Ketvirtasis VSF turas Šiauliuose aplankė ir mūsų narį – lounge klubą „Happy mosquito“

Šį ketvirtadienį Šiauliuose vyko jau ketvirtasis turas „Smagus, malonus, įdomus verslas“ po sėkmingai veikiančias įmones, įNaujas verslas kurį kvietė UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA). Jo metu buvo aplankytos keturios įmonės, pasinaudojusios INVEGOS administruojamo Verslumo skatinimo fondo(VSF) galimybėmis.

Renginys prasidėjo jaukiame ir koncertų nuolat liūliuojamame kokteilių „lounge“ bare „Happy mosquito“, vėliau dalyviai vyko į unikalią masažų ir sporto studiją „Figūra plius“, kurioje viename „Vacu Activ“ įrenginyje sujungiamas sporto džiaugsmas ir masažo bei įvairių terapijų malonumas. Turo metu aplankyta reklamos ir spaudos paslaugas teikianti agentūra „Gorila reklama“ bei įmonė „Line-X“, užsiimanti purškiamomis poliuretano dangomis „Aspart-X“, „Line-X“ ir „Basf“, kurios naudojamos pačiose įvairiausiose pramonės srityse, taip pat ir automobilių puošyboje. Įmonėse buvo galima ne tik susipažinti su jų veikla, bet ir išbandyti paslaugas bei produkciją.

Verslumo skatinimo fondas šiuo metu yra bene pats palankiausias sprendimas pradedančiajam ir jaunam verslui, sudarytos puikios sąlygos kurtis, augti bei plėstis norinčiam verslui: iš šio fondo teikiamos lengvatinės paskolos, yra galimybė gauti naujam verslui taip reikalingas garantijas bei susigrąžinti didžiąją dalį sumokėtų palūkanų, o tai labai palengvina paskolos naštą.

Vis daugiau pardedančiųjų verslininkų domisi VSF galimybės ir įvertina projekto teikiamą naudą. 2013 m. I pusmetį buvo suteikta 141 paskola, iš jų jaunimui iki 29 m. – 38 paskolos (tuo pačiu laikotarpiu pernai – 115 paskolų, tuo tarpu jaunimui – 40). Pasinaudoję projekto suteikiamomis galimybėmis sėkmingai verslą pradėjo ir vykdo daugiau nei 500 verslininkų. Kauno kredito unija yra aktyvi šio projekto dalyvė.

Norinčius dalyvauti projekte kviečiame registruotis konsultacijai: 8 613 23284 ir info@kku.lt