Pranešk, kokio verslo trūksta ten, kur gyveni!

„Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) inicijuoja projektą „Pranešk kokio verslo trūksta ten, kur gyveni“. LT teritorija

Jei pastebite ar skundžiatės, kad jūsų mieste trūksta kokių nors paslaugų, pasidalinkite savo idėjomis ir mintimis su potencialiais verslininkais. Dalintis idėjomis INVEGA kviečia pildant trumpą anketą portale „Mano mieste trūksta“ . Verslo idėjas būtina pažymėti žemėlapyje, kuriame ne tik Jūs, bet ir investuotojai matys visas neišnaudotas galimybes.

Savo pasiūlymus galite siųsti iki gegužės 1 d. Tuo metu pagrindiniame naujienų portale DELFI vyks verslumo projektas „Duokit šansą!“, kuriame ne tik išsiaiškinsime, kokio verslo trūksta Lietuvos regionuose, bet ir griausime nusistovėjusius verslo mitus, kalbinsime sėkmingai verslaujančius žmones, kurie dalinsis ne tik savo įžvalgomis, bet ir patarimais.

Jei dar nežinote, ko Jūsų mieste trūksta, palaikykite draugų siūlomas idėjas! Duokite verslo idėjoms šansą! Geriausius pasiūlymus išrinks skaitytojai, kiekvieną jų bus galima vertinti atskirai.