Verslui Kaunas uždega žalią šviesą

KonferencijaKonferencija verslumui skatinti „Nuo idėjos iki sėkmingo verslo“ – tai antrus metus iš eilės Kauno kredito unijos organizuojamas renginys, sutraukiantis didelį būrį jaunųjų verslininkų ir planuojančiųjų savą verslą kauniečių. Spalio 23-ąją vykęs renginys pasižymėjo informacijos aktualumu, aukšta pranešėjų kvalifikacija ir „kitokiu“ požiūriu į verslą. 

„Suvokdami susidariusią ekonominę situaciją Lietuvoje, ypatingą dėmesį skiriame jaunam verslui. Mums svarbu, kad pradedantieji verslą būtų kuo išsamiau informuoti apie valstybės teikiamas garantijas, miesto subsidijas, pirmųjų verslo metų paramą bei alternatyvias kreditavimo galimybes. Savo kasdieniame darbe konsultuodami į mus besikreipiančius verslininkus matome, kad labai tokios trūksta informacijos ir tikime, kad toks renginys paskatins ne vieną dalyvį pradėti savo verslą.“ – teigia Kauno kredito unijos administracijos vadovė Ernesta Ramaškaitė.

Šiuo renginiu Kauno kredito unija tęsia savo pradėtą renginių ciklą verslumui skatinti, kadangi naujas, tik pradėjęs veikti verslas, neretai susiduria su klausimais ir situacijomis, kurias sudėtinga numatyti ir įvertinti verslo kūrimo pradžioje. 

„Tikime, kad tokie renginiai ne tik gera galimybė rasti atsakymus į klausimus, gauti informacijos, bet ir skatina partnerystę, dalijimąsi idėjomis. Kooperacija ir bendradarbiavimas yra vienas mūsų kertinių darbo principų. “ – teigia Erna Krivickienė Kauno kredito unijos rinkodaros vadovė.

Konferencijoje vyko dvi pagrindinės sesijos: patariamoji ir praktinė. Pirmosios sesijos metu dalyviai buvo supažindinti su Kauno kredito unijos vykdomais ir valstybės remiamais projektais, teikiamomis garantijomis, paskolos palūkanų kompensavimu verslui.  Antroji konferencijos sesija buvo išskirtinai praktinė. Jos metu patyrę verslininkai dalijosi savo patirtimi, pasakojo apie savo verslą.

Pilnutėlė dalyvių salė su dideliu susidomėjimu sekė konferencijos pranešimus, aktyviai uždavinėjo klausimus ir dalyvavo diskusijose.

Dalyvių atsiliepimai:

„Konferencija mums labai patiko, išgirdome tikrai daug naudingų patarimų ir atsakymų į mums rūpimus klausimus. Sėkmės Jums!“