Kauno kredito unija ir toliau sėkmingai teiks naudingas finansines paslaugas

logoLietuvos banko sprendimas, atšaukti dviejų iš 14 pavieniui veikiančių kredito unijų veiklos licencijas, Kauno kredito unijai neturės jokios įtakos. Kauno kredito unija ir toliau sėkmingai teiks naudingas finansines paslaugas savo nariams ir norintiems jais tapti.

„Visada siekėme savo esamiems ir būsimiesiems nariams teikti skaidrias bei naudingas paslaugas ir taip užsitikrinti patikimos unijos vardą bei pelnyti žmonių ir verslo atstovų pasitikėjimą,“- teigia Kauno kredito unijos administracijos vadovė Ernesta Ramaškaitė.

Vadovė primena, kad kiekviena kredito unija yra atskiras juridinis vienetas, nesusijęs su kitomis kredito unijomis. Taip pat Kauno kredito unija priklauso Lietuvos centrinės kredito unijos (LCKU) sistemai, kurioje veikia daugiau papildomų unijų veiklos priežiūros ir saugumo funkcijų. Dabartiniu metu LCKU yra įkurta rizikos valdymo grupė, kuri yra atsakinga už LCKU sistemos unijų rizikos valdymo priemonių įgyvendinimą. Pernai taip pat buvo sugriežtintos kredito unijų priėmimo į LCKU sistemą sąlygos, kurios įsigaliojo būsimoms LCKU narėms.

„Manome, kad praėjusiais metais ir šių metų pradžioje Lietuvos banko bei LCKU sprendimais priimti papildomi saugikliai ne tik pagerins kredito unijų likvidumo bei rizikos valdymo rodiklius, bet ir padidins vartotojų pasitikėjimą kredito unijų rinka, kas taip pat leis mums pasiūlyti daugiau naujų kredito unijų paslaugų savo nariams“, – įsitikinusi Kauno kredito unijos vadovė.

Kauno kredito unija Kauno miesto bei rajono gyventojams teikia skolinimo, taupymo, įmokų surinkimo ir mokesčių mokėjimo paslaugas. Kauno kredito unijos paskolų rinką galima suskirstyti į smulkiojo verslo ir kreditų fiziniams asmenims (vartojimo, būsto, būsto remonto ir pan.). Bendradarbiaudama su UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ Kauno kredito unija vykdo ir lengvatinį „Verslumo skatinimo“ projektą, kurio metu smulkus, naujas verslas kredituojamas beveik be procentine paskola (kompensuojama iki 95% palūkanų).