais narystės suteikiamais privalumais ir galimybe refinansuoti turimas paskolas, jei jus užklups laikini finansiniai sunkumai. Be to, Kauno kredito unija, visuomet ieško geriausių finansinių sprendimų savo narių labui, tad tikrai netaiko jokių užslėptų administracinių mokesčių ar sąlygų su žvaigždutėmis, su kuriomis nebūsite susipažinęs iš anksto. Visos nekilnojamojo turto paskolų sąlygos yra aptariamos asmeninės konsultacijos metu ir įvertinus visas įmanomas galimybes, ir rizikas, gaunate galutinį variantą – nekilnojamojo turto paskolos pasiūlymą, skirtą asmeniškai Jums.

Prekybos ir gamybos patalpų, biurų, sandėlių, gyvenamosios paskirties ir poilsio patalpų įsigijimas bei jų pritaikymas nuomai; gyvenamosios, komercinės, sandėliavimo, pramoninės paskirties NT objektų įsigijimas, projektavimas ir statybos darbai;

Ne mažiau kaip 40 proc. objekto sąmatinės vertės;

iki 120 mėn.;

Palūkanų mokėjimas vyksta kiekvieną mėnesį.

Taikomas vienkartinis sutarties sudarymo mokestis 1-3 proc. paskolos sumos.

NT vystymo paskolos užtikrinimo priemonė – nekilnojamas turtas (vystomas objektas, kitas papildomas turtas).

Norintys pateikti paskolą paraiškai gauti visų pirma turėtų tapti Kauno kredito unijos nariais. Tai padaryti gali visi pilnamečiai asmenys, gaunantys pastovias pajamas, dirbantys arba gyvenantys Kauno mieste, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų Rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose arba turintys kitų sąsajų su šiomis teritorijomis. Tam, kad taptumėte pilnaverčiu nariu, turėsite teikti prašymą narystei patvirtinti ir susimokėti minimalų pajų (narystės mokestį), kuris siekia 30 eurų. Tuomet galėsite naudotis visomis Kauno kredito unijos teikiamomis paslaugomis: gauti kreditą ar paskolą, padėti indėlius, pasinaudoti refinansavimo galimybėmis. Nekilnojamojo turto paskola gali būti suteikiama keliais būdais: kai nuosavų lėšų dalis sudaro nemažiau kaip 40 % viso nekilnojamojo turto vertės arba kai yra įkeičiamas turimas nekilnojamasis turtas kaip užstatas, kad finansiniai įsipareigojimai bus įvykdyti pagal paskolos NT numatytas sąlygas.

Kauno kredito unijoje pasiėmus paskolą nekilnojamojo turto įsigijimui, jūs pasirenkate ir sau patogų paskolos grąžinimo terminą bei metodą. Tiek kai išduodama, paskola nekilnojamajam turtui, paskola NT vystymui, tiek paskola NT projektui, yra sudaromas jos mokėjimo grafikas. Paskolos gavėjas gali pats pasirinkti paskolos grąžinimo metodą. Pavyzdžiui, linijiniu metodu – kai paskola NT pirkimui yra grąžinama lygiomis dalimis ir mokant palūkanas, kurios yra skaičiuojamos nuo negrąžintos kredito dalies. Taip pat siūlomas ir individualus metodas, kai būsto paskolos grąžinimo ir palūkanų mokėjimo būdas yra nustatomas individualiai.

Kauno kredito unija suteikia ir galimybę atidėti paskolos grąžinimą, jei jums laikinai iškilo finansinių sunkumų. Galima atidėti NT paskolos grąžinimą iki 24 mėnesių, tačiau nekilnojamojo turto paskolos atidėjimo laikotarpiu jums teks mokėti nekilnojamojo turto paskolos palūkanas.

Maksimalus nekilnojamojo turto paskolos grąžinimo terminas iki 120 mėnesių. Tačiau yra galimybė grąžinti nekilnojamojo turto paskolą ir anksčiau nustatyto termino, tam nėra taikomos jokios nuobaudos ar apribojimai. NT paskolos gavėjui nevykdant finansinių įsipareigojimų Kauno kredito unija turi teisę vienašališkai nutraukti nekilnojamojo turto paskolos sutartį arba pareikalauti grąžinti visą NT paskolos sumą nepasibaigus sutarties galiojimo laikotarpiui tik nemažiau kaip du kartus informavus paskolos gavėją sutartyje nurodytu būdu bei esant esminiam paskolos sutarties pažeidimui, įskaitant, kai įsipareigojimai pagal sutartį nevykdomi arba netinkamai vykdomi ilgiau kaip 90 dienų ir neįvykdomi per nustatytą 30 dienų papildomą terminą.

Paskola nekilnojamojo turto vystymui gali būti išduodama visiems, kurie tikisi plėsti savo turimą verslą ar kuriantiems naują, norintiems įsigyti patalpas, skirtas prekybai, gamybai ar prekių sandėliavimui. Įskaitant ir tuos žmones, kurie nori įsigyti gyvenamosios paskirties ir poilsio patalpas bei jas pritaikyti trumpalaikei bei ilgalaikei nuomai. Tad šio tipo NT paskola yra skirta gyvenamosios, komercinės, sandėliavimo ir pramoninės paskirties nekilnojamojo turto objektų įsigijimui, projektavimui ir statybos darbams.

Preliminariai sužinoti kiek jums kainuos nekilnojamojo turto vystymo paskola jums gali padėti interaktyvi nekilnojamojo turto paskolos skaičiuoklė, kur suvedus norimą paskolos sumą ir pageidaujamą terminą, sužinosite ne tik kiek kainuos jums NT paskola, bet ir kokias mėnesines sumas jums teks mokėti pagal nustatytą grafiką. Nekilnojamojo turto vystymo paskolos metinė palūkanų norma siekia nuo 6 procentų. Taip pat taikomas 1-3 procentų, skaičiuojant nuo nekilnojamojo turto vystymo paskolos sumos, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis.

Kauno kredito unija suteikia nekilnojamojo turto vystymo paskolą, tiek ilgamečiams verslininkams, tiek jauniems besikuriantiems verslo subjektams, kurie nori įsigyti gyvenamąsias patalpas, skirtas ilgalaikei ar trumpalaikei nuomai; komercinės, sandėliavimo ar pramoninės paskirties nekilnojamąjį turtą savo veiklų vykdymui, projektavimui ar statyboms.

Galimas ir išankstinis nekilnojamojo turto vystymo paskolos grąžinimas. Tačiau apie norą grąžinti NT vystymo paskolą anksčiau nustatyto laiko, reiktų informuoti Kauno kredito unijos finansų konsultantą, kuris perskaičiuos paskolos palūkanas ir parengs visus reikalingus dokumentus.

Nekilnojamojo turto vystymo paskolos suteikimo procesas Kauno kredito unijoje nėra sudėtingas. Visų pirma, rekomenduojame savo galimybes pasitikrinti pasinaudojus interaktyvia nekilnojamojo turto paskolos skaičiuokle, kur matysite kokie finansiniai įsipareigojimai būtų taikomi jūsų atveju. Jei viskas tinka ir norite užpildyti NT paskolos paraišką, tuomet registruokitės asmeninei konsultacijai. Jos metu reikės pateikti visus reikalingus dokumentus, kuriuos nurodys Jūsų asmeninis finansų konsultantas. Įvertinus Jūsų ir Jūsų verslo kredito istoriją, galimas rizikas ir ateities perspektyvas, Jums bus pateiktas nekilnojamo turto vystymo paskolos pasiūlymas, skirtas individualiai Jums. Tam, kad užtikrintai jums būtų suteikta reikalinga NT paskola, kaip garantas yra užstatomas kitas turimas nekilnojamasis turtas ar vystomas objektas, kuris leidžia apsidrausti, jog paskolos gavėjas vykdys savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus.

Kreiptis dėl nekilnojamojo turto vystymo paskolos ir skolintis Kauno kredito unijoje gali visi pilnamečiai asmenys, dirbantys arba gyvenantys Kauno mieste, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų Rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose arba turintys kitų sąsajų su šiomis teritorijomis. Pradžiai Jums reiktų tapti Kauno kredito unijos nariu. Tai padaryti nėra sudėtinga – užpildote prašymą ir susimokate stojimo įnašą (minimalų pajų, kuris siekia 30 eurų). Tuomet registruojatės asmeninei konsultacijai, kurios metu ir užpildysite norimo dydžio ir rūšies paskolos paraišką, pateiksite asmens dokumentus bei informaciją, atskleisiančią Jūsų finansinę situaciją (oficialios pastovios pajamos, darbo santykiai ir kiti finansiniai įsipareigojimai).

Taip pat norintys gauti paskolą nekilnojamojo turto vystymui, visų pirma turi užtikrinti jos grąžinimą, įkeičiant turimą ar įsigyjamą, remontuojamą ar statomą nekilnojamąjį turtą, kurio vertę nustato nešališkas turto vertintojas. Įkeičiamas turtas, turi priklausyti NT vystymo paskolos gavėjui, kuris pateikia visus reikalingus dokumentus, įrodančius nuosavybės teisę. Taip pat nekilnojamas turtas privalo būti apdraustas draudimo bendrovėje.

Kreipiantis dėl nekilnojamojo turto kredito, Kauno kredito unijoje, Jums reikės pateikti asmens dokumentus, užpildyti paskolos paraišką bei pateikti įkeičiamo turto vertinimą. Tai yra pagrindiniai dokumentai, be to jums teks pateikti ir sutikimą tikrinti Jūsų ar/ir Jūsų verslo objekto kreditingumą, su darbo santykiais susijusias oficialias pajamas bei išlaidas.