Kreditinė kortelė

Kauno kredito unija platina „MasterCard Standart“ kreditines korteles. Kreditinės kortelės išdavimas (gamyba) nieko nekainuoja.

Palūkanos už panaudotą kreditą svyruoja nuo 11,5 iki 13,5%. Kreditinės kortelės išduodamos su kredito limitu iki dviejų mėnesių atlyginimo dydžio. Jos gali būti su palūkanų mokėjimo atidėjimu iki 25 dienų (mėnesinis administravimo mokestis 1,1 Eur) arba be jo (mėnesinis administravimo mokestis 0,5 Eur). Kortelė gali būti išduodama ir be kredito limito, tokiu atveju taikoma kainodara kaip ir be palūkanų mokėjimo atidėjimo (išdavimas nekainuoja, mėnesinis mokestis 0,5 Eur).

Naudojantis kreditinėmis kortelėmis galima nemokamai atsiskaityti už pirkinius internetu, išsinuomoti automobilį, galimas viešbučių užsakymas ar rezervavimas ir pan.

Kreditinė mokėjimų kortelė „MasterCard Standard“  – tai kasdienio naudojimo kortelė, ypatingai naudinga „pritrūkus iki algos“. Kreditine kortele galite atsiskaityti už prekes ir paslaugas (suteikto kredito limito ribose) tiek Lietuvoje, tiek užsienyje ir pirkti prekes bei paslaugas interneto parduotuvėse.

  • Jūs galite atsiskaityti už pirkinius nesinaudodami lizingo bendrovių paslaugomis.
  • Turėdami šią kredito kortelę Jūs galite skolintis pinigų iš kredito unijos bet kuriuo paros metu be jokių papildomų dokumentų.
  • Grąžinę visą skolą ar jos dalį Jūs vėl iš karto galite naudotis visu kreditu ar grąžinta kredito limito dalimi.
  • Jūs galite skolintis pinigų būdami bet kurioje pasaulio šalyje, kurioje veikia tarptautinis MasterCard International asociacijos tinklas (vietos, pažymėtos MasterCard ženklu).
  • Jūs galite skolintis tiek pinigų, kiek jums tuo metu reikia. Už nepanaudotą kredito limitą nemokate jokių palūkanų, t.y. palūkanų skaičiavimas netaikomas.
  • Paprastas ir patogus naudojimas, nėra reikalingas kodų generatorius, saugus apsipirkimas internetu.

Kreditinė kortelė išduodama fiziniams asmenims (nuo 18 metų amžiaus), trijų metų (36 mėn.) laikotarpiui. Suteikiamas kredito limitas priklauso nuo nario kredito istorijos, gaunamų pajamų ir turimų įsipareigojimų. Kredito palūkanos skaičiuojamos tik nuo panaudotos kredito limito sumos. Panaudotas kredito limitas grąžinamas fiksuotomis įmokomis nustatytą kiekvieną mėnesio dieną, tačiau sugrąžintą įmoką vėl galėsite panaudoti atsiskaitymams už pirkinius ir paslaugas.

MasterCard Standard kredito unijos kortelės gali būti išduodamos ir be kredito limito.

  • Atvykite į Kauno kredito uniją ir parašykite prašymą kortelei įsigyti.
  • Mokėjimo kortelė išduodama trejiems metams.
  • Sutartis pasirašoma ir kredito unijos kortelė išduodama tik kredito unijos nariams.

Jeigu praradote mokėjimo kortelę ar įtariate, kad  jūsų kortelės PIN kodą sužinojo kitas žmogus, nedelsdami ją blokuokite. Tai galite padaryti bet kuriuo paros metu paskambinę į UAB „First Data Lietuva“ tel. (8 5) 215 1177, (8 5) 233 1199. Užblokavus mokėjimo kortelę svetimi asmenys ar kreditinių kortelių vagys negalės pasinaudoti Jūsų kortelės sąskaitoje esančiais pinigais, net ir tuo atveju, jei jiems žinomas kortelės PIN kodas ar kiti duomenys.

Primename, kad šių metų pradžioje LKU kredito unijų grupė įdiegė tarptautinį saugumo įrankį – MasterCard® SecureCode™ (apsaugos kodas), padedantį apsisaugoti nuo neteisėto kortelės panaudojimo. Tai reiškia, kad jei klientas yra užregistravęs savo mokėjimo kortelę  saugiems atsiskaitymams, atsiskaitydamas už prekes ir paslaugas MasterCard® SecureCode™ ženklu pažymėtose internetinėse parduotuvėse, turi suvesti ne tik CVC kodą, bet ir savo susikurtą slaptažodį bei vienkartinį saugos kodą, gautą SMS žinute.

Atkreipiame dėmesį, kad atsižvelgiant į MasterCard reikalavimus, nuo 2016 06 06 Klientai negalės atsiskaityti kortele MasterCard® SecureCode™ ženklu pažymėtose internetinėse parduotuvėse, jei savo kortelės nebus užregistravę Saugiems atsiskaitymams (t.y. negalės patvirtinti operacijų tik CVC kodu kaip iki šiol). Palyginimas – jei internetinė parduotuvė nėra pažymėta MasterCard® SecureCode™ ženklu, pirkimai ir toliau bus tvirtinami CVC kodu, registracija Saugiems atsiskaitymams nebūtina.

Informuojame, jog KKU nėra išduodamos kreditinės kuro kortelės. Tačiau, turėdami mūsų siūlomą „MasterCard Standard“ kreditinę kortelę, Jūs galite ją naudoti atsiskaitymams tiek už kurą, tiek už kitas prekes ar paslaugas.