Paskolos įmonėms, kokias paskolas galima gauti verslui?

Kauno kredito unija palankiomis sąlygomis suteikia įvairias paskolas verslui – nuo startuolio iki jau turimo verslo vystymo projektų finansavimo. Tad jei atsirado poreikis turėti daugiau apyvartinių lėšų ar norite investuoti į savo verslo plėtrą ar įsigyti ilgalaikį turtą, pvz. pirkti reikalingą įrangą, įsigyti didesnes patalpas. Taip pat įgyvendint verslo idėją, galima kreiptis finansinės pagalbos į Kauno kredito uniją, kur po asmeninės konsultacijos ir esamos situacijos įvertinimo, tiksliai sužinosite kokio dydžio paskola įmonei gali būti suteikiama. Tokios paskolos dažnai išduodamos su užstatu ar yra taikoma INVEGA ir UAB „Žemės ūkio garantijų fondas“ garantija.

Skolinimosi tikslas

Vienas svarbiausių kriterijų, pildant paskolos įmonei paraišką yra tai, kokiu tikslu planuojate pasiskolinti reikalingą pinigų sumą. Pagal tai, asmeninės konsultacijos metu, mūsų finansų konsultantas ir vertins jūsų pateiktus dokumentus ir finansines galimybes pasiskolinti. Tad visuomet rekomenduojama atvirai deklaruoti turimus papildomus pajamų šaltinius ir pateikti visus reikalingus dokumentus, kad būtų galima įvertinus visas aplinkybes, pateikti labiausiai tinkamą paskolos pasiūlymą, geriausiomis sąlygomis. Kauno kredito unija, skirtingai nei kitos finansinės institucijos siekia savo klientams pasiūlyti individualizuotą paskolą, kuri netaptų nepakeliama našta, o būtų puiki pagalba verslo vystymui bei plėtrai.

Skolinimosi suma

Skolinimosi suma priklauso nuo jūsų finansinės situacijos ir kredito istorijos. Ji kiekvienu atveju yra apskaičiuojama individualiai, įvertinus jūsų įmonės pelno ir išlaidų balansą, turimus finansinius įsipareigojimus, kreditingumą ir pateiktus dokumentus. Tad visuomet verta pasikonsultuoti ir pateikti informaciją apie turimą nekilnojamojo turto nuosavybę, papildomus pajamų šaltinius, kurie gali turėti įtakos ir suteikti galimybę pasiskolinti didesnę pinigų sumą patraukliomis sąlygomis. Be to, kai kuriais atvejais, galima pasinaudoti ir valstybinėmis subsidijomis, tad visuomet verta užsiregistruoti asmeninei konsultacijai ir pasitarti su finansų konsultantų, koks paskolos tipas ir kokia suma labiausiai patenkintų jūsų verslo poreikius.

Paskolų tipai

Verslo paskolų tipai būna skirtingi, tad visuomet verta pasidomėti kuom viena paskola skiriasi nuo kitos, kokios yra taikomos palūkanų normos, sąlygos ir grąžinimo terminai. Paskolos verslui gali suteikiamos įvairiems tikslams, pagal tai skirstomi ir jų tipai, pvz. skirtos investicijoms, verslo plėtrai, nekilnojamojo turto vystymui, apyvartinėms lėšoms ar kredito linijos atidarymui. Priklausomai nuo paskolos tipo, jų grąžinimo terminas gali būti nuo 3 iki 10 metų.

● Investicinės paskolos, skirtos ilgalaikio turto įsigijimui, pvz. gamybinei įrangai, technikai, pastatams ar patalpoms;
● Verslo paskolos, skirtos apyvartinėms lėšoms, žaliavų, medžiagų ar paslaugų įsigijimui;
● Verslo paskolos pradedančiam verslui ir startuoliams, asmenims, dirbantiems pagal individualią veiklą ar verslo liudijimą. Tokio tipo paskolos leidžia sėkmingai startuoti dar neturint apyvartinių lėšų ar papildomų investicijų;
● Lengvatinės verslo paskolos su INVEGOS ar UAB „Žemės ūkio garantijų fondas“ garantija, kuri dengia iki 90 procentų paskolos sumos ir kompensuojant palūkanas iki 95 procentų. Norint gauti tokio tipo paskolą ir pasinaudoti teikiamomis garantijomis, nuosavų lėšų dalis siekia 20 procentų.

Kokiomis sąlygomis galima gauti paskolą įmonei?

Dėl verslo paskolos gali kreiptis fiziniai ir juridiniai subjektai, turintys narystę Kauno kredito unijoje, vykdantys veiklą ir dirbantys Kauno mieste, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų Rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose arba turintys kitų sąsajų su šiomis teritorijomis. Norintys kreiptis dėl verslo finansavimo, turi užpildyti paraišką ir užsiregistruoti asmeninei konsultacijai, kurios metu reikia pateikti ne tik verslo nuosavybės dokumentus, bet ir pasirašyti sutikimą kreditingumo bei finansinės būklės patikrinimui. Taip pat rekomenduojama, informuoti apie turimas nekilnojamojo turto nuosavybės teises, nes visi šie rodikliai gali padėti, rasti geriausią sprendimą – jūsų verslo finansavimui. Besikreipiantiems dėl lengvatinių paskolų ar verslo subsidijų, taip pat suteikiame visą reikalingą pagalbą, tiek konsultuojant aktualiais klausimais, tiek padedant pildyti paraišką bei ruošiant reikalingus dokumentus. Sprendimas dėl paskolos verslui suteikimo yra priimamas per 5 darbo dienas.

Paskola naujam verslui

Kauno kredito unija suteikia paskolas ir naujai pradedamam verslui ar startuoliui. Dėl tokio tipo paskolos gali kreiptis tiek turintys įsteigtą verslą, tiek dirbantys pagal individualią veiklą ar verslo liudijimą. Dažnai tik ką pradėję verslą, jų savininkai neturi pakankamai apyvartinių lėšų, todėl gali kreiptis dėl paskolos ar valstybės subsidijos. Taip pat galima kreiptis ir dėl INVEGOS garantijos. Tad rekomenduojame užsiregistruoti asmeninei konsultacijai su Kauno kredito unijos finansų konsultantu, kuris ne tik įvertins jūsų galimybes gauti finansinę pagalbą, bet ir patars kokio tipo paskolą jūsų atveju geriausia rinktis. Taip pat reikės pateikti visus reikalingus dokumentus bei pasirašyti sutikimą, tikrinti jūsų finansines galimybes. Viską įvertinus, jums bus pateiktas individualus pasiūlymas, palankesnėmis sąlygomis nei jas siūlo kitos finansinės institucijos ar bankai.