Vyksta projektų vertinimas pagal programą „Gera kurti kartu!“

Bendruomenių rėmimo programaBendruomenių projektų rėmimo programa „Gera kurti kartu!” sulaukė gausaus bendruomenių susidomėjimo. Lietuvos centrinei kredito unijų sistemai priklausančias unijas pasiekė per du šimtus projektų.

„Jau ketvirtus metus iš eilės bendruomenių projektų rėmimo programa siekiame suartinti bendruomenės narius ir jiems padėti.  Tikimės, kad atrinktos ir įgyvendintos idėjos bus sektinas kooperacijos ir bendrystės pavyzdys miestų, miestelių ar kaimo vietovių gyventojams“, –  teigia Asociacijos Lietuvos kredito unijos Valdybos pirmininkas Ramūnas Stonkus.

Šiais metais, aktyvumu itin pasižymėjo Kauno miesto bendruomenės ir nevyriausybinės organizacijos. Iš laikinosios sostinės sulaukta net 44 paraiškų, Telšių, Tauragės, Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio po 20-22 paraiškas, Šiaulių, Utenos – 15-19 paraiškų.

Sudaryta kompetentinga komisija gautus projektus analizuoja ir vertina taip vadinamu „keturių akių“ principu. Bendruomenės pateikusios projektus Kauno kredito unijai bus informuojamos apie projekto eigą bei rezultatus e.paštu iki š.m. gruodžio 17 dienos. Finansuojami projektai bus skelbiami ir Kauno KU tinklalapyje.  Bendruomenių projektų programos fondas šiais metais buvo padvigubintas nuo 30 iki 60 tūkts. Lt.