Kredito unijose e. bankininkystės paslaugos sulaukė aukščiausio įvertinimo

LCKU sistemos kredito unijų nariai (fiziniai asmenys) labiausiai patenkinti e. bankininkystės paslaugomis (73 proc.) ir Elektroninių atsiskaitymų sistema i-unijafinansinių paslaugų įkainiais. Tuo pačiu, svarbiausius kredito unijų mokėjimo kortelių privalumus nurodo, kaip ne tik galimybę išgryninti lėšas visuose bankomatuose (44 proc.), bet ir patogiai apsipirkti internetu (19,5 proc.) bei naudotis kreditinėmis mokėjimo kortelėmis (14 proc.).

Tai atskleidė 62 kredito unijas vienijančios Lietuvos centrinė kredito unijos (LCKU) naujausi finansinių paslaugų vartotojų pasitenkinimo apklausos duomenys.

 „Bene du trečdaliai besinaudojančių unijų paslaugomis didžiausią pasitenkinimą parodė e. bankininkyste, 67 proc. – mokėjimo kortelėmis ir paskolomis, 63 proc. – indėliais. Tai puikūs rezultatai, kurie paskatins kredito unijų sektorių dar labiau stiprinti ir plėsti teikiamų finansinių paslaugų spektrą“,- teigia Rinkodaros ir produktų plėtros skyriaus vadovė Jurgita Liutvinskienė.

Naujausi LCKU apklausos rezultatai parodė, kad unijų e. bankininkystė labiausiai vertinama dėl patraukliausių paslaugų įkainių (29 proc.), galimybės atlikti pinigų pervedimus, atsiskaityti už komunalines paslaugas (26 proc.) ir patogiai valdyti sistemą (23 proc.).

Štai 22 proc. narių rinktųsi unijų paskolas dėl taikomų mažesnių paskolų palūkanų ir 39 proc. – dėl galimybės grąžinti paskolą anksčiau nurodyto termino. 46 proc. respondentai labiau patikėtų indėlį laikyti kredito unijoje dėl aukštesnių indelių palūkanų, 19 proc. – dėl patogios unijos klientų aptarnavimo vietos ir 18,8 proc. galimybę rinktis skirtingas kaupiamųjų indėlių rūšis.

Iš visų apklausos dalyvių daugiausiai, t.y. 99 proc. naudojasi e. bankininkystės paslaugomis, 73 proc. indėliais, 67 proc. mokėjimo kortelėmis, 54 proc. paskolomis. LCKU apklausoje dalyvavo LCKU sistemos kredito unijos 756 fiziniai asmenys, iš jų 52 proc. vyrai ir 46,6 proc. moterys.

 

Šaltinis: www.lku.lt