Saugokitės sukčių!

Saugokitės

DĖMESIO!!! Telefoniniai sukčiai griebiasi naujų pinigų viliojimo priemonių, siūlydami kredito unijos vardu paskolas už, pavyzdžiui, mėnesinių mokesčių dydžio išankstinį pinigų pervedimą.

Naudojama sukčiavimo schema: telefonu susisiekiama su asmeniu ir siūloma paskola ypatingai geromis sąlygomis. Norintieji gauti tokias paskolas į nurodytą sąskaitą turi pervesti tam tikrą pinigų sumą, pavyzdžiui mėnesinius mokesčius. Pervedus reikiamą sumą, pinigai dingsta, taip pat neatsiliepiama nurodytu telefonu.

Atsakingai pranešame, kad Kauno kredito unija neprašo ir neprašė savo narių bei klientų pervedinėti pinigus (mokesčius, įmokas ar pan.) į sąskaitas su tikslu gauti paskolą. Paskolos išduodamos TIK Kauno kredito unijos klientų aptarnavimo skyriuose, pasirašant paskolos sutartis. Kredito sąlygos yra konfidencialiai aptariamos su klientu-nariu individualios konsultacijos metu. Mobiliojo ar internetinio ryšio priemonėmis gali būti siunčiama tik bendro pobūdžio informacija, kuri paprastai nėra susijusi su nario asmeniniais duomenimis.

Kilus neaiškumams, susitikimo su kredito unijos darbuotoju metu, rekomenduojama reikalauti parodyti darbo pažymėjimą, liudijantį apie konkretaus darbuotojo užimamas pareigas, atsakomybę ir priklausomybę konkrečiai įstaigai.

 Kauno kredito unijos klientų – narių aptarnavimo padaliniai.