Kauno kredito unijos specialistai dalyvaus verslumo skatinimo renginyje „Verslas veža“

Verslas vežaJau šį penktadienį (rugsėjo 20 d.) Kauno Žalgirio arenoje vyksiantis nemokamas renginys pretenduoja tapti pradedančiųjų verslininkų Meka.  Visą dieną truksiantis renginys – tinkama vieta rasti atsakymus į klausimus ir surasti teisingą sprendimą.

Renginio programą sudaro kelios dalys, kurių pagrindinis ciklas skatinti jaunimą generuoti verslo idėjas, suteikti praktinių žinių apie verslo pradžią, informuoti apie galimybes gauti finansinę paramą. Seminarų metu lankytojai galės išgirsti verslininkų sėkmės istorijų, gauti informacijos kaip pradėti pasirinktos krypties verslą. Programos pabaigoje lankytojų lauks protų mūšių ir šaškių turnyrai, mokomieji seminarai.

„Verslas veža“ – tai galimybė savo kelio beieškančiajam sužinoti, nuo ko ir kaip pradėti savo verslą ar paversti realybe ilgai savyje brandintas verslumo idėjas. Kauno kredito unijos specialistai renginio metu konsultuos visus norinčius ir planuojančius pradėti savo verslą, realizuoti turimas idėjas, informuos apie galimybes gauti paramą verslo pradžiai.

Dalyvavimas renginyje – nemokamas.

 „Verslas veža“ renginių partneriai: LR Ūkio ministerija, Regioniniai verslo informavimo centrai, Turizmo ir Verslo informavimo centrai.

Kauno kredito unija renginyje "Verslas veža" Invega, Kauno kredito unija ir Versli Lietuva atstovės renginyje "Verslas veža"