Svarbi informacija kortelių turėtojams

Master cardPrimename, kad šių metų pradžioje LKU kredito unijų grupė įdiegė tarptautinį saugumo įrankį – MasterCard® SecureCode™, padedantį apsisaugoti nuo neteisėto kortelės panaudojimo. Tai reiškia, kad jei Klientas yra užregistravęs savo mokėjimo kortelę  saugiems atsiskaitymams, atsiskaitydamas už prekes ir paslaugas MasterCard® SecureCode™ ženklu pažymėtose internetinėse parduotuvėse, turi suvesti ne tik CVC kodą, bet ir savo susikurtą slaptažodį bei vienkartinį saugos kodą, gautą SMS žinute.

Atkreipiame dėmesį, kad atsižvelgiant į MasterCard reikalavimus, nuo 2016 06 06 Klientai negalės atsiskaityti kortele MasterCard® SecureCode™ ženklu pažymėtose internetinėse parduotuvėse, jei savo kortelės nebus užregistravę Saugiems atsiskaitymams (t.y. negalės patvirtinti operacijų tik CVC kodu kaip iki šiol). Jei internetinė parduotuvė nėra pažymėta MasterCard® SecureCode™ ženklu, pirkimai ir toliau bus tvirtinami CVC kodu, registracija Saugiems atsiskaitymams nebūtina.

Kaip prisijungti prie saugaus atsiskaitymo internetu programos?

  • Prisijungti prie saugaus atsiskaitymo programos galite tik prisijungę prie LKU internetinės bankininkystės;
  • Prisijungę prie internetinės bankininkystės, pasirinkite „Sąskaitos“ -> „Mokėjimo kortelės“ -> „Saugus pirkimas“;
  • Parinktyje „Saugus pirkimas“ pasirinkite „Kortelė“, „Veiksmai“ paspauskite veiksmą „Registruoti“;

Čia įveskite savo sukurtą pastovų slaptažodį ir mobilaus telefono numerį, kuriuo norėtumėte gauti vienkartinius saugos kodus.

Kauno kredito unijos administracija