Kauno kredito unija tęsia mokymų ciklą pradedantiesiems verslininkams

Naujas verslasGegužės 8-ąją vykęs atviras seminaras „Ar verslo pradžia gali būti lengva? Praktinės rekomendacijos naujam verslui“ sutraukė būrį planuojančių pradėti savo verslą kauniečių. Seminaro dalyviams buvo pristatytas Kauno KU drauge su Invega (UAB „Investicijų ir verslo garantijos“) vykdomas „Verslumo skatinimo“ (VSF) projektas, pateiktos rekomendacijos verslo plano rengimo, verslo organizavimo bei finansavimo klausimais.

„Naujas tik pradėjęs veikti verslas neretai susiduria su klausimais ir situacijomis, kurias sudėtinga numatyti verslo kūrimo pradžioje.  Pirmieji žingsniai versle paprastai būna sunkiausi, todėl mūsų tikslas yra supažindinti su finansinės paramos galimybėmis ir padėti norintiems kurti verslą Lietuvoje.“- teigia Kauno kredito unijos administracijos vadovė Ernesta Ramaškaitė.

Renginio metu savo patirtimi, ruošiant sutartis, dalinosi ir Kauno kredito unijos teisininkė, advokato padėjėja  Jolanta Meištienė. Verslo pradžiai skirtą rinkodarinių veiksmų paketą pristatė ir rekomendacijas pateikė rinkodaros ir komunikacijos specialistė Erna Krivickienė. Seminaro dalyviai aktyviai domėjosi pateikta informacija, uždavinėjo klausimus, dalyvavo diskusijose ir dalinosi patirtimi.  

Tokius švietėjiškus, praktinių rekomendacijų seminarus Kauno kredito unija planuoja rengti ir ateityje, kviesdama vis naujus ir naujus kauniečius įsilieti į verslininkų gretas.

Primename, kad nuo VSF projekto pradžios Kauno kredito unija pasirašė jau 60 sutarčių lengvatinėms paskoloms už daugiau nei 3,5 mln. litų. Tai vienas geriausių projekto rezultatų visos Lietuvos mastu ir geriausias Kauno regione. Projektas tęsis iki 2018 metų gruodžio 31 d. Tarp Kauno kredito unijos narių – paskolos gavėjų yra daug įdomių, nestandartinių verslų: sėdmaišių dizainas ir gamyba, svečių namai, nestandartinių rūbų kirpyklos ir grožio salonams siuvimas, koklių gamyba, vienkartinių indų gamyba, laisvalaikio prekių nuoma, grožio salonai ir daugelis kitų.

Daugiau apie Kauno kredito uniją www.kku.lt