Kauno kredito unija – arčiau savo narių, verslų ir idėjų.

Pirk prekę lietuviškąSpalio 4-6 dienomis Žalgirio arenoje jau penktą kartą vyks paroda „Rinkis prekę lietuvišką”, kurioje dalyvaus ir Kauno kredito unijos atstovai. Bendrame stende bus teikiama informaciją apie Verslumo skatinimo fondą, galimybę dalyvauti projekte. Parodos stende savo paslaugas ir prekes eksponuos ir unijos nariai, verslininkai, jau spėję pasinaudoti projekto teikiamomis galimybėmis ir naudomis.

Parodoje bus pristatoma daugybė Lietuvos gamintojų naujovių, tarp kurių ir tokie produktai, kurių įsigyti parduotuvėse dar nėra galimybės. O šalia jau gerai žinomų bendrovių išbandyti savo gaminius vartotojams siūlys ir dar visai jaunos Lietuvos gamybos įmonės, kurių pastaruoju metu rinkoje atsiranda vis daugiau. Parodoje dalyvauja įmonės, kurios atstovauja vieną iš keturių parodos tematikų: maisto pramonė, lengvoji pramonė, kosmetikos ir butinės chemijos pramonė, statybų pramonė

Pirmąsias dvi dienas parodoje  vyks seminarai, kur lankytojai galės ne tik sužinoti daugiau apie savo vartojamus produktus, bet ir išgirsti patarimų kaip pradėti kurti ir vystyti verslą.

Lankytojai parodoje spalio 4-5 dienomis laukiami nuo 10 iki 18 val., spalio 6 d. – nuo 10 iki 16 val. Parodos iniciatoriai ir organizatoriai: Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija, Lietuvos pramonininkų konfederacija, UAB „Ekspozicijų centras”.