Apie KKU

Kauno kredito unija – tai finansinė institucija veikianti kooperatiniais pagrindais ir teikianti finansines paslaugas savo nariams. 2000 metų kovo 9 dieną Lietuvos banko valdybos nutarimu buvo išduota licencija, leidžianti priimti unijos narių terminuotuosius ir neterminuotuosius indėlius, duoti savo nariams ilgalaikes ir trumpalaikes savitarpio paskolas.

Kredito unija paslaugas teikia tik savo nariams. Nariai sudaro bendrą santaupų foną iš kurio teikia paskolas vienas kitam, nustatydami sau priimtinas sąlygas. Nariai vienijasi pagal tam tikrą kriterijų ir demokaratiškai valdo kredito uniją pagal LR veikiančius įstatymus.

Kauno kredito unijos nariais gali būti fiziniai asmenys, kurie dirba, gyvena, mokosi Kauno m., Kauno r., Jonavos r., Kaišiadorių r., Prienų r., Kazlų Rūdos, Šakių r. Jurbarko r., Raseinių r., Kėdainių r. savivaldybėse.

Asocijuotais nariais gali būti juridiniai asmenys, kurių buveinė yra aukščiau minėtuose rajonuose.

Paslaugas teikiame 2 aptarnavimo skyriuose: Centrinis klientų aptarnavimo skyrius – K. Donelaičio g. 62-301, Kaunas ir Kėdinių aptarnavimo skyrius – Josvainių g. 2, Kėdainiai.

Kauno kredito unijoje galite pasinaudoti šiomis paslaugomis:

Taupymas. Atsiskaitomosios, taupomosios ir terminuotų indėlių sąskaitos.

Paskolos privatiems asmenims. Vartojimo kreditai, būsto paskolos, būsto paskolos dirbantiems užsienyje.

Paskolos verslui. Kreditai apyvartinėms lėšoms ir investicijoms, kredito linijos, overdraftai. Bendradarbiaujame su UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ – INVEGA, UAB „Žemės ūkio paskolų garantjų fondas“.

Paskolos NT vystymui. NT projektų vystymui fiziniams ir juridiniams asmenims.

Paskolos žemės ūkiui. Apyvartinėms ir investicinėms lėšoms, dirbame su UAB „Žemės ūkio paskolų garantjų fondas“, biudžetine įstaiga „Nacionalinė mokėjimų agentūra prie Žemės ūkio ministerijos“.

Mokėjimo kortelės. Kredito „MasterCard“ mokėjimo kortelės.

Mokėjimo paslaugos. Piniginiai pervedimai SEPA šalyse*. Piniginiai pervedimai eurais į kitas užsienio šalis.

Įmokos ir mokesčiai. Komunalinės bei kitos paslaugos.

El.paslaugos. Elektroninė bankininkystė.

*SEPA sudaro visos ES šalys, Norvegija, Islandija, Lichtenšteinas, Monako Kunigaikštystė, Šveicarija, San Marinas.

MŪSŲ VIZIJA – Kauno kredito unija yra socialiai atsakinga institucija, turinti patikimo socialinio ir finansinio partnerio statusą, kuri vadovaujasi kooperacijos principais, skleidžia finansinį švietimą, skatina bendruomeniškumą ir bendruomenių kūrimąsi aplink save, yra išugdžiusi proaktyvių ir perspektyvių specialistų. Organizacijos kolektyvas – kompetentingas, profesionalus, lojalus, siekiant geriausių rezultatų kredito unijai, novatoriškas, geranoriškas, lankstus, gebantis dirbti komandoje.

Savo veikloje kredito unija vadovaujasi šiomis vertybėmis: bendruomeniškumas, stabilumas, patikimumas, sąžiningumas, skaidrumas, pagarba ir pagalba nariams bei kolektyvui, atsakingas požiūris į klientą, atvirumas pokyčiams, išmanumas ir profesionalumas.

 

Kauno kredito unija didžiuojasi būdama kartu su: