Paskolų skaičiuoklės

Jei norite sužinoti, ar Jums būtų suteikta paskola, kokio dydžio bei kokiomis sąlygomis, Jums visai nebūtina vykti į pačią Kauno kredito uniją. Visus pagrindinius niuansus galite išsiaiškinti internetu – pasinaudoję paskolos skaičiuokle.

Paskolos skaičiuoklė padės Jums sužinoti maksimalų paskolos terminą, palūkanas, administravimo mokesčio dydį bei periodinę įmoką. Paskolos skaičiuoklė – paprastas ir patogus įrankis, kuris suteiks Jums būtinos informacijos apie galimybes, leisiančią priimti galutinį sprendimą.

Paskolos skaičiuoklė visų pirma skirta klientų patogumui ir pirminės informacijos suteikimui. Skaičiuoklės pagalba Jūs sužinosite pagrindinę informaciją, skaičiuoklė pateiks duomenis, kurie daugumai klientų yra svarbiausi.

Atkreipiame dėmesį, jog paskolos suteikimo proceso metu dėl įvairių aplinkybių, visų pirma susijusių su kliento finansinėmis galimybėmis, galutiniai sprendimai dėl palūkanų dydžio, administravimo mokesčių bei kiti, gali skirtis nuo tų, kurie buvo pateikiami skaičiuoklėje internetu.