Kredito unijoje operacijų įkainiai mažesni beveik 100 %

Lietuvos banko (LB) internetinėje svetainėje skelbiami šalies finansinių paslaugų institucijų standartiniai įkainių tarifai. Mokestis bankePanagrinėjus pateiktus duomenis, tampa aišku, kad Lietuvoje veikiantys bankai nenustoja branginti savo teikiamas paslaugas. Jos išlieka brangiausios!

Lyginant pateiktą informaciją, skirtumai ypač išryškėja atliekant operacijas grynaisiais pinigais. Beveik sutartinai visi veikiantys bankai ima 8 Lt mokestį už grynųjų pinigų įmokėjimą (pavyzdžiui – atsiskaitymą už komunalines paslaugas). Už grynųjų pinigų išgryninimą bankų skyriuose taip pat imamas mokestis:  0,7 – 0,8 % nuo sumos bet nemažiau kaip 3 Lt.

Šiuo metu kredito unijų teikiamos paslaugos viena geriausių ir naudingiausių alternatyvų. Visoje Lietuvos teritorijoje veikiančios unijos orientuojasi į vietinius gyventojus, geriau supranta jų poreikius ir gali pasiūlyti palankesnius produktus bei paslaugas. Daugelyje unijų, paslaugų įkainiai nesiekia net vieno lito arba apskritai yra nemokami.

Kauno kredito unijoje grynųjų pinigų įmokėjimas unijos nariams yra  – nemokamas (0,00 Lt). Tik norintieji grynais pinigais sumokėti mokesčius moka po 0,50 Lt.  Grynųjų pinigų išmokėjimas iš sąskaitos iki 10.000 Lt per mėnesį yra neapmokestinamas. Tik viršijus nustatytą limitą, imamas 0,2 Lt mokestis.

Internetinėje erdvėje situacija šiek tiek švelnesnė, tačiau ir čia paslaugų įkainiai skiriasi 1 – 4 litais. Tuo tarpu kredito unijoje pavedimai internetu ir užskaitymai į sąskaitą yra visiškai nemokami.

Visi įkainiai Kauno kredito unijoje.