Kauniečiai ruošiasi žiemos šventėms

Kalėdų senelio šokis
Kalėdų senelio šokis

Lapkričio pabaigoje kredito unijose startavo vartojimo paskolų akcija – „Neribokite savo norų“, o Kauno kredito unijoje jau skaičiuojami pirmieji akcijos rezultatai ir stebimi kauniečių skolinimosi ypatumai.

„Kol kas galime teigti , kad sulaukiame naujų klientų, kurie ne tik žino kiek ir kokiu tikslu nori pasiskolinti, bet ir yra susipažinę su atsakingo skolinimosi nuostatomis. Toks žmonių požiūris iš tikrųjų džiugina, tai reiškia, kad kauniečiai ėmė atsakingiau žiūrėti į savo finansinius įsipareigojimus ir yra linkę labiau prisiimti atsakomybę,“ – teigia Kauno kredito unijos vadovė Ernesta Ramaškaitė.

Besibaigianti antroji vartojimo paskolų akcijos savaitė parodė, kad kauniečiai daugiausiai linkę skolintis būsto remontui, namų interjero atnaujinimui ir automobiliui įsigyti. Taip pat gana didelis skaičius besiskolinančiųjų teigia, kad paskolą panaudos artėjančioms žiemos šventėms, kurios šiemet nusimato ypatingai ilgos. Kauno kredito unijoje visiems norintiems skolintis, teikiama informacija telefonu ar  e. paštu. Taip pat konsultuojama ir  Kauno kredito unijos klientų aptarnavimo skyriuose.

„Esame pateikę labai patrauklų pasiūlymą. Mūsų vartojimo kreditų palūkanos yra beveik du kartus mažesnės nei kitose finansinėse įstaigose ir beveik 10 kartų mažesnės nei greitųjų kreditų bendrovėse. Todėl visus kviečiame konsultuotis ir pasirinkti atsakingą bei apgalvotą sprendimą,“ – sako klientų aptarnavimo vadybininkė Gintarė.

Šiuo metu Kauno kredito unijoje vykdoma palūkanų akcija palankiomis sąlygomis ir ypač mažomis palūkanomis. Jeigu pritrūkot pinigų savo svajonių atostogoms ar ramiam poilsiui, būsto remontui ar interjero atnaujinimui, Kalėdinėms dovanoms ir šventiniams siurprizams, nedvejokite, ateikite į Kauno kredito uniją. Čia gausite visą reikiamą informaciją apie paskolas, mokėjimus, taip pat taupymo programas. Iki gruodžio pabaigos galėsite sudalyvauti  akcijoje „Neribokite savo norų“.