Pratęsiama priemonė „Dalinis palūkanų kompensavimas“

Ūkio ministerijos siūlymu nuspręsta pratęsti priemonės „Dalinis palūkanų kompensavimas“ paraiškų Lengvatinė paskola versluipriėmimo terminą iki 2015 m. rugpjūčio 31 dienos. Tai galioja ir Verslumo skatinimo fondo paskoloms.

Projekto “Verslumo skatinimo fondas” tikslas – sudaryti sąlygas įmonėms bei fiziniams asmenims pradėti nuosavą verslą arba išplėsti pradėtą (iki 1 metų veiklos), siekiant didinti jo konkurencingumą ir veiklos efektyvumą.

„Nuo 2009 m. iki 2014 metų balandžio pradžios galimybe susigrąžinti dalį investicijų jau pasinaudojo daugiau nei 3000 įmonių, teigiami sprendimai priimti dėl beveik 3900 verslo projektų, o kompensuota suma siekia apie 45,5 mln. litų. Planuojame, kad pratęsus paraiškų priėmimo terminą, dar bent 800 įmonių iki 20105 m. rugsėjo 30 d. galės pasinaudoti šios priemonės sudarytomis palankiomis sąlygomis verslo plėtrai“, – prognozuoja INVEGA generalinis direktorius Audrius Zabotka.

Kauno kredito unija yra šio projekto lyderė Lietuvoje.  Vien per praėjusius metus Kauno kredito unija su nauju verslu pasirašė virš 40 paskolų sutarčių už beveik 2,57 mln. Litų, o nuo projekto pradžios per 100 paskolų už beveik 6,76 mln. Litų. Tai geriausias rezultatas Lietuvoje tarp „Verslumo skatinimo fondo“ projekto vykdytojų.

Daugiau apie projektą >>>