Kviečiame į renginį „MUMS SAUGU, KAI MES KARTU“

Mums saugu, kai mes kartuPrasidėjus naujiems mokslo metams Kaune inicijuojama akcija – piešinių konkursas „MUMS SAUGU,  KAI MES KARTU“, kurios tikslas – tūkstančiams miesto moksleivių ir darželinukų priminti saugios elgsenos gatvėse, kiemuose, gamtoje, mus supančioje aplinkoje taisykles ir saugių finansų dėsnius. 

Renginys vyks rugsėjo 10 dieną 15:00 val. Vienybės aikštėje. Lankytojų lauks policijos bičiulis šuniukas Amsis, saugaus eismo viktorina, finansų palapinė ir gamtosaugininkų laboratorija.

Dalyvauti renginyje kviečiamos visos ikimokyklinės įstaigos, pradinės ir vidurinės mokyklos. Patys mažiausieji dalyviai – darželinukai, kviečiami burtis į grupes ir kartu su savo auklėtojomis atvykti į šventę. Viso renginio metu  į dalyvių klausimus atsakinės policijos patruliai, kredito unijos specialistai, o teisingos elgsenos gamtoje taisykles dar sykį primins aplinkosaugos pareigūnai. Dalyvausiantiems vaikams svarbios ir kartais jiems sudėtingai skambančios žinios bus pateiktos linksmai bei žaismingai. Visiems dalyvaujantiems tai puiki proga „užtvirtinti“ savo žinias, sužinoti svarbiausią informaciją ir smagiai praleisti laiką.Piešinių konkursas

Nei vienas šventės dalyvis neliks be dovanų, o sumaniausiems ir aktyviausiems dalyviams bus įteikiami specialūs prizai. Piešinių konkurso laimėtojai taip pat bus apdovanoti išskirtiniais Kauno kredito unijos prizais.

Nepraleiskite progos gerai praleisti laiką, pabūti gryname ore ir dar sykį prisiminti pagrindines taisykles kaip išvengti nelaimių, teisingai elgtis ir būti saugiems!

Dalyvius prašome registruotis: info@kku.lt  ir  837 752 762                                                                                                    Daugiau informacijos: 8 611 24516