Trigubas apmokestinimas – „dovanėlė“ TIK Lietuvos piliečiams

Lietuviai vieninteliai Baltijos šalyse bankams moka tris kartus: ir už mėnesinį aptarnavimą, ir už išlaidas mokėjimaiir net už pajamas (įskaitymus). Tuo tarpu latviai ir estai apmokestinti tik kuriuo nors vienu mokesčiu. Minėta šokiruojanti statistika dar pernai lapkritį buvo paviešinta Seimo Biudžeto ir Finansų komiteto posėdyje. Tačiau, praėjus beveik pusei metų, situacija nepakito.

Trigubas apmokestinimas – ne vienintelis pavyzdys, kaip Lietuvos banko ir valstybės tinkamai nereguliuojami užsienio bankai pelnosi iš piliečių ir smulkiojo verslo. Įkainius, taikomus Lietuvoje ir pas kaimynus rasite: http://banku-naujienos.lt/tyrimas/

Lietuvos Smulkiojo ir Vidutinio Verslo Taryba kviečia pasidalinti asmenine bendravimo su bankais patirtimi. Visi pateikti faktai bus nuasmeninti, apibendrinti ir pristatyti viešame Lietuvos Smulkiojo ir Vidutinio Verslo Tarybos (LSVVT) posėdyje.

Pateiktus faktus planuojama panaudoti ir siekiant priversti Finansų ministeriją bei Lietuvos Banką imtis realių veiksmų ginant Lietuvos ekonomiką ir bankų paslaugų vartotojus.

Remdamasi banko klientų nuomonėmis LSVVT jau pasiekė, kad bankai būtų įpareigoti atsakyti į raštu pateiktus klausimus (Lietuvos bankų įstatymo 56 str.). Mums reikia ir Jūsų bendravimo su bankais patirties. Tik aktyviai spaudžiant, bankai taps patogesni, o paslaugų kainos pamatuotos.

Savo patirtimi pasidalinkite http://banku-naujienos.lt

Primename, kad Kauno kredito unijos nariai gali gauti ar pervesti pageidaujamą sumą litais iš savo atsiskaitomosios sąskaitos į bet kurią kitą LR registruotą kredito įstaigą NEMOKAMAI. Daugiau apie mokesčius ir mokėjimus skaitykite >>>>>