Kreditai

Atsiskaitomoji sąskaitaKauno kredito unijos siūlomi kreditai atitinka įvairiausius klientų poreikius. Siūlomi trijų rūšių vartojimo kreditai, būsto kreditas, verslo kreditai, kreditas žemės ūkiui ir t.t.

Kreditai išduodami vadovaujantis Lietuvos Banko patvirtintais atsakingo skolinimosi nuostatais (vertinamos kredito gavėjų gaunamos pajamos, pajamų nukreipimo galimybė, kredito istorija ir kiti skolinimosi ypatumai).

Kaip gauti kreditą?  Gauti kreditą paprasta: susisiekite su KKU arba atvykite pas mus bei užpildykite reikiamus dokumentus. Prieš tai rekomenduojama pasitikrinti savo galimybes – Paskolos skaičiuoklė. Taip pat galite pasinaudoti finansinės konsultacijos paslauga, kuri teikiama nemokamai.

Paprasti žingsniai kredito paraiškai pateikti

Visi pilnamečiai asmenys bei verslo subjektai, norintys gauti kreditą Kauno kredito unijoje, tai padaryti gali labai nesudėtingai:

 1. susisiekiate su Kauno kredito unijos finansų konsultantu ir užsiregistruojate vizitui;
 2. atvykę į Kauno kredito uniją, pateikiate asmens dokumentus (pasą ar tapatybės kortelę) ir užpildote reikalingus dokumentus;
 3. pateikiate dokumentus, įrodančius jūsų oficialias pajamas (už pastaruosius 4 mėnesius) ir darbo santykius (už pastaruosius 6 mėnesius) ar dokumentus, įrodančius jūsų įmonės gaunamą pelną.
 4. laukiate Kauno kredito unijos sprendimo ir individualaus pasiūlymo Jums.

Mūsų kredito paslaugos privalumai:

 • Suteikiama finansinė pagalba visiems pilnamečiams dirbantiems asmenims;
 • Pateikiami individualūs kredito pasiūlymai, geresnėmis sąlygomis nei tai siūlo kitos finansinės institucijos ar bankai;
 • Finansinė pagalba suteikiami jauniems tėvams ir dirbantiems užsienyje asmenims;
 • Pradedantys savo verslą, gali pasinaudoti lanksčiomis kredito sąlygomis.
 • Galima pasinaudoti refinansavimo paslauga.

Kreditų rūšys ir paskirstymas

Kauno kredito unija suteikia skirtingų rūšių kreditus. Kreditai privatiems asmenims, suteikiami įvairiems tikslams ir poreikiams, tad dėl jų gali kreiptis visi pilnamečiai Kauno kredito unijos nariai ar norintys jais tapti, jaunos šeimos, studentai, dirbantys užsienyje ar net laikinai nedirbantys asmenys.

Priklausomai nuo savo poreikių galite kreiptis dėl šių paslaugų:

Kreditai šeimai – jaunos šeimos turi galimybę kreiptis dėl vartojimo kredito ar kredito, leidžiančio lengvatinėmis sąlygomis, pasinaudojus valstybės kompensacija, įsigyti pirmąjį būstą. Asmenys, norintys pasinaudoti valstybės parama turi kreiptis į savo savivaldybę, kur nori įsigyti būstą, kur gaus pažymą, jog gali pretenduoti į subsidiją pirmajam būstui įsigyti.

Studijų kreditai – esami ir būsimi studentai, gali kreiptis dėl finansinės paramos, skirtos sumokėti už studijas. Dėl išsamesnės informacijos, prašome kreiptis į Kauno kredito uniją ir užsiregistruoti asmeninei konsultacijai.

Kreditai nedirbantiems – laikinai nedirbantys asmenys, taip pat turi galimybę kreiptis dėl finansinės pagalbos, ji teikiama gavus kredito gavimo paraišką ir patikrinus kredito istoriją. Kiekvienas atvejis yra nagrinėjamas individualiai ir pateikiamas optimaliausias pasiūlymas.

Ilgalaikiai kreditai – tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys gali kreiptis dėl ilgalaikio kredito išdavimo. Maksimalus terminas yra 30 metų.

Trumpalaikiai kreditai – viena populiariausių paslaugų, kuria naudojasi tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Patogu tai, kad ji yra suteikiami itin lanksčiomis sąlygomis, kuomet patys renkatės jums patogiausią grąžinimo terminą.

Kreditas, įkeičiant turimą nekilnojamąjį turtą – finansinė pagalba, teikiama tuomet, kai yra įkeičiamas turimas nekilnojamasis turtas. Paraišką dėl tokio tipo kredito gali teikti fiziniai asmenys, ketinantys pirkti, statyti ar rekonstruoti nekilnojamą turtą, kuris būtų skirtas šeimos poreikių tenkinimui arba kai įsipareigojimų įvykdymui užtikrinti įkeičiamas nekilnojamas turtas. Maksimali kredito trukmė yra 30 metų.

Vartojimo kreditai – tokio tipo finansinė pagalba yra teikiama vadovaujantis Lietuvos banko patvirtintais atsakingo skolinimosi nuostatais, kuriais remiantis yra atliekamas gaunamų pajamų, asmeninės kredito istorijos ir turimų finansinių įsipareigojimų vertinimas.

Svarbiausia informacija apie kreditą

Atkreipkite dėmesį, kad visų rūšių kreditai išduodami tik Kauno kredito unijos nariams bei norintiems jais tapti Kauno miesto, rajono ir Kaišiadorių rajono gyventojams, sulaukusiems 18 metų amžiaus ir gaunantiems nuolatines pajamas.

Kredito suma priklauso nuo Jūsų kredito istorijos ir finansinių galimybių, taip pat galite teikti paraišką norimam kreditui gauti kartu su laiduojančiu asmeniu ar šeimos nariu. Įsivertinti savo galimybes gauti pageidaujamo dydžio kreditą, galite pasinaudodami interaktyvia skaičiuokle. Tikslią informaciją galite sužinoti atvykę į asmeninę konsultaciją su Kauno kredito unijos finansų konsultantu.

Maksimalus laikotarpis kuriam galite prašyti kredito yra 60 mėnesių, minimalus – vienas mėnuo. Kreditai gali būti skirti patiems įvairiausiems jūsų poreikiams, pradedant automobilio įsigijimu, būsto remontu, baldų ar buitinės technikos pirkimu, baigiant gydymo išlaidomis, studijomis ar asmeninėmis šventėmis ar atostogomis. Pasiskaičiuoti preliminariai kokia būtų norimo kredito mėnesinė įmoka padės kredito skaičiuoklė.

Kitos kredito sąlygos: 

 • kreditas išduodamas eurais;
 • galima pasirinkti atsiskaitymo laikotarpį;
 • galima pasirinkti norimą įmokų mokėjimo dieną;

Bendrosios sąlygos ir dokumentai, kurių reikia kreditui gauti

Dėl kredito gavimo gali kreiptis gali kreiptis ir pilnamečiai asmenys, dirbantys užsienyje, pateikę reikalingus dokumentus: darbo sutartį ir banko išrašą, įrodantį reguliarias nuolatines pajamas. Gautą kreditą galima grąžinti anksčiau nurodyto termino. Taip pat būtina pateikti galiojančius asmens dokumentus (pasą ar asmens tapatybės kortelę).

Planuojantiems skolintis, teikiamos nemokamos finansinės konsultacijos Kaune.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Paslauga teikiama Kauno kredito unijos nariams bei norintiems jais tapti Kauno miesto, rajono ir Kaišiadorių rajono gyventojams, sulaukusiems 18 metų amžiaus ir gaunantiems nuolatines pajamas.

Visų pirma, atsiradus poreikiui skolinti įsivertinkite savo finansines galimybes ar ateityje galėsite grąžinti paimtą kreditą. Kreditų skaičiuoklė gali pagelbėti, norint preliminariai sužinoti kokio dydžio mėnesinę įmoką jums tektų mokėti. Jei norite sužinoti išsamią informaciją, ar jums gali būti sutekta reikalinga finansinė pagalba, rekomenduojame kreiptis į Kauno kredito unijos finansų ekspertus asmeninei konsultacijai.

Kreditą galite panaudoti pagal savo poreikius, priklausomai nuo to kam šiuo metu trūksta lėšų.

Pasiteirauti apie kreditavimo sąlygas, reikalingus dokumentus bei susitarti dėl konsultacijos laiko – galima telefonu. Kreditų išdavimo telefonu paslauga KKU neteikiama.

Kredito išdavimo internetu paslauga KKU neteikiama, tačiau internetu Jūs galite užpildyti užklausą dėl kredito suteikimo – ir mes su Jumis susisieksime.

Taip, Jūs galite grąžinti kreditą anksčiau nustatyto termino. Grąžinantiems turimą kreditą anksčiau jokios sankcijos ar nuobaudos nėra taikomos.

Kreditai KKU suteikiami atsižvelgiant į kiekvieno kliento galimybes, asmeninę finansinę situaciją bei siekiant pateikti labiausiai jo poreikius ir lūkesčius atitinkantį pasiūlymą.

Kreditas gali būti skirtas įvairiausiems poreikiams realizuoti: automobilio įsigijimui, būsto remontui, baldų ir buitinės technikos įsigijimui, asmeniniams poreikiams: gydymo išlaidoms padengti, vestuvėms, kelionėms, vasaros atostogoms, verslo išlaidoms ir panašiai.

KKU tokia paslauga nėra teikiama.

Užsienyje dirbantiems asmenims kreditas gali būti išduotas. Tokiu atveju reikalingas dokumentas, įrodantis, jog klientas turi nuolatinį darbą užsienio valstybėje ir gauna pajamas. Paprastai pateikiama darbo sutartis ir išrašas iš banko, kuriame atsispindėtų nuolatinės gaunamos pajamos.

Verslo subjektams KKU siūlo verslo paskolas ar verslo kreditus. Siūlomas investicinis kreditas, apyvartinių lėšų kreditas, taip pat galimybė pasinaudoti kredito linija verslui.

Mes rekomenduojame kreiptis į kredito unijas, kurios yra lankstesnės, dažnai siūlo geresnes ar geriausias sąlygas norintiems pasiskolinti.

Narystė Kauno kredito unijoje, suteikia teisę naudotis visomis joje teikiamomis paslaugomis, geriausiomis sąlygomis, lyginant su kitomis finansinėmis institucijomis ir bankais. Taip pat jūs galite dalyvauti visuotiniuose narių susirinkimuose ir priiminėti strateginius sprendimus.

Kauno kredito unijos nariu gali tapti visi pilnamečiai asmenys, kurie gyvena, dirba ar mokosi Kauno miesto savivaldybės teritorijoje arba Kauno, Jonavos, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Kazlų Rūdos, Kaišiadorių, Šakių ir Prienų rajonų teritorijose.

Taip pat KKU narystę gali gauti ir juridiniai asmenys, atitinkantys unijos įstatuose numatytus reikalavimus ir pateikę registravimo pažymėjimo bei verslo steigimo dokumentų kopijas bei informaciją apie tai, ar jie atitinka LR smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros įstatyme numatytų mažų ir labai mažų įmonių statusą.

Tam, kad taptumėte pilnateisiu Kauno kredito unijos nariu, jūs turėsite sumokėti nustatytą stojamąjį mokestį – 15 Eur bei minimalaus dydžio pajinį įnašą – 30 Eur.

Kredito unija nuo komercinio banko skiriasi savo sukauptu kapitalu. Komerciniame banke kapitalas yra sukaupiamas iš banko akcininkų įnašų, o kredito unijoje – jis kaupiamas iš kiekvieno kredito unijos nario sumokėtų pajinių mokesčių ir narystės mokesčių. Taip pat skiriasi ir valdymo struktūra, pavyzdžiui kredito unijoje kiekvienas narys turi balsą, tad gali bendrai priimti sprendimus dalyvaudamas visuotiniuose susirinkimuose, tuo tarpu komerciniame banke didžiausią įtaką ir balso teisę turi akcininkai, valdantys didžiausią akcijų dalį.

Tiek viena, tiek kita finansinė institucija yra orientuota į pelną, tačiau šiek tiek skiriasi prioritetai. Kredito unijos stengiasi, kad maksimali nauda tektų visiems kredito unijos nariams, nes vadovaujamasi kooperatyvo principu. O komerciniai bankai yra verslo įmonės, kurios stengiasi pelningai dirbti ir suteikti didžiausią grąžą akcininkams. Be to, kredito unijos savo nariams suteikia finansinę pagalbą geriausiomis sąlygomis rinkoje, ko nebūtų galima pasakyti apie komercinius bankus.

Skiriasi ir teikiamų paslaugų spektras. Kredito unijos orientuojasi į šeimos verslus, jaunus dirbančius žmones, smulkųjį verslą ir daugiausia pajamų užsidirba teikdamos paskolas. Tuo tarpu komerciniai bankai gali pasiūlyti įvairias draudimo, investicijų valdymo, pensijų kaupimo paslaugas ir aptarnauja stambius verslo subjektus bei korporacijas. Dėl to, komerciniams bankams yra keliami aukštesni kapitalo ir veiklos rizikos valdymo reikalavimai.

Tiek vienos, tiek kitos institucijos veiklą prižiūri Lietuvos bankas, tačiau papildomai kredito unijas kontroliuoja ir Lietuvos Centrinė kredito unija.

Pajus – tai Kauno kredito unijos nustatytas narystės mokestis. Mažiausio pajaus dydis yra 30 eurų.