Paskola namo remontui

Paskola namo remontui

Norintys turėti nuosavus namus kreipiasi ne tik dėl būsto paskolos gavimo, bet ir galimybės gauti finansinę pagalbą jo įsirengimui ar remontui. Tokio tipo paskola yra labai paklausi, nes jos gavimui nereikalingas pradinis įnašas. Tad jei norite kuo greičiau įsikelti į naujus namus, rekomenduojame pasinaudoti nauja Kauno kredito unijos paslauga – paskola namo remontui.


Kada gali reikėti imti paskolą namų remontui?

Paskolos remontui gali prireikti tuo atveju, kai norite skubiai įsirengti savo naujus namus ar atnaujinti turimą būstą, nelaukiant kol turėsite pakankamą sumą pinigų būtiniausiems remonto darbams. Tad pirmas dalykas ką reiktų padaryti – tai įsivertinti ką norėsite atnaujinti ir sudaryti būtinų darbų sąrašą bei sąmatą, kad žinotumėte kokio dydžio paskolos remontui jums reikės. Kai žinosite tikslią jums reikalingą sumą, tuomet galėsite pildyti paraišką paskolos gavimui ir pateikti visus reikalingus dokumentus, kuriuos įvertinus Kauno kredito unija pateiks sprendimą apie tai kokio dydžio remonto paskola jums bus suteikiama.


Kaip gauti paskolą?

Dėl paskolos namo remontui gali kreiptis visi privatūs pilnamečiai asmenys, gyvenantys arba dirbantys Kauno mieste, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų Rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose arba turintiems kitų sąsajų su šiomis teritorijomis, tapę Kauno kredito unijos nariais. Tai padaryti galima sumokėjus stojimo įmoką (minimalų pajų), siekiančią 30 eurų. Tuomet galite kreiptis į Kauno kredito unijos finansų vadybininką ir užsiregistruoti asmeninei konsultacijai, kurios metu ir bus įvertintos jūsų ir jūsų šeimos narių finansinės galimybės ar jos yra pakankamos, kad jums būtų suteiktas kreditas remontui. Konsultacijos metu jums reikės pateikti savo asmens dokumentus (pasą ar asmens tapatybės kortelę). Tam, kad būtų galima įvertinti jūsų finansinę būklę, reikės pasirašyti sutikimą, kad Kauno kredito unijos konsultantas galėtų patikrinti jūsų kredito istoriją. Taip pat reiktų pateikti būtinų remonto darbų sąmatą, kur būtų paskaičiuota kiek kainuotų remonto darbai, medžiagos ir kitos reikalingos namų apdailos prekės. Tuomet įvertinus visą gautą informaciją, bus tiksliai paskaičiuota kokios optimalios paskolos remontui jūs galite tikėtis ir kokios būtų Kauno kredito unijos sąlygos.


Kiek turėtumėte mokėti per mėnesį?

Rekomenduojama iki kreipimosi į Kauno kredito uniją dėl paskolos remontui, preliminariai įsivertinti savo galimybes ir pasiskaičiuoti kokio dydžio būtų paskolos mėnesinė įmoka. Tai padaryti jums padės paskolos būsto remontui skaičiuoklė. Ten suvedus pageidaujamą remonto paskolos sumą ir terminą, matysite kokio dydžio bus taikomas sutarties sudarymo mokestis, bendra kredito kainos metinė norma ir bendra kredito gavėjo mokėtina suma.


Specialus pasiūlymas paskoloms virš 20000 Eur

Norintiems gauti maksimalaus dydžio paskolą, skirtą būsto remontui, gali kreiptis asmeninei konsultacijai, kurios metus įvertinus visus galimus variantus, pateiksime specialų individualų pasiūlymą, kuris leis geresnėmis sąlygomis, nei siūlo bankai ar kitos finansinės institucijos, gauti reikalingo dydžio paskolą. Didžiausias kreditas namo remontui gali siekti net iki 300 000 eur.


Paskolos sąlygos

Dažniausiai visos sąlygos kokio dydžio bus paskola namo įrengimui ir koks bus mėnesinių įmokų mokėjimų grafikas yra nurodomos sutartyje. Jis yra sudaromas, atsižvelgiant į tai kokia data jums būtų tinkamiausia sumokėti mėnesinę paskolos įmoką. Paskola grąžinama mokant lygiomis dalimis palūkanas, kurios yra skaičiuojamos pagal tai kokia yra negrąžintos paskolos suma (t. y. vadinama linijiniu metodu) .Taip pat nurodomas terminas per kurį bus grąžinama paskola namams ar kreditas namo remontui. Taip pat yra numatyta ir galimybė, kad kreditas namo remontui būtų grąžinamas anksčiau sutarto termino, perskaičiuojant tuo metu galiojančias metinių palūkanų normas.

Paskolos sutartyje yra numatomi ir kredito gavėjo įsipareigojimai, kurių nevykdant Kauno kredito unija turi teisę nutraukti susitarimus ir inicijuoti pasiskolintą pinigų sumą anksčiau numatyto termino. Finansinių įsipareigojimų įvykdymui yra skiriamas tam tikras laikotarpis, kuomet rekomenduojam grąžinti skolą.


Ar galima paskolą grąžinti anksčiau?

Taip, galimybė grąžinti paskolą namo remontui anksčiau laiko, tam nėra taikomos jokios nuobaudos ar papildomos sąlygos.