Telefoniniai sukčiai siūlo paskolas telefonu. Būkite atsargūs!

Remiantis Kauno apskrities policijos ir Kauno dienos pateikiama informacija įspėjame kauniečius, Paskolakad  telefoniniai sukčiai nesnaudžia! Ėmus nebeveikti istorijoms apie artimųjų padarytus eismo įvykius ir kitas nelaimes, aferistai surado naują būdą pasipelnyti. Dabar jie siūlo – paskolas.

Aferistai renkasi būtent tuos žmones, kurie per internetą skubiai ieško greitosios paskolos ar kitokių galimybių pasiimti paskolą ne banke. Skambindami aukai sukčiai pasirenka konkrečios firmos pavadinimą ir joje dirbančio žmogaus pavardę.

Kauno apskrities policija neneigia pastebėjusi šį naują aferistų apgaulės būdą. Pareigūnų duomenimis, dažniausiai nukenčia jau prasiskolinę žmonės, kurie kaip įmanydami stengiasi grąžinti skolas. Neretai siūlydami paskolą, sukčiai sugeba išvilioti iki 1,5 tūkst.litų.

Perspėjame kauniečius, kad Kauno kredito unijoje paskolos išduodamos tik Kauno kredito unijos puslapyje nurodytuose  klientų aptarnavimo skyriuose. Visos paskolos sąlygos yra aptariamos su klientu individualios konsultacijos metu. Telefonu klientai ir nariai gali būti TIK informuojami apie teikiamas paslaugas.

Susitikimo metu su atsakingu darbuotoju, kilus neaiškumams, rekomenduojama paprašyti parodyti darbo pažymėjimą. Visi Kauno kredito unijos darbuotojai turi administracijos vadovo patvirtintus ir antspauduotus darbuotojo pažymėjimus.

Informacija teikiama ir telefonu: 752 762 nuo 9:00 iki 18:00 val.