Paskola sklypui

Paskolos suma
3000 Eur
300000 Eur
Paskolos terminas
3 mėn.
360 mėn.

Numatomas mėnesio įmokos dydis: -- Eur

  • Sutarties sudarymo mokestis: -- Eur
  • Bendra kredito kainos metinė norma: --%
  • Bendra kredito gavėjo mokama suma: -- Eur

Užpildykite duomenis:


Pateikite paraišką su Smart-ID, paraiškos vertinimas greitas.
Pateikite paraišką su el. parašu, paraiškos vertinimas greitas.
Pateikite paraišką nufotografuodami dokumentus, vertinimas greitas.
Gavę užklausą su Jumis susisieksime, paraiškos vertinimas lėtesnis.

Kada verta rinktis Kauno kredito uniją?

Svajojate apie nuosavo būstą ir pritrūkote finansinės pagalbos sklypo įsigijimui ar statyboms? Ieškote patikimo kreditoriaus, kuris įvertinęs Jūsų ir Jūsų šeimos narių finansinę situaciją, suteiktų galimybes įgyvendinti savo svajonę? Tuomet tikrai verta kreiptis į Kauno kredito uniją, kuri į kiekvieną jauną šeimą, privačius asmenis ar verslo atstovus žvelgia jų akimis ir stengiasi suteikti optimaliausią pagalbą, ieškant išeičių kliento naudai, palankesnėmis sąlygomis nei jas siūlo kitos finansinės institucijos ar bankai.

Būtent individualus bendravimas, paskolos sutarčių ir sąlygų skaidrumas ir įsiklausymas į kliento norus bei atsakymas kokia yra Kauno kredito unijos paskola sklypui suteikiama – tai dėl ko Kauno kredito uniją renkasi toks gausus būrys žmonių. Tuo tarpu kitos finansinės institucijos ar bankai užtrunka su atsakymais ir nesvarsto kitų galimų alternatyvų, jei žmogui pritrūko tik nedidelio žingsnelio iki reikalingo dydžio paskolos. Tad tikrai siūlome nenuleisti rankų ir kartu ieškoti Jums tinkamiausio sprendimo. Į mus gali kreiptis visi pilnamečiai darbingo amžiaus žmonės, gyvenantys ir dirbantys Lietuvoje ar Europos Sąjungos šalyse ir turintys sąsajų su Kauno miesto; Kauno, Jonavos, Kaišiadorių, Prienų, Kazlų Rūdos, Šakių, Jurbarko, Raseinių, Kėdainių rajonų savivaldybėmis.

Paskola žemės sklypui įsigyti gali tikrai tapti realybe ir pasiekiama svajone. Jei norite sužinoti kokie yra Jūsų šansai, galite pasinaudoti paskolos sklypui skaičiuokle, pateikta Kauno kredito unijos interneto svetainėje, kur suvedę pageidaujamą paskolos sumą ir terminą, sužinosite kokio dydžio įmokas per mėnesį jums tektų mokėti bei kokia būtų taikoma kredito metinė norma ir kiek bendrai jums kainuotų paskola. Tikslią sumą sužinosite tik gavę individualų paskolos pasiūlymą sklypo įsigijimui.

Kaip išsirinkti tinkamiausią paskolą sklypui?

Norintys įsigyti sklypą su paskola, reiktų kreiptis į Kauno kredito uniją ir užsiregistruoti asmeninei konsultacijai pas finansų ekspertą, kuris įvertinęs Jūsų ir Jūsų šeimos galimybes pateiks jums optimaliausiai tinkantį pasiūlymą gauti paskolą sklypo įsigijimui. Tam, kad galėtume įvertinti jūsų situaciją, bus reikalingi dokumentai, susiję su atliktais kadastriniais matavimais, žemės sklypo rinkos verte bei nepriklausomu nekilnojamojo turto vertinimu. Tuomet įvertinus visą informaciją bus galima tiksliai sužinoti kokio dydžio paskola sklypui jums gali būti suteikta.

Ar galima gauti paskolą sklypui, neplanuojant ten statyti namo?

Jei pageidaujate įsigyti sklypą, tačiau dar tiksliai nežinote ar norėtumėte jame statyti namą, vis tiek galite kreiptis į Kauno kredito uniją dėl paskolos. Garantuojame, kad niekas kitas nesuteiks tokių palankių paskolos sąlygų kaip Kauno kredito unija. Paskola sklypui jums tikrai netaps nepakeliama finansine našta. Tačiau jei susidursite su laikinais finansiniais sunkumais, galėsite kreiptis į Kauno kredito uniją dėl paskolos atidėjimo, mokant tik paskolos palūkanas. Jei norite sužinoti daugiau apie tai kokios yra galimybės, siūlomos mūsų klientams, rekomenduojame kreiptis į mūsų patyrusius finansų ekspertus dėl asmeninės konsultacijos, kurios metu išsiaiškinsite visas paskolos išdavimo sąlygas ir nuspręsite koks siūlomas variantas jums yra tinkamiausias.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Visų pirma, norint kreiptis į Kauno kredito uniją dėl paskolos sklypui, turėtumėte pateikti prašymą tapti jos nariu. Tai gali padaryti visi pilnamečiai asmenys, gyvenantys ir dirbantys Lietuvoje ar užsienyje bei turintys sąsajų su Kauno miesto; Kauno, Jonavos, Kaišiadorių, Prienų, Kazlų Rūdos, Šakių, Jurbarko, Raseinių, Kėdainių rajonų savivaldybėmis. Pateikus prašymą, reikės sumokėti Kauno kredito unijos nario mokestį bei minimalų pajų, kuris siekia 30 eurų. Tada galite kreiptis dėl asmeninės konsultacijos, kurios metu turėsite pateikti savo asmens dokumentus (pasą ar asmens tapatybės kortelę), banko išrašą už pastaruosius šešerius mėnesius, kuriame atsispindėtų jūsų oficialios pajamos bei darbo užmokestis. Yra galimybės įsigyti sklypą su turto įkeitimu, tačiau jums reikės pateikti reikalingus dokumentus bei nepriklausomą nekilnojamojo turto vertinimą. Galima tikėtis net iki 85 procentų nekilnojamojo turto vertės, siekiančios paskolos pasiūlymo. Konkretų paskolos sklypui įsigyti dydį, galima sužinoti asmeninės konsultacijos su Kauno kredito unijos finansų konsultantu metu, kuomet bus tiksliai įvertinti visi jūsų ir jūsų šeimos pateikti dokumentai bei kredito istorija.

Kauno kredito unija stengiasi kuo greičiau pateikti atsakymą dėl paskolos suteikimo, tačiau viskas priklauso nuo to, kaip greitai pareiškėjas pateikia visus reikalingus dokumentus, pagal kuriuos ir bus vertinama individuali situacija. Tradiciškai atsakymo pateikimas trunka iki penkių darbo dienų.

Kaip jau buvo minėta anksčiau, norint gauti paskolą Kauno kredito unijoje reiktų tapti jos nariu. Tai gali padaryti bet kuris pilnametis asmuo, gyvenantis ir dirbantis Lietuvoje ar Europos Sąjungos šalyse, ir turintys sąsajų su Kauno miesto; Kauno, Jonavos, Kaišiadorių, Prienų, Kazlų Rūdos, Šakių, Jurbarko, Raseinių, Kėdainių rajonų savivaldybėmis. Tai galima padaryti pateikus prašymą ir sumokėjus minimalų pajų (stojimo mokestį). Tuomet kreipiatės į finansų konsultantą, kuris įvertinęs jūsų finansines galimybes, pateiks individualų paskolos pasiūlymą. Bus vertinamos ne tik finansinės galimybės, bet ir šeimos sudėtis bei turimi finansiniai įsipareigojimai. Kauno kredito unija nuo kitų finansinių institucijų bei bankų skiriasi, tuo, kad visuomet ieško galimybių suteikti savo klientams finansinę pagalbą, atsižvelgiant į jo individualią situaciją ir pasiūlant geresnes sąlygas nei kiti.

Priklausomai nuo paskolos sumos, ji gali būti suteikiama maksimaliam terminui, kuris siekia net iki 30 metų. Tačiau kiekvienu atveju yra nustatomas individualus paskolos terminas, kuris abipusiai tenkintų suinteresuotas šalis.

Taip, tokia galimybė yra. Kauno kredito unija rūpinasi savo klientais, tad visuomet galima kreiptis dėl galimybės refinansuoti turimas paskolas geriausiomis sąlygomis. Refinansavimo paskola leidžia palengvinti susidariusią finansinę naštą, padengti ją nauja viena paskola bei patogiau išdėstyti ir sumažinti paskolos įmokas. Taip suteikiama galimybė padengti turimus įsipareigojimus.

Jei jums įdomu ar teks mokėti papildomus mokesčius, norint pasiimti paskolą sklypo įsigijimui. Rekomenduojame kreiptis į mūsų finansų konsultantus, kurie ne tik atsakys į visus jums rūpimus klausimus, bet ir suteiks visa reikalingą informaciją. Papildomai jums kainuos nekilnojamojo turto vertinimas, tačiau jei jaučiate, kad savarankiškai jums bus sudėtinga surasti tinkamą specialistą, tai už jus gali pasirūpinti jūsų finansų konsultantas Kauno kredito unijoje, kuris ir nukreips pas savo srities profesionalus, galinčius jums operatyviai pagelbėti.

Norint gauti paskolą būstui, sklypui įsigyti ar namo statybai, būtina žinoti šių objektų vertę, nes pagal tai bus sprendžiama kokio dydžio paskola sklypui įsigyti jums gali būti išduodama. Kitas svarbus dalykas yra tai, kad patys ateityje galėsite šia informacija pasinaudoti, kai kažkada sugalvosite savo turtą parduoti. Tad rekomenduojame atlikti sklypo vertinimą pas nepriklausomus nekilnojamojo turto vertintojus.