Parodoje “Ką pasėsi?” Kauno kredito unijos atstovai neliko nepastebėti

Gausus būrys ūkininkų, žemės ūkio specialistų, verslo atstovų ir eilinių piliečių, apžiūrėję galingas mašinas ir žemės ūkio Paskola žemės ūkiuiagregatus, sustoja kredito unijų stende. Čia dirbantys Kauno kredito unijos specialistai sulaukia įvairių klausimų. Parodos lankytojai domisi ir bendradarbiavimo galimybėmis, ir ūkio bei verslo finansavimo sąlygomis.

“Tikėjomės, kad būtent šioje parodoje yra dar neatrastas potencialas mūsų vykdomam “Verslumo skatinimo” projektui, kurio tikslinis vartotojas yra jaunas, startuojantis verslas . Tokių lankytojų ir klausimų sulaukiame itin gausiai. Be abejonės esame paruošę produktų ir išskirtinai žemės ūkio specialistams,- konsultuojame juos dėl paskolų žemės ūkio plėtrai, renovacijai, apyvartinėms lėšoms. Šiuo metu vykdome paskolų su itin mažomis palūkanomis akciją,”- pasakoja Kauno kredito unijos administracijos vadovė Ernesta Ramaškaitė.

Jau pirma parodos diena, patvirtino teisingą Kauno kredito unijos pasirinkimą, teikti informaciją iš pirmų rankų ir būti arčiau savų klientų. Tikimės, kad suskaičiavę parodos rezultatus – užmegztus kontaktus – ženkliai papildysime unijos narių skaičių bei jaunųjų verslininkų gretas.

Apie Kauno kredito uniją

Kauno kredito unija teikia skolinimo, taupymo ir mokesčių mokėjimo paslaugas Kauno miesto bei rajono gyventojams ir verslo atstovams. Kartu su „Invega“  unija vykdo „Verslumo skatinimo“ projektą, kurio metu naujam verslui suteikiamos paskolos iki 86 tūkst. Litų, kompensuojant  95 proc. palūkanų. Paskolos žemės ūkiui Kauno miesto bei rajono ir Kaišiadorių rajono žemdirbiams yra teikiamos su palūkanomis nuo 5 proc. MPN.