Verslo paskolos

Verslo paskolos – tai Kauno kredito unijos pasiūlymas verslo subjektams. Paskolos verslui suteikia galimybę įmonėms priimti didesnius verslo iššūkius arba susidoroti su laikinais sunkumais. Kauno kredito unija pasiruošusi bendradarbiauti.

KKU siūlomos verslo paskolos yra šios: investicinė paskola, apyvartinių lėšų paskola, paskola – kredito linija.

Verslo paskola gali būti naudojama patiems įvairiausiems poreikiams: verslo pradžiai (verslui pradėti), naujam verslui, verslui kurti (verslo kūrimui), jaunam verslui, tai gali būti paskola verslui pirkti ir t.t. Gali būti suteikiamos verslo paskolos jaunimui, taip pat atitinkamos rūšies paskolos studentams ar neįgaliesiems.

Nesvarbu, ar Jūsų įmonė jauna, ar jau veikia kelis metus, nesvarbu, kokią veiklą vykdote – užsukite pas mus ir įsitikinkite Kauno kredito unijos profesionaliomis paslaugomis, naudingais pasiūlymais bei patikimomis konsultacijomis. Juk su patikimu partneriu sumanymus įgyvendinti – daug lengviau.

  • Investicinių projektų finansavimas arba investicinė paskola: verslo plėtrai ir investiciniams projektams (įrangos įsigijimui ar atnaujinimui, nekilnojamojo turto pirkimui, investicijoms su/į verslo partnerius).
  • Apyvartinių lėšų paskola – jos paskirtis finansuoti atsiradusį apyvartinių lėšų poreikį.
  • Kredito linija: paskola leidžianti reaguoti į kintantį apyvartinių lėšų poreikį. Priklausomai nuo reikalingos sumos galima panaudoti visą arba dalį patvirtintos paskolos, atsiradus laisvų lėšų grąžinti , o prireikus vėl pasinaudoti.
  • Paskolos verslui suteikiamos Kauno kredito unijos nariams (tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims) verslo plėtrai, įsigyti ar atnaujinti įrangą, pirkti, rekonstruoti ar statyti nekilnojamąjį turtą, verslo projektams įgyvendinti ar įmonės apyvartinėms lėšoms padidinti.

Paskolos gavimas ir sąlygos (palūkanos, garantija, su užstatu ar be jo, paskolos verslui organizuoti suteikimo tvarka, sąlygos neįgaliesiems ar jaunimui, kita reikalinga informacija) gali būti aptartos nemokamos finansinės konsultacijos metu.

Šaukiamas neeilinis visuotinis Kauno kredito unijos narių susirinkimas

Plačiau

Raskite Jums reikiamos paskolos skaičiuoklę!

Paskolų skaičiuoklės

Turite klausimų, reikia konsultacijos – drąsiai kreipkitės.

Susisiekti dabar