Kauno kredito unija plėtoja socialinę partnerystę

Padėka  Kauno KU Kauno kredito unija pasirašė dar vieną abišalę bendradarbiavimo sutartį su Kauno bendruomenės centru „Girsta“.  Šių metų pradžioje prasidėjęs bendradarbiavimas išaugo į gražią partnerystę. O vieno apsilankymo metu bendruomenės centro pirmininkė Zinaida Streikienė unijos vadovei įteikė padėkos raštą už nuoširdų bendradarbiavimą ir paramą.

„Veikdami apibrėžtoje teritorijoje mes  suvokiame, kad vietos piliečiai yra tiesioginė mūsų verslo dalis, todėl rūpestis jais ir yra mūsų pirminis tikslas“, – įsitikinusi Kauno kredito unijos administracijos vadovė Ernesta Ramaškaitė.

Aktyvios bendruomenės centro pirmininkės iniciatyva Kauno kredito unija yra pakviesta dalyvauti visuose didžiuosiuose bendruomenės renginiuose. Bendruomenės centre veikia ir senjorių klubas, vienijantis apie 100 moterų, kurių amžius nuo šešiasdešimties iki aštuoniasdešimt penkerių metų. Kauno kredito unija šį rugsėjį klubo narėms dovanojo išvyką į Lietuvos pajūrį, kuri praėjo nuotaikingai ir tikrai paįvairino kasdienybę. Gražiomis akimirkomis kviečiame pasidžiaugti kartu su bendruomene ir savo skaitytojus.

02 01 Smagi išvyka