Paskola automobiliui

Paskolos suma
1000 Eur
14480 Eur
Paskolos terminas
3 mėn.
60 mėn.

Numatomas mėnesio įmokos dydis: -- Eur

  • Sutarties sudarymo mokestis: -- Eur
  • Bendra kredito kainos metinė norma: --%
  • Bendra kredito gavėjo mokama suma: -- Eur

Užpildykite duomenis:


Pateikite paraišką su Smart-ID, paraiškos vertinimas greitas.
Pateikite paraišką su el. parašu, paraiškos vertinimas greitas.
Pateikite paraišką nufotografuodami dokumentus, vertinimas greitas.
Gavę užklausą su Jumis susisieksime, paraiškos vertinimas lėtesnis.

5000 Eurų vartojimo kredito su 9 % metinėmis palūkanomis tipinis pavyzdys

Bendra vartojimo kredito suma5 000 €
Vartojimo kredito sutarties trukmė60 mėn.
Metinė palūkanų norma9%
Mėnesio įmoka103,79 €
Sandorio sudarymo mokestis210,0 €
Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma10,81 proc.
Bendra vartojimo kredito kaina1 378,79 €
Bendra vartojimo kredito gavėjo mokama kaina6 378,79 €

Kauno kredito unijoje paskolos išduodamos gyvenantiems arba dirbantiems Kauno mieste, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose arba turintiems kitų sąsajų su šiomis teritorijomis.

Vartojimo paskola automobiliui išduodama vadovaujantis Lietuvos Banko patvirtintais atsakingo skolinimosi nuostatais (vertinamos paskolos gavėjo gaunamos pajamos, pajamų nukreipimo galimybė, kredito istorija ir kiti skolinimosi ypatumai). Paskolos automobiliui išduodamos įnešant papildomą pajų, kurio dydis 10% nuo paskolos sumos.

Vartojimo paskola automobiliui – viena iš tų finansinių paslaugų, kuri bene labiausiai domina klientus. Priklausomai nuo pageidaujamos sumos paskolos automobiliui palūkanos  nuo 9 proc. Minimalus paskolos terminas – 1 mėnuo, maksimalus – 60 mėnesių.

Paskolos automobiliui paslauga teikiama Kauno kredito unijoje gyvenantiems arba dirbantiems Kauno mieste, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose arba turintiems kitų sąsajų su šiomis teritorijomis, sulaukusiems 18 metų amžiaus ir gaunantiems nuolatines pajamas. Paskolą automobiliui galima grąžinti anksčiau nustatyto termino, už tai jokios sankcijos ar nuobaudos nėra taikomos.

Kitos vartojimo paskolos automobiliui sąlygos yra šios: paskola išduodama eurais, galima pasirinkti atsiskaitymo laikotarpį, galima pasirinkti norimą įmokų mokėjimo dieną, užtikrinimo priemonės paskoloms – laidavimas ir netesybos arba tik netesybos.

Planuojantiems imti paskolą automobiliui įsigyti teikiamos nemokamos finansinės konsultacijos. Jei Jus, Jūsų draugus, artimuosius, gimines ar kitus žmones domina automobilio paskola, paskola už automobilį, paskola mašinai, paskola automobiliui pirkti, vartojamoji paskola automobiliui, paskola automobiliui be pradinio įnašo, paskola naudotam automobiliui, taip pat paskola automobilio remontui ar paskola turint automobilį (paskola perkant automobilį) bei panašios paslaugos – kreipkitės į Kauno kredito uniją, kartu rasime geriausią sprendimą. Šis pasiūlymas galioja ir asmenims, dirbantiems užsienyje.

Dažniausiai užduodami klausimai:

 

Planuojantys pirkti naują automobilį, dažnai susiduria su dilema kaip apmokėti už pirkinį. Galimi keli skirtingi būdai: paskola, vartojimo kreditas arba autolizingas. Tad trumpai aptarsime kiekvieno iš jų privalumus ir trūkumus. Visų pirma, jei planuojate imti paskolą ar vartojimo kreditą, preliminariai paskaičiuokite ar šie finansiniai įsipareigojimai netaps nepakeliama našta. Kauno kredito unija siūlo pasinaudoti interaktyviu įrankiu – paskola automobiliui skaičiuoklė. Ten suvedus norimą paskolos sumą ir pageidaujamą terminą, matysite preliminarią informaciją kokia bus visa paskolos suma ir mokėtina mėnesinė įmoka.

Tad kuo skiriasi paskola, vartojimo kreditas ir autolizingas? Paskola, skirta įsigyti automobiliui kaip ir vartojimo kreditas suteikia daugiau laisvės nei autolizingas, dėl to, kad jau nuo pat pirkimo sutarties pasirašymo, automobilio nuosavybės teisės pereina jums. Tam nereikia turėti pradinio įnašo ir iškilus laikiniems finansiniams sunkumams, jūs galite pasinaudoti refinansavimo paslauga. Naudojantis autolizingo paslauga, nuosavybės teisė atitenka kredito teikėjui, o jūs savininku tampate tuomet kai baigiate mokėti visą mokėtiną sumą. Be to, autolizingo teikėjas, gali pateikti tam tikras sąlygas, kaip turi būti pirkinys eksploatuojamas ar techniškai prižiūrimas, kol nebus išmokėta skola. Taip pat reikalingas pradinis įnašas ir turite tiksliai žinoti ir nurodyti kokį automobilį ketinate įsigyti. Automobilis iki kol neįvykdysite finansinių įsipareigojimų turės būti toks pačios komplektacijos ir techniškai tvarkingas kaip ir įsigijimo dieną.

Kauno kredito unija, priklausomai nuo pageidaujamos sumos ir paskolos termino (minimalus 1 mėnuo, maksimalus – 60 mėnesių), skirto automobilio įsigijimui taiko palūkanas nuo 9 procentų.

Kauno kredito unija taiko paskolos automobilio įsigijimui sutarties sudarymo mokestį. Jis priklauso nuo paskolos sumos. Kiekvienu atveju yra skaičiuojamas individualiai.

Kiekvienu individualiu atveju, Kauno kredito unija ieško optimaliausių sprendimų savo klientams, tad pateikus paraišką paskolos automobilio įsigijimui, jums bus pasiūlyti sprendimai, kuriuos palyginus, galėsite išsirinkti pigiausią variantą.

Imant paskolą automobiliui Kauno kredito unija taiko palūkanas nuo 9 procentų.

Maksimali paskola, skirta automobilio įsigijimui yra 15 000 eurų.

Maksimalus paskolos automobiliui terminas yra iki 60 mėnesių.

Yra galimybė grąžinti paskolą automobiliui anksčiau nustatyto termino. Už tai Kauno kredito unija netaikys jokių nuobaudų ar sankcijų.

Paskolos automobiliui procesas užtrunka iki penkių darbo dienų, priklausomai kaip greitai pateiksite užklausą bei reikalingus dokumentus.

Atėjo gyvenime metas, kai man prireikė automobilio paskolos. Nuėjau lengviausiu keliu: atsiverčiau „Google“ ir įrašiau „auto paskola mašinai“. Pasiūlymų, kaip suprantate, buvo devynios galybės. Visgi mane, suprantama, domino ne bet kokia, o geriausia paskola automobiliui. Mašina, kaip žinia, toks dalykas, kurios žmonės paprastai dažnai neperka, todėl renkasi kruopščiai ir atsakingai. Be to, nusižiūrėjau sau ne bet kokią, o naują mašiną.

Iki tol turėjau dvi – ir visada tik naudotas. Pasakysiu atvirai: kurį laiką buvo gerai, o paskui atsibodo važinėti po autoservisus. Seniai puoselėjau tokią svajonę – sėsti į naujutėlį automobilį, tiesiai iš salono. Nusižiūrėjau ne prabangų, o kompaktinį, vidutinės klasės modelį. Visgi, kaip ir daugumai Lietuvos gyventojų, susitaupyti tokiam – užduotis ne iš lengvųjų. Galėčiau, bet tikriausiai per kokį 10 metų, ne trumpiau. Labai susispaudęs.

Todėl pasirinkau variantą „paskola automobiliui be pradinio įnašo“. Tokį man ir pasiūlė Kauno kredito unija. Puiku. Vietoj to, kad įgyvendinčiau savo svajonę – galbūt – po dešimties metų, aš ją įgyvendinau tiesiog dabar!

Ko gero, tai vienas iš geriausių sprendimų. Nė kiek nesigailiu. Patikėkite manimi: sėdėti už naujos mašinos vairo – tai kažkas tokio. Niekas nelūžta, necypia, neūžia, nebarška, pats vairavimas – vienas malonumas. Žinau, kad į servisą reikės važiuoti tik tuomet, kai ateis metas garantiniam aptarnavimui. Ir, žinoma, tas psichologinis komfortas, kai važiuoji bei žinai, kad automobilis nieko neiškrės, nesuges – nes jis naujas! Labai džiaugiuosi, kad galiu pamiršti tuos laikus, kai važiuoji ne nauja mašina ir nežinai: nutiks kas nors ar ne, pasieksiu tikslą ar ne.

Trumpai drūtai: kam laukti svajonės ir komforto kažkada, tolimoje ateityje – jei gali ją įgyvendinti dabar?