Paskola be įkeitimo

Paskolos be turto įkeitimo privalumai?

Vienas iš didžiausių privalumų, norint gauti vartojamąją paskolą savo reikmėms yra tai, kad Kauno kredito unija siūlo ją pasiimti be jokio turto įkeitimo. Tai ypač aktualu tiems žmonėms, kurie artimiausiu planu planuoja įsigyti automobilį, atlikti nuosavo būsto remontą ar apstatyti jį naujais baldais bei buitine technika. Tad jei Jums skubiai reikia padengti gydymo išlaidas, planuojate organizuoti vestuvių šventę ar svajonių kelionę, galite drąsiai tai padaryti pasinaudojus paskola ne turto įkeitimo. Kitas, ne mažiau svarbus privalumas – Kauno kredito unija suteiks reikiamo dydžio paskolą, atsižvelgdami į jūsų individualią situaciją ir pateiks lankstesnes sąlygas, lyginant su bankais ar kitomis finansinėmis institucijomis.

Jūs patys galėsite pasirinkti jums labiausiai tinkantį patogų paskolos grąžinimo grafiką bei įmokų mokėjimo būdą, kurį pasikeitus finansinei situacijai ar kitiems asmeniniams poreikiams, galėsite keisti.


Kam gali būti skirta paskola be įkeitimo?

Paskolos be įkeitimo gali būti suteikiamos visiems privatiems pilnamečiams asmenims (sulaukusiems 18 metų), gyvenantiems arba dirbantiems Kauno mieste, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų Rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose arba turintiems kitų sąsajų su šiomis teritorijomis ir kurie yra tapę Kauno kredito unijos nariais bei gaunantiems nuolatines pajamas.


Kokio dydžio paskolą galima gauti be turto įkeitimo?

Priklausomai nuo jūsų poreikių ir nuo jūsų ar jūsų šeimos finansinių galimybių, jums gali būti suteikta būsto paskola be turto įkeitimo net iki 14 500 eurų. Maksimalus tokio pobūdžio paskolos grąžinimo terminas yra 60 mėnesių. Tam, kad tiksliai sužinotumėte kokio dydžio paskolą jūs galite gauti, rekomenduojame kreiptis į Kauno kredito unijos finansų konsultantus ir užsiregistruoti į asmeninę konsultaciją, kurios metu įvertinus jūsų kredito istoriją ir kitus finansinius įsipareigojimus, bus pateiktas individualus pasiūlymas.


Kiek turėtumėte mokėti per mėnesį?

Jei norite įsivertinti savo finansines galimybes ir sužinoti kokio dydžio mėnesinę įmoką jūs turėsite mokėti, tuomet galite pasinaudoti interaktyvia paskolos skaičiuokle, kur įvedę pageidaujamą paskolos sumą ir terminą, matysite ir mėnesinės įmokos dydį. Tiksliai sužinoti, kiek reikės mokėti per mėnesį, sužinosite asmeninės konsultacijos metu, kuomet bus įvertintos jūsų finansinės galimybės ir kredito istoriją, nuo kurių priklausys į kokio dydžio paskolą jūs galite pretenduoti.


Specialus pasiūlymas paskoloms iki 14 500 Eur

Norintiems gauti specialų individualų pasiūlymą tam tikro dydžio paskolos gavimui, rekomenduojame užsiregistruoti individualiai konsultacijai, kurios metu ir sužinosite kokią optimaliausia paskola be įkeitimo jums gali būti suteikiama, specialiai jums pritaikytomis lanksčiomis sąlygomis ir patogiu mokėjimo grafiku. Daugiau informacijos galite sužinoti užsiregistravę į asmeninę konsultaciją pas Kauno kredito unijos finansų vadybininką.


Paskolos sąlygos

Paskolos sutartyje yra numatomos ne tik visos sąlygos, finansiniai įsipareigojimai, bet ir mokėjimų grafikas. Taip pat joje aiškiai aprašyta kokia bus metinių palūkanų norma, nuo kurios priklausys kiek iš viso kainuoja jūsų kreditas. Taip pat sutartyje pateikiama informacija kokiu būdu bus mokama paskola, pavyzdžiui bus taikomas anuitetinis mokėjimas . Pagal tai apskaičiuojama kaip bus skaičiuojamos palūkanos ir kokia bus paskolos mokėtina dalis kiekvieną mėnesį. Pateiktame grafike yra išdėstomos paskolos įmokos, kurias įsipareigosite reguliariai mokėti sutarta data. Be to, numatyta ir galimybė grąžinti pasiimtą paskolą anksčiau nei nustatytas jos grąžinimo terminas.

Numatomos ir galimybės atidėti gaunamą paskolą jei iškiltų laikini finansiniai sunkumai, tokiu atveju būtų peržiūrimos sudarytos sutarties sąlygos, perskaičiuotos metinės palūkanos ir atidedamas paskolos grąžinimo terminas sutartam laikotarpiui, per kurį įsipareigotumėte įvykdyti numatytas sutarties sąlygas. Tais atvejais, kai susitarimų ir nustatytų sutarties sąlygų bei įsipareigojimų yra nesilaikoma, Kauno kredito unija turi teisę nutraukti sudarytą paskolos sutartį ir pareikalauti grąžinti paskolą anksčiau nustatyto termino.


Ar galima paskolą grąžinti anksčiau?

Taip, galimybė grąžinti paskolą anksčiau nustatyto grąžinimo termino yra numatyta, tad galima drąsiai įvykdyti visus finansinius įsipareigojimus jums patogiu metu. Apie tokį pageidavimą reiktų iš anksto informuoti Kauno kredito unijos finansų konsultantą, kuris peržiūrės jūsų paskolos sutartį, perskaičiuos tuo metu galiojančias metinių palūkanų normas ir tiksliai pasakys, kokia yra mokėtina paskolos suma. Jokių nuobaudų ar teisminių sankcijų Kauno kredito unija netaiko, jei jūs pageidaujate grąžinti paskolą anksčiau numatyto termino.