Pokyčiai Kauno kredito unijoje

People with KKU logoMieli unijos nariai,
nuo šiol Jus dažniau pasieks mano laiškai, kuriuose pranešiu Jums unijos naujienas ir tuo pačiu noriu pakviesti Jus rašyti man, dalintis savo idėjomis, patarimais ar mintimis, kurias norite išsakyti.
Šį kartą turiu keletą naujienų. Pirmiausiai  apie pirmojo 2015 pusmečio rezultatus. Jūsų, unijos narių jau yra virš 3,5 tūkstančio, unijos aktyvai pasiekė 12,6 mln. Eur, indėliai sudarė 9,7 mln. Eur, paskolų portfelis – 7,8 mln. Eur. Jau kelerius metus sparčiai augome, tad natūraliai pribrendo poreikis plėstis ir prisitaikyti prie didesnių darbo apimčių.
Į uniją ateina nauja ir jauna darbuotojų komanda, pasiruošusi dirbti su jaunatviška energija ir entuziazmu. Atnaujinta komanda plėtos unijos veiklą, tobulins paslaugas, sieks pritraukti naujų narių, gerins klientų aptarnavimo ir paskolų portfelio kokybę.
Darbuotojų komandą atnaujins kredito unijų veiklą išmanantys profesionalai ir jauni, aktyvūs klientų aptarnavimo vadybininkai. Jaunieji mūsų komandos nariai prašo padėti jiems kuo greičiau tobulinti įgūdžius ir laukia Jūsų konstruktyvių atsiliepimų – juk Jūs esate patys geriausi mūsų mokytojai.
Komandos formavimas vis dar tęsiasi. Kviečiu rekomenduoti Jums žinomus žmones, kurie, Jūsų manymu, turi tinkamą kompetenciją, patirtį ir norą dirbti kooperatiniais principais Šiuo metu ieškome paskolų vadybininko, klientų aptarnavio specialistų, apskaitininko, gyvenimo aprašymus siųskite el.paštu: karjera@kku.lt, nurodydami į kokią poziciją pretenduojate.
Taip pat tobulindami unijos veiklą šiemet planuojame išplėtoti jau įdiegtas strateginio planavimo tradicijas. Rudenį planuojame kasmetinę strateginio planavimo sesiją,  , kurios metu unijos valdymo organai ir darbuotojai kels šiuos tikslus peržiūrėti Kauno kredito unijos startegines kryptis, numatyti plėtros galimybes, inovacijų diegimą. Jei turite  patirties verslo vystyme, visuomeninėje ar bendruomenių veikloje ir galite ja pasidalinti kviečiu  parašyti man apie ketinimus dalyvauti bendroje Kauno kredito unijos valdymo organų ir narių strateginio planavimo sesijoje. Jūsų laiškų laukiu adresu elektroniniu paštu ernesta.ramaskaite@kku.lt.
Visuomet garbingai atstovaujame kredito unijos vardą, norime, kad būtumėte patikimos, stiprios ir stabilios finansų partnerės dalimi.
Nuoširdžiai,
Ernesta Ramaškaitė
Kauno kredito unijos valdybos pirmininkė