Nauja Kauno kredito unijos internetinė svetainė – klientų patogumui

logotipasPristatome visiškai atsinaujinusią mūsų unijos internetinę svetainę – vizitinę kortelę. Mūsų esamų ir būsimų narių patogumui atnaujintas ne tik puslapio dizainas, bet ir ženkliai patobulintas pats informacijos pateikimas, pasiekiamumas, aiškumas klientui.

Šiandien internetas – pirminė informacijos pateikimo priemonė, padedanti ne tik sutaupyti laiką, bet ir palengvinti reikiamos informacijos paiešką. Jau anksčiau pastebėjome, kad vis daugiau žmonių susidomi mūsų teikiamomis paslaugomis būtent interneto dėka. Ankstesnė puslapio versija buvo sukurta jau senokai ir nebeatitiko šių dienų reikalavimų. Naujoje internetinėje svetainėje sugrupuoti ir išskirti Kauno kredito unijoje teikiami produktai bei paslaugos, pateikiamas išsamus jų aprašymas. Unijos nariams skirtas atskiras puslapis, kuriame galėsite rasti naudingos informacijos bei pasiūlymų išskirtinai unijos nariams – nuolaidų, siurprizų, aktualios informacijos. Puslapyje taip pat integruotas ir naujienlaiškio modulis. Kviečiame visus norinčius užsiregistruoti ir pirmiesiems gauti svarbiausią informaciją.

Mūsų tikslas yra būti arčiau savo klientų, gerinti ir tobulinti paslaugų kokybę, didinti mūsų unijos žinomumą. Kviečiame visus išsakyti savo nuomonę, rašyti komentarus, o pastebėjus klaidą arba netikslumą, pranešti mums el. paštu: info@kku.lt .