Vartojimo kreditas

Paskolos suma
1000 Eur
14480 Eur
Paskolos terminas
3 mėn.
60 mėn.

Numatomas mėnesio įmokos dydis: -- Eur

 • Sutarties sudarymo mokestis: -- Eur
 • Bendra kredito kainos metinė norma: --%
 • Bendra kredito gavėjo mokama suma: -- Eur

Užpildykite duomenis:


Pateikite paraišką su Smart-ID, paraiškos vertinimas greitas.
Pateikite paraišką su el. parašu, paraiškos vertinimas greitas.
Pateikite paraišką nufotografuodami dokumentus, vertinimas greitas.
Gavę užklausą su Jumis susisieksime, paraiškos vertinimas lėtesnis.

5000 Eurų vartojimo kredito su 9 % metinėmis palūkanomis tipinis pavyzdys

Bendra vartojimo kredito suma5 000 €
Vartojimo kredito sutarties trukmė60 mėn.
Metinė palūkanų norma9%
Mėnesio įmoka103,79 €
Sandorio sudarymo mokestis210,0 €
Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma10,81 proc.
Bendra vartojimo kredito kaina1 378,79 €
Bendra vartojimo kredito gavėjo mokama kaina6 378,79 €

Kauno kredito unijoje paskolos išduodamos gyvenantiems arba dirbantiems Kauno mieste, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose arba turintiems kitų sąsajų su šiomis teritorijomis.

Vartojimo paskola (vartojamoji paskola) – patogiausias ir paprasčiausias sprendimas tuo atveju, jei Jums netikėtai prireikė brangesnio pirkinio ar didesnės investicijos: pvz., gyvenamosios vietos remonto, baldų, automobilio, vertingesnės dovanos, kelionės, vartojimo paskola gali būti naudojama verslui ar su juo susijusiems poreikiams.

Paskola vartojimui Kauno kredito unijoje išduodama vadovaujantis Lietuvos Banko patvirtintais atsakingo skolinimosi nuostatais (vertinamos paskolos gavėjo gaunamos pajamos, pajamų nukreipimo galimybė, asmeninė kredito istorija ir kiti skolinimosi ypatumai).

Geriausius paskolos pasiūlymus galite rasti ne tik internete, bet ir kreipiantis tiesiogiai į bankus ar kitas finansines institucijas. Kauno kredito unija geriausius paskolos pasiūlymus pateikia visiems nariams, tad jie pirmieji sužino ne tik apie tai kur geriausia investuoti savo santaupas, bet ir kokiais būdais, geriausiomis sąlygomis gali gauti reikalingo dydžio būsto paskolą. Kauno kredito unija nuo kitų finansinių institucijų ir bankų, skiriasi tuo, kad savo klientams teikia individualizuotus pasiūlymus, įvertinus ne tik jūsų finansines galimybes, bet ir galimas rizikas. Visuomet stengiamasi rasti optimalų abipusiai

Pagrindinės vartojimo kredito suteikimo sąlygos, įkainiai bei reikalingi dokumentai

Norint pasiimti vartojimo kreditą Kauno kredito unijoje svarbu išpildyti nustatytas pagrindines sąlygas:

 • Jūs turite tapti Kauno kredito unijos nariu. Tai padaryti gali visi pilnamečiai asmenys, gyvenantys, vykdantys savo veiklą arba turintys kitų sąsajų su Kauno miestu, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų Rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonais ar jų teritorijomis. Tam, kad taptumėte pilnaverčiu Kauno kredito unijos nariu turėsite sumokėti stojimo įnašą – minimalų pajų, kuris siekia 30 eurų.
 • Užpildyti vartojimo kredito unijos paraišką internetu. Taip pat galite įsivertinti savo finansines galimybes, pasinaudojus interaktyvia paskolos skaičiuokle. Įvedus norimą paskolos sumą ir pageidaujamą terminą sužinosite kokią pinigų sumą jums tektų mokėti per mėnesį.
 • Kreditai, paskolos ir kitos finansinės pagalbos prašymai yra tenkinami įvertinus jūsų kredito istoriją. Taip pat jūs turėtumėte pateikti savo asmens tapatybės kortelę ar pasą; banko išrašą, įrodantį jūsų pastovias pajamas (už pastaruosius šešis mėnesius) bei darbo legalius santykius (už pastaruosius keturis mėnesius). Jei turite nuosavą verslą, tuomet papildomai reikės pateikti veiklos finansinius dokumentus.

Vartojimo kredito privalumai:

Kauno kredito unija kitaip nei bankai ar kitos finansinės institucijos suteikia kreditą praktiškai visiems norintiems, nepriklausomai kokia yra šeimyninė padėtis. Taip yra dėl to, kad kiekviena paraiška yra nagrinėja individualiai, pateikiant optimaliausią finansinės pagalbos pasiūlymą pareiškėjui. Vartojimo kreditai visiems yra išduodami tiek jauniems pilnamečiams, dirbantiems asmenims, tiems jaunoms šeimoms. Taip pat iškilus laikiniems finansiniams sunkumams yra galimybė pasinaudoti vartojimo kredito ar paskolos refinansavimo paslaugomis.
naudingą variantą.

Planuojantiems skolintis teikiamos nemokamos finansinės konsultacijos.

 

Dažniausiai užduodami klausimai:

 • vartojimo paskolos dydis priklausomai nuo Jūsų ar Jūsų šeimos finansinių galimybių;
 • minimali suma – 30 Eur, maksimali paskolos suma – 15 000 Eur;

Siūlome pasitikrinti savo galimybes internetu, užpildžius Paskolos skaičiuoklę.

Vartojimo kredito dydis priklauso nuo jūsų finansinių galimybių. Mažiausia vartojimo kredito suma siekia – 30 eurų.

Jei planuojate kreiptis dėl vartojimo kredito, tai šiuo metu yra taikomos palūkanos nuo 11 %. Tačiau reikia turėti omenyje, kad jos kinta priklausomai nuo to, kokiam terminui yra imamas vartojimo kreditas.

 • Minimalus terminas – 1 mėnuo.
 • Maksimalus terminas – 60 mėnesių.

Kreditas internetu išduodamas per 5 darbo dienas.

Paslauga teikiama Kauno kredito unijos nariams bei norintiems jais tapti gyvenantiems arba dirbantiems Kauno mieste, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose arba turintiems kitų sąsajų su šiomis teritorijomis, sulaukusiems 18 metų amžiaus ir gaunantiems nuolatines pajamas.

Iki 5000 eur. vartojimo paskolos išduodamos be užstato.

Yra taikomas sutarties sudarymo mokestis, kuris priklauso nuo vartojimo kredito dydžio ir termino trukmės.

Paskolos gali būti skirtos įvairiausiems poreikiams realizuoti: automobilio įsigijimui, būsto remontui, baldų ir buitinės technikos įsigijimui, asmeniniams poreikiams: gydymo išlaidoms padengti, vestuvėms, kelionėms, vasaros atostogoms ir panašiai.

Taip, vartojimo paskolą galite panaudoti ir automobilio įsigijimui.

Vartojimo paskola dirbantiems užsienyje gali būti išduota. Tokiu atveju klientas turi pateikti dokumentus, įrodančius apie savo darbą bei gaunamas pajamas, paprastai – darbo sutartį ir išrašą iš banko, kuriame atsispindėtų nuolatinės gaunamos pajamos.

Vartojimo kreditą gali įsigyti visi pilnamečiai, dirbantys asmenys, tapę Kauno kredito unijos nariais. Vartojimo kreditą dažniausiai įsigyja tie asmenys, kurie artimiausiu laiku planuoja įsigyti didesnius pirkinius: automobilį, buitinę techniką, baldus ar apmokėti asmenines šventes.

Taip, Jūs galite grąžinti paskolą anksčiau nustatyto termino. Grąžinantiems turimą vartojimo paskolą anksčiau jokios sankcijos ar nuobaudos nėra taikomos.

 • paskola (asmeninė, verslo) išduodama eurais;
 • galima pasirinkti atsiskaitymo laikotarpį;
 • galima pasirinkti norimą įmokų mokėjimo dieną;
 • užtikrinimo priemonės paskoloms – netesybos, arba laidavimas ir netesybos;