Žemės ūkio paskolos

Ūkininkų poreikiams tenkinti Kauno kredito unija siūlo kelių rūšių žemės ūkio paskirties paskolas.

Pagal paskirtį tai gali būti paskola žemės pirkimui, paskola žemės sklypui, paskola žemės ūkiui (plėsti, vystyti, modernizuoti ir pan.), paskola ūkiui, paskola žemės ūkio paskirties žemei pirkti, paskola žemės ūkio technikai, paskola traktoriui įsigyti ir t.t.

Paskola ūkininkams gali būti teikiama šioms reikmėms:

  • technikos ir įrangos įsigijimas, fermos, sandėlio, grūdų džiovyklos ir kito nekilnojamojo turto įsigijimas, statyba ar rekonstrukcija;
  • paskola žemės pirkimui siekiant plėsti pasėlių plotus;
  • trąšų, sėklų, pesticidų ar pašarų įsigijimas;
  • ūkio valdų modernizavimas;
  • kita su ūkiu susijusi veikla.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Kauno Kredito unija teikia paskolas ir ūkininkams. Jie gali pasinaudoti finansine pagalba, norint įsigyti žemės sklypus, plėsti turimą ūkį ar jį modernizuoti, įsigyjant reikalingą žemės ūkio techniką ar įrangą. Taip pat galima kreiptis dėl paskolos sėklų, pašarų ar trąšų įsigijimui ir kitai su ūkiu susijusiai veiklai.

Investicinė paskola ūkininkams suteikiama ūkio subjektams, kurie yra registruoti Kauno mieste, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų Rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose arba turintiems kitų sąsajų su šiomis teritorijomis. Viskas priklauso nuo paskolos sumos ir sąlygų, pavyzdžiui ar yra laiduojama, įkeičiant kilnojamąjį ir/ar nekilnojamąjį turtą, atsargas ir finansines lėšas (indėlio bei banko sąskaitą). Taip pat paskolos užtikrinimui gali būti pasitelkta UAB UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondas“ garantija

Apyvartinių lėšų paskola gali būti skirta trumpalaikio turto ar atsargų įsigijimui ar kitai su ūkiu susijusiai veiklai.

Asmens dokumentų (paso ar tapatybės kortelės) bei ūkio veiklos vykdymo dokumentų bei dokumentų, įrodančių jūsų pastovias pajamas.

Žemės ūkio kreditui yra taikomos palūkanos nuo 5 proc.

Paskolos išdavimo procesas užtrunka iki 5 darbo dienų.

Paskolos užtikrinimo priemonė priklauso nuo paskolos sumos (paskola gali būti užtikrinama laidavimu, įkeičiant kilnojamąjį ir/ar nekilnojamąjį turtą, atsargas ir finansines lėšas (indėlio bei banko sąskaitą)); paskolos užtikrinimui gali būti pasitelkta UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondas“ garantija.

Žemės ūkio paskola suteikiama ūkininkams ir ūkio subjektams, kurie yra registruoti Kauno mieste, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų Rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose arba turintiems kitų sąsajų su šiomis teritorijomis.