Pagalba „SMSCredit“ ir „Vivus“ klientams

Ernesta RamaškaitėEsame pasirengę suteikti pagalbą „SMSCredit“ ir „Vivus“ klientams, kurie sustabdžius bendrovės „4finance” veiklą gali susidurti su nepatogumais grąžindami  paskolas ar mėgindami pasikeisti paskolų sąlygas. Mes aptarnaujame Kauno ir su Kauno rajonu besiribojančių savivaldybių gyventojus. Galime padėti tiems, kurie gali mokėti paskolos grąžinimo įmokas, tačiau jų netenkina aukštos greitųjų kreditų palūkanos. Kviečiame pasinaudoti galimybe refinansuoti greituosius kreditus ir sutarti dėl sąlygų, kurios leistų sutaupyti ir ramiai grąžinti paskolą. Pasirinkę kitą finansinį partnerį ir atidavę greituosius kreditus žmonės galės toliau ramiai tvarkyti savo finansus. Kviečiame ieškant bendradarbiavimo galimybių rinktis patikimas, Lietuvos banko prižiūrimas finansų įstaigas.

Klientams patiriantiems sunkumus grąžinant paskolas siūlome sprendimą „Atsisakyk greituko“. Daugiau informacijos apie šį sprendimą galite rasti paspaudę šią nuorodą: http://kku.lt/atsisakyk-greituko/

Jei Jums reikalinga konsultacija prašome kreiptis į uniją telefonu:  +370 37 752 762 arba elektroniniu paštu: info@kku.lt.