Verslo popietė Kauno kredito unijos nariams

Pirmą sykį įvykusi verslo popietė Kauno kredito unijos nariams verslininkams buvo sėkminga ne tik gerų emocijų ir žinių mūsų narių rankosprasme, bet ir suteikė galimybę verslo atstovams praplėsti partnerių ratą. Pirmą kartą vykusiame tokio pobūdžio renginyje dalyvavo kelios dešimtys įvairiausius verslus vykdančių ir tik pradedančių Kauno kredito unijos narių.

Oficialios dalies metu apie psichologinius žmonių tipus: meta programas ir jų taikymą darbe bei kasdieniniame gyvenime pasakojo renginio svečias NLP treneris ir Koučingo specialistas Andrius Jarašiūnas. Dalyviai ne tik aktyviai uždavinėjo pranešėjui klausimus, bet galėjo praktiškai išbandyti ir pasitikrinti savo asmeninius sugebėjimus.

Neformali aplinka ir gerų emocijų dozė neskubino renginio dalyvių. Visą vakarą nariai ne tik dalijosi savo patirtimi, pristatinėjo savo vykdomą veiklą, bet ir keitėsi kontaktais, informacija, kūrė naujas verslo idėjas, klasterius.

Tokios verslo popietės ir renginio formatas pasiteisino su kaupu. Tad tokio pobūdžio renginius Kauno kredito unija žada organizuoti ir ateityje, skatindama bendruomeniškumą, savitarpio pagalbą tarp unijos narių.