Kauno pareigūnų „Proto mūšio“ turnyre išaiškėjo aštriausių protų komanda

Nugalėtojų komanda "Kauno prokurorai"Gegužės 9-ąją vykęs finalinis Kauno kredito unijos organizuotas „Proto mūšio“ turnyro žaidimas baigėsi „Kauno prokurorų“ komandos pergale. Komanda – nugalėtoja be garbės ir šlovės buvo apdovanota diplomu, taure bei pramoginiu prizu. Renginį organizavo ir apdovanojimus įsteigė Kauno kredito unija.

„Esame dėkingi Kauno vyriausiojo policijos komisariato vadovui Algirdui Kaminskui už idėjos palaikymą. O visiems turnyro dalyviams už gerą nuotaiką, emocijas, azartą bei bendruomeniškumą. Tikimės, kad visi „Protų mūšio“ dalyviai įgavo naujų žinių ir maloniai praleido laiką“, – teigė Kauno KU vadovė Ernesta Ramaškaitė.

Turnyro žaidimai vyko kiekvieną balandžio mėnesio ketvirtadienį. Dalyvauti galėjo Kauno miesto bei rajono pareigūnųTortas finalininkams suburtos komandos. Iš viso turnyre dalyvavo Panemunės „Panemunė“ ir Žaliakalnio „Monte Verde“ komisariatų komandos, Patrulių rinktinės komanda „Patruliai“, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos komanda „Ugniagesiai“ bei Kauno prokuratūros komanda „Kauno prokurorai“. Turnyre dalyvavo ir Kauno kredito unijos merginų komanda „Bona Idea“. VPK vadovaiAtskiruose žaidimuose svečių teisėmis dalyvavo Pareigūnų kredito unijos komanda „PūKuoTuKai“ , o Spaudos dienos proga Kauno žurnalistų komandos – „Kaunas Media“ ir „INIT“. Kiekvieno žaidimo metu daugiausiai taškų surinkusi komanda džiaugėsi saldžiomis dovanomis bei paskatinamaisiais, atminimo prizais.

Jau antrojo žaidimo metu pradėjo aiškėti turnyro lyderiai, kurie savo turnyrinės lentelės pozicijų neužleido iki finalinio žaidimo. Įnirtingiausiai savo protus surėmė „Kauno prokurorų“, „Monte verde“ ir „Panemunės“ komandos. Finale komandos išsirikiavo sekančia tvarka:

  1. „Kauno prokurorai“
  2. „Monte verde“
  3. „Panemunė“
  4.  „Ugniagesiai“
  5. „Patruliai“

Protų kovosŽaidimus vedė ir klausimus turams ruošė „Proto mūšio“ žaidimo Kaune pradininkas Algis Velminskas. Klausimai komandoms buvo pateikiami įvairiomis formomis: garsu, muzikiniai, vaizdiniais, galvosūkiai, humoristiniai ir t.t. Kiekvieną žaidimą sudarė 5 atskiri turai po 10 klausimų. Tad komandos iš tiesų teko gerai pasukti galvas ir pamiklinti savo pilkąsias ląsteles.

Pasak visų dalyvių tokie renginiai, kaip ,,Protų mūšis“, yra ne tik puiki bendravimo ir laisvalaikio praleidimo forma, bet ir galimybė sužinoti daugiau, lavinti mąstymą. Tikimės, kad šis turnyras įgaus savo pagreitį ir taps kasmetiniu renginiu.