Paskola namo statybai

Paskolos suma
3000 Eur
300000 Eur
Paskolos terminas
3 mėn.
360 mėn.

Numatomas mėnesio įmokos dydis: -- Eur

  • Sutarties sudarymo mokestis: -- Eur
  • Bendra kredito kainos metinė norma: --%
  • Bendra kredito gavėjo mokama suma: -- Eur

Užpildykite duomenis:


Pateikite paraišką su Smart-ID, paraiškos vertinimas greitas.
Pateikite paraišką su el. parašu, paraiškos vertinimas greitas.
Pateikite paraišką nufotografuodami dokumentus, vertinimas greitas.
Gavę užklausą su Jumis susisieksime, paraiškos vertinimas lėtesnis.

Ką svarbu žinoti planuojant gauti paskolą namo statybai?

Jei planuojate kreiptis į Kauno kredito uniją, kad jums būtų išduota paskola namui statyti, rekomenduojame užsiregistruoti asmeninei konsultacijai. Jos metu, konsultantas įvertins jūsų ir jūsų šeimos finansines galimybes ir atsižvelgiant į situaciją, pateiks individualų paskolos pasiūlymą. Asmeninės konsultacijos metu, reikės pateikti sutikimą tvarkyti asmens duomenis bei asmens dokumentus, taip pat rekomenduojama turėti būsimo namo projektą ir sklypo nuosavybės dokumentus. Taip pat reikalingas ir nekilnojamojo turto vertinimas, atliktas nepriklausomo vertintojo. Šie dokumentai yra reikalingi, kad Kauno kredito unija galėtų įvertinti įkeičiamą turtą ir atsižvelgiant į jo vertę, suteikti jums reikalingą paskolą, siekiančią net iki 85 procentų jo vertės. Įkeisti galite bet kokį jums priklausantį nekilnojamąjį turtą: žemės sklypus, būstą ar komercinės paskirties patalpas. Tokio tipo paskola namo statybai gali būti išduodama maksimaliam iki 30 metų laikotarpiui. Pasirinkus šią paskolos formą, bus taikomos kintamos palūkanų normos, kurios siekia nuo penkių procentų.

Džiaugiamės, jog mūsų unijos nariai pasitiki mumis ir naudojasi įvairiomis paslaugomis, tame tarpe ir paskolomis namo statybai, nes priklausomai nuo kliento finansinės situacijos, jis gali gauti norimo dydžio paskolą palankesnėmis sąlygomis nei jas siūlo bankai ar kitos finansinės institucijos.

Paskola sklypui ir namo statybai gali būti suteikiama visiems pilnamečiams, dirbantiems asmenims, turintiems sąsajų su Kauno miesto; Kauno, Jonavos, Kaišiadorių, Prienų, Kazlų Rūdos, Šakių, Jurbarko, Raseinių, Kėdainių rajonų savivaldybėmis. Tam, kad galėtumėte pateikti paraišką gauti paskolą namo statybai, jums reikės tapti Kauno kredito unijos nariu. Tai padaryti yra visiškai nesudėtinga, nes tereiks sumokėti minimalų pajinį įnašą, siekiantį 30 eurų.

Tam, kad pradėtumėte nuosavo namo statybas, svarbu turėti viziją, su kuria reiktų kreiptis į architektą ar darbų rangovą, kurie ne tik padės sutvarkyti visus reikalingus dokumentus ir leidimus, bet ir parengs darbų sąmatą bei padės paskaičiuoti būsimo namo statybos biudžetą.

Kaip reikia planuoti namo statybos biudžetą?

Jei planuojate statyti nuosavą namą, pirmas dalykas, ką turėtumėte susiplanuoti tai būsimų statybų sąmatą ar biudžetą. Tam, labai svarbu tinkamai įsivertinti savo finansines galimybes ir ateities perspektyvas, vykdant įsipareigojimus mokėti paskolą namo statybai. Dažnai sunku iš anksto suplanuoti ar numatyti būtinas išlaidas, todėl namo statybos biudžeto planavimas gali kelti nemažai streso bei iššūkių. Tad nuo ko reiktų pradėti?

Pradžiai reiktų nusimatyti planuojamos sumos, skirtos nuosavo būsto statybai ribas, nuo minimalios iki maksimalios, kurią galite mokėti savarankiškai. Tuomet įvertinus būsimo namo projektą, reiktų įsivertinti ir pasiskaičiuoti kokios sumos jums reikėtų savo planų įgyvendinimui. Tada galima preliminariai pasiskaičiuoti kokios jūsų galimybės yra gauti likusią reikalingą sumą, teikiant paraišką paskolai. Tačiau reiktų turėti omenyje, kad tam, jog gautumėte finansinę pagalbą, nepakanka turėti vien statybos projektą. Priklausomai nuo statybos užbaigtumo, atlikus turto vertinimą galima tikėtis gauti paskolą. Tačiau konkrečiu atveju yra skaičiuojama ir vertinama individuali situacija, vertinant šeimynines aplinkybes, finansines galimybes bei peržiūrint kredito istoriją, tad geriausia būtų sužinoti ko galima būtų tikėtis Jums, užsiregistravus asmeninei konsultacijai su Kauno kredito unijos finansų ekspertu.

Įprastai namo statybos sąmatą gali sudaryti darbų rangovas arba architektas, tačiau geriausia skirstyti statybos darbus į etapus, įtraukiant tiek namo išorinę statybą (projektavimo darbus, pamatus, sienas, stogą, fasado apšiltinimą), tiek ir vidinius įrenginius (apdailą, elektros instaliaciją, šildymo sistemos įrengimą, vandentiekio išvedžiojimą, rekuperacinę sistemą, baldus, buitinę techniką ir kitus reikalingus daiktus). Todėl svarbu iš anksto numatyti būtinas išlaidas ir turėti tam tikrą lėšų rezervą, nes namo statybos procese visuomet bus netikėtumų ar nenumatytų išlaidų. Tam, kad būtų lengviau suvaldyti tiek išlaidas, tiek darbų procesus, būtina juos suskirstyti pagal prioritetus, nes tai padės realiai įsivertinti kaip jums sekasi valdyti savo išteklius bei prireikus, keisti tam tikrus procesus, siekiant sumažinti statybų kaštus. Taip pat būtina ir labai rekomenduojama vesti balansą, kad matytumėte kokios yra suplanuotos ir faktinės išlaidos bei atliktų darbų kaina.

Kaip išsirinkti tinkamiausią paskolą namo statybai?

Norint išsirinkti paskolą namo statybai palankiausiomis sąlygomis, rekomenduotina pateikti paskolos paraiškas bent kelioms skirtingoms finansinėms institucijoms. Taip galėsite įvertinti siūlomas paskolos sąlygas bei tai kokio dydžio metinės palūkanų normos bus taikomos. Nuo to priklausys kokio dydžio paskola namo statyboms jums bus suteikta ir kiek teks grąžinti per numatytą laikotarpį. Tačiau reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad kreipiantis į Kauno kredito uniją yra stengiamasi rasti įvairesnių galimybių gauti reikalingą trūkstamų lėšų sumą namo statybos užbaigimui. Yra pačių įvairiausių variantų, tad jei norite gauti visus galimus alternatyvius paskolos pasiūlymus, būtinai užsiregistruokite asmeninei konsultacijai pas Kauno kredito unijos finansų ekspertus ir pasinaudokite ypač lanksčiomis ir skaidriomis sąlygomis be jokių žvaigždučių bei apribojimų.

Kiek reikia turėti nuosavų lėšų planuojant gauti paskolą namo statybai?

Tam, kad gautumėte paskolą namo statybai būtina turėti pradinį įnašą, kurio dydis priklauso nuo bendros namų statybų vertės. Taip pat, daug kas priklauso nuo jūsų ir jūsų šeimos finansinių galimybių. Be to, galima gauti paskolą namo statybai, įkeičiant nekilnojamą ar kito pobūdžio turtą, kurio nuosavybės teise jūs disponuojate. Taip pat yra suteiktos visos galimybės grąžinti pasiimtą paskolą, skirtą namo statybai, anksčiau nustatyto termino. Už tai jums nebus taikomos jokios nuobaudos ar finansinės sankcijos. O jei taip nutiko, kad laikinai susiduriate su finansiniais sunkumais ar praradote pagrindinį pajamų šaltinį, tuomet Kauno kredito unija suteikia visas galimybes atidėti paskolą, mokant tik palūkanas. Jei turite ne vieną paskolą, galima pasinaudoti ir refinansavimo paslaugomis, kuomet jūsų turimi finansiniai įsiskolinimai yra padengiami nauja paskola. Refinansavimo paskola leidžia palengvinti susidariusią finansinę naštą, patogiau išdėstyti ir sumažinti paskolos įmokas.

Kaip galima gauti paskolą namo statybai?

Mūsų potencialūs klientai dažnai kreipiasi su klausimu: kaip gauti paskolą namo statybai? Visų pirma, norint naudotis Kauno kredito unijos paslaugomis, jums reiktų tapti šios kredito unijos nariu. Tai padaryti visiškai nesudėtinga, užtenka būti pilnamečiu asmeniu, turinčiu pastovias pajamas ir būti susijusiam gyvenamosios vietos, mokslo ar darbo santykiais su Kauno miesto; Kauno, Jonavos, Kaišiadorių, Prienų, Kazlų Rūdos, Šakių, Jurbarko, Raseinių, Kėdainių rajonų savivaldybėmis. Pateikus prašymą tapti Kauno kredito unijos nariu, turėsite sumokėti minimalų pajų, kuris siekia 30 eurų. Tuomet galėsite visapusiškai naudotis Kauno kredito unijos teikiamomis paslaugomis lygiaverčiai su kitais, jau esamais nariais. Tuomet rekomenduojama užsiregistruoti į asmeninę konsultaciją su finansų konsultantu, kuris įvertinęs jūsų ir jūsų šeimos finansines galimybes pateiks visus galimus finansinius pasiūlymus bei alternatyvius variantus. Jums tereiks išsirinkti optimaliausiai jums tinkantį variantą, kuris patenkina jūsų poreikius bei lūkesčius ir pradėti paskolos forminimo procesą. Tačiau turėkite omenyje, kad jūs turėsite pateikti visus reikalingus dokumentus: asmens tapatybės kortelę ar pasą, sutikimą tikrinti jūsų ir jūsų sutuoktinio asmeninius duomenis, pateikti oficialius darbo santykius pagrindžiančius dokumentus bei banko išrašą, kur matytųsi jūsų oficialios pajamos už pastaruosius šešis mėnesius. Taip pat reiktų pateikti dokumentus, jei turite papildomų pajamos šaltinių, nes taip padidinate visas galimybes gauti didesnę pinigų sumą, reikalingą namo statybų užbaigimui. Įvertinus visus šiuos kriterijus bei sąlygas, bus prašoma pateikti kitus reikalingus dokumentus, tad iš anksto pasidomėkite ko būtent jums gali prireikti.

Jei turite nuosavą verslą, tuomet jums reikės pateikti pelno deklaraciją už pastaruosius 2 metus. Taip pat galima nurodyti ir turimą nekilnojamąjį turtą, kuris nuosavybės teise jums priklauso ir esate pasiruošęs įkeisti norėdami gauti paskolą namo statybai. Turėkite omenyje, kad įkeičiant turtą, jūs galite tikėtis ne daugiau nei 85 procentų jo vertės paskolos dydžio.

Preliminariai sužinoti kokio dydžio paskolos mėnesinę įmoką jums tektų mokėti, galite sužinoti pasinaudojus interaktyvia Kauno kredito unijos paskolos namo statybai skaičiuokle, kuri yra pateikta internetinėje svetainėje. Tačiau tikslų paskolos dydį ir jos sąlygas galite sužinoti tik asmeninės konsultacijos metu.

Kada verta rinktis Kauno kredito uniją?

Planuojantiems įsigyti nuosavą būstą ir ieškantiems galimybių, kur būtų suteikiama paskola namo statybai nuo nulio ar sklypo įsigijimui geresnėmis sąlygomis nei jas siūlo bankai ar kitos finansinės institucijos, rekomenduojame rinktis Kauno kredito unijos paslaugas. Kodėl verta rinktis būtent mus? Visų pirma, dėl to, kad mes į kiekvieno kliento ar tai būtų jauna šeima, ar verslo startuolis, poreikius atsižvelgiame ir ieškome optimaliausių sprendimų, siekdami įgyvendinti jų lūkesčius taip, kad nauji įsipareigojimai netaptų nepakeliama finansine našta.

Mes įsiklausome į jūsų norus ir stengiamės, suteikti įvairaus dydžio paskolas namo statybai, taikant geriausias metinių palūkanų normas. Be to, kitaip nei kitos finansinės institucijos, mes teikiame paskolas ir dirbantiems užsienyje pilnamečiams asmenims, kurie turi sąsajų su Kauno miesto; Kauno, Jonavos, Kaišiadorių, Prienų, Kazlų Rūdos, Šakių, Jurbarko, Raseinių, Kėdainių rajonų savivaldybėmis. Tam, kad galėtumėte laisvai naudotis Kauno kredito unijos paslaugomis, jums tereiks tapti jos nariais. Tai galima padaryti labai nesudėtingai sumokėjus stojimo mokestį. Kitaip nei kiti, siūlome įvairias alternatyvas, kaip lengviau galite gauti reikalingo dydžio paskolą namo statybai, atsižvelgiant į individualią jūsų situaciją, finansines galimybes bei kredito istoriją. Visuomet ieškome geriausio sprendimo kliento naudai, tad džiaugiamės galėdami pateisinti daugumos į mus besikreipiančių žmonių lūkesčius.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Nekilnojamojo turto įkeitimas dažniausiai yra reikalingas tuomet jei norite įsirengti jau pastatytą būstą, atlikti reikalingus remonto darbus ar įsigyti dar vieną būstą. Tokio tipo paskolos dydis gali kisti priklausomai nuo Jūsų ir Jūsų šeimos finansinių galimybių. Pavyzdžiui, paskolos su nekilnojamojo turto įkeitimu, minimali suma gali būti 3000 eurų, o maksimali suma gali siekti net 300 000 eurų. O norint, kad jums būtų suteiktas kreditas namo statybai, rekomenduojame užsiregistruoti asmeninei finansinei konsultacijai, kurios metu ir sužinosite ką jums individualiai galėtų pasiūlyti Kauno kredito unija. Tuomet galėsite įsivertinti ar ši finansinė našta jums bus pakeliama ir nesukels bereikalingo streso bei įtampos. Susisiekite su mumis ir mes jums papasakosime daugiau ką galime pasiūlyti būtent jums.

Jei planuojate įsigyti norimo dydžio kreditą ir norite įsigyti nebaigtos statybos namą, tai tokia galimybė yra. Rekomenduojame užsiregistruoti asmeninei konsultacijai pa Kauno kredito unijos specialistą, kuris įvertins pateiktą informaciją apie jūsų pajamas už pastaruosius šešis mėnesius, planuojamų statybos darbų sąmatą, patvirtintą darbų rangovo bei atlikto nepriklausomo turto vertintojo nekilnojamojo turto vertinimą ir pateiks būtent Jums ir Jūsų šeimai skirtą finansinį pasiūlymą, kuriuo pasinaudojus, galėsite įgyvendinti savo poreikius turėti nuosavą būstą.

Jei turite nuosavą verslą, tuomet norint gauti norimo dydžio paskolą reiks pateikti pastarųjų metų pelno ataskaitą bei metinę deklaraciją, pagal kurią ir bus vertinamos jūsų galimybės gauti reikalingą finansinę pagalbą. O norint sužinoti išsamiau kokiomis sąlygomis galėtumėte gauti reikalingo dydžio paskolą, rekomenduojama užsiregistruoti į asmeninę konsultaciją su Kauno kredito unijos finansų ekspertu. Gali kreiptis visi norintys, kurie vykdo komercinę veiklą Lietuvoje ar Europos šalyse ir tapę Kauno kredito unijos nariais. Tai padaryti nėra sudėtinga, svarbu, kad turėtumėte sąsajų su Kauno miesto; Kauno, Jonavos, Kaišiadorių, Prienų, Kazlų Rūdos, Šakių, Jurbarko, Raseinių, Kėdainių rajonų savivaldybėmis ir būtumėte sumokėjęs nustatytą narystės mokestį. Visuomet rekomenduojame savo klientams pateikti informaciją apie turimus papildomų pajamų šaltinius, nes tai gali ženkliai padidinti Jūsų galimybes gauti pageidaujamo dydžio ir rūšies paskolą.

Negalima vienareikšmiškai atsakyti į tokį klausimą kokių pajamų reikia planuojant statyti nuosavą namą. Tiksliai paskaičiuoti galima įsivertinus savo finansines galimybes ir tai kokio dydžio paskolą jūs kartu su savo šeimos nariais galite gauti.

Nuosavo namo statybų kaina priklauso nuo tam tikrų kriterijų: planuojamo statybų biudžeto, bendros sąmatos ir jūsų finansinių galimybių. Tad reiktų labai gerai įsivertinti ne tik projektavimo, statybos, bet ir išorinio ar vidinio įrengimo darbų įkainius. Visuomet reikia planuoti rezervą, nes skirtinguose namo statybos su paskola etapuose visuomet atsiranda nenumatytų išlaidų, kurios labai gali „išpūsti“ pradinę namo statybų sąmatą. Tad geriausia visus pagrindinius darbus suskirstyti etapais ir žingsnis po žingsnio juos įgyvendinti kardinaliai nenukrypstant nuo suplanuotų išlaidų plano. Taip pat reikia numatyti, kad kai kurie statybos darbai gali pabrangti dėl techninių specifikacijų ar išaugusių medžiagų įkainių. Tai kokio dydžio banko paskola namo statybai yra išduodama, priklausys nuo jūsų ir jūsų šeimos individualios situacijos bei finansinių galimybių. Paskolos namo statybai suma gali būti labai įvairi, priklausomai dar ir nuo suplanuotos bendros namų statybos sąmatos.

Kreipiantis į Kauno kredito uniją, kad būtų jums suteikta namo statybos paskola, galite nurodyti maksimalų jos išdavimo terminą, kuris siekia net iki 30 metų ir gauti reikalingą sumą, priklausomai nuo jūsų ar jūsų šeimos narių finansinių galimybių bei oficialių pajamų. Maksimali kredito suma, dėl kurios galima kreiptis į Kauno kredito uniją gali siekti 300 000 eurų. O tiksliai sužinoti kokios maksimalios paskolos sumos galite tikėtis galima užsiregistravus asmeninei konsultacijai pas Kauno kredito unijos finansų ekspertus, kurie jums pateiks optimaliausią paskolos pasiūlymą ar kitas galimas alternatyvas, leisiančias gauti reikalingo dydžio paskolą.

Tiksliai sužinoti informaciją apie tai kokius papildomus mokesčius jums teks mokėti, norint gauti pageidaujamo dydžio paskolą namo statybai, galite kreipiantis į Kauno kredito unijos finansų specialistus asmeninei konsultacijos metu.