Telkiame profesionalų pajėgas

Mieli unijos nariai,

Siekdamisubsidija verslui geriausių rezultatų nuosekliai ir kryptingai stipriname savo pajėgas. Džiaugiuosi galėdama Jus informuoti, jog prie mūsų komandos prisijungė nauji profesionalai, kuriems keliami ambicingi tikslai ir užduotys.

KKU Stebėtojų taryba išplėsta nuo 3 iki 5 narių. Joje pradėjo dirbti Vaidotas Viliūnas ir Andrius Būdvytis. V. Viliūnas – Marijampolės kolegijos direktorius, turintis vadovavimo didelėms organizacijoms, administravimo ir procesų kontrolės patirtį. A. Budvytis – advokatas vadovaujantis savo advokatų kontorai, veiklos praktikoje yra buvęs stebėtojų tarybos nariu sporto organizacijose.

Neabejoju, kad naujieji Stebėtojų tarybos nariai kartu su kolegomis užtikrins, stipresnę, aktyvesnę procesų priežiūrą bei kontrolę, prisidės prie vis didėjančio narių bei partnerių pasitikėjimo, praplės KKU veiklos galimybes ir perspektyvas.

Unijos Paskolų komitete darbą pradėjo dar vienas profesionalas: aktyvi ir plačiai žinoma visuomenininkė, Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkė Roma Katinienė. Ji taip pat turi analogiško darbo patirtį finansines paslaugas teikiančiose institucijose.

Komandą taip pat papildė jauni, aktyvūs klientų aptarnavimo vadybininkai, netrukus turėtų prisijungti rizikos vertinimo specialistas.

Užtikrinu Jus, jog, tobulindami unijos veiklą, nuolat ieškosime naujų galimybių ir reikiamų sričių specialistų – profesionalų. Tikiuosi, jog prie šios veiklos prisijungsite ir Jūs. Laukčiau idėjų, pasiūlymų ir rekomendacijų šiuo adresu: karjera@kku.lt.

Geriausi rezultatai pasiekiami susitelkus ir suvienijus jėgas. Nuoširdžiai kviečiu tuo vadovautis ir dirbti drauge. Mūsų siekis – ir toliau išlikti solidžiu, patikimu, stabiliu, augančiu bei tobulėjančiu finansiniu partneriu.

Su geriausiais linkėjimais

Ernesta Ramaškaitė

Kauno kredito unijos valdybos pirmininkė