Kauno pareigūnai mankština ne tik raumenis

Proto MūšisBalandžio 11-ąją startuoja pavasarinis pareigūnų „Proto mūšio“ turnyras. „Proto mūšio“ žaidimuose  dalyvauja  komandos iš atskirų Kauno miesto komisariatų, priešgaisrinės saugos tarnybos ir prokuratūros.

„Šis Protmūšio turnyras tai mūsų bendradarbiavimo su pareigūnais tąsa. Labai smagu, kad ši iniciatyva buvo taip entuziastingai sutikta ir, tikimės, taps kasmetiniu pavasariniu „Proto mūšio“ turnyru,“ – sako Kauno KU vadovė Ernesta Ramaškaitė.   

„Protų mūšis“ – tai azartiškas komandinis žaidimas įtraukiantis visus dalyvius į betarpišką bendravimą. Visą turnyrą sudarys penki atskiri žaidimai, kuriuose žaidimo vedėjas Algis komandoms pateikinės literatūrinius, garsinius – muzikinius, video klausimus. Po kiekvieno klausimo komandoms bus skirta viena minutė laiko pasitarti ir pateikti teisingą atsakymą. Kiekvieno žaidomo pabaigoje bus skelbiama einamojo žaidimo komanda – nugalėtoja, o turnyro pabaigoje – absoliuti turnyro nugalėtoja. Visiems dalyviams ir svečiams garantuojama gera nuotaika, o nugalėtojams – prizai.

Žaidimai vyks kiekvieną ketvirtadienį 18:30 val. iki gegužės 9 dienos.

Kviečiame norinčius prisijungti ir registruotis el. paštu – ernata.krivickiene@kku.lt .

Daugiau informacijos tel. nr. 8 611 24516