Paskola dirbantiems užsienyje

Paskolos suma
Eur
Paskolos terminas
mėn.

Numatomas mėnesio įmokos dydis: -- Eur

  • Sutarties sudarymo mokestis: -- Eur
  • Bendra kredito kainos metinė norma: --%
  • Bendra kredito gavėjo mokama suma: -- Eur

Pateikite paraišką su Smart-ID, paraiškos vertinimas greitas.
Pateikite paraišką su el. parašu, paraiškos vertinimas greitas.
Pateikite paraišką nufotografuodami dokumentus, vertinimas greitas.
Gavę užklausą su Jumis susisieksime, paraiškos vertinimas lėtesnis.

Kauno kredito unijoje paskolos išduodamos gyvenantiems arba dirbantiems Kauno mieste, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose arba turintiems kitų sąsajų su šiomis teritorijomis.

Kauno kredito unija suteikia galimybę gauti paskolas ne tik Lietuvoje gyvenantiems asmenis – išduodamos  paskolos dirbantiems užsienyje (emigrantams) gaunantiems pajamas šiomis valiutomis – SEK, DKK, PLN, GBP,USD, NOK ir EUR.

Paskolos dirbantiems užsienyje (emigrantams) gali būti suteikiamos išpildžius sąlygas jog klientas pateikia dokumentus, įrodančius apie darbą bei gaunamas pajamas ir kreditingumą užsienyje. Paprastai reikalaujama darbo sutarties, algalapių ir išrašo iš banko, kuriame atsispindėtų gaunamos pajamos už paskutinius 12 mėnesių. Visiems pateikiamiems dokumentams reikalingi vertimai į lietuvių kalbą.

Paskolos dirbantiems užsienyje išduodamas vadovaujantis tokia pat tvarka ir sąlygomis, kaip ir kitiems klientams.

Užsienyje dirbantiems lietuviams paprastai aktualiausios būsto, taip pat ir vartojamosios paskolos. Užsienyje dirbantiems lietuviams, kaip ir kitiems potencialiems klientams, planuojantiems skolintis, teikiamos nemokamos finansinės konsultacijos.

Raskite Jums reikiamos paskolos skaičiuoklę!

Paskolų skaičiuoklės