Kaip sutaupyti atliekant bankinius pervedimus

Einamoji sąskaitaVis daugiau įmonių savo atsiskaitymus perkelia į elektroninę erdvę. Tačiau bankų imami mokesčiai už pavedimus tikrai nedžiugina. Papildomi mokesčiai ypač skaudžiai atsiliepia naujoms įmonėms, kurios savo verslo pradžioje skaičiuoja kiekvieną centą. Tai ypač aktualu, jeigu yra vykdoma internetinė prekyba ir atsiskaitymai vyksta tik elektroninėje erdvėje.

Norintiems sutaupyti, patarimas labai paprastas: pasidomėkite alternatyvios bankininkystės galimybėmis ir privalumais. Vienas iš patikrintų variantų yra atsiskaitymai per Kauno kredito uniją, kurios nariai gali gauti ar pervesti pageidaujamą sumą litais iš savo atsiskaitomosios sąskaitos į bet kurią kitą LR registruotą kredito įstaigą. Remdamiesi mūsų narių atsiliepimais, galime teigti, kad naudodamiesi elektronine mokėjimų sistema Kauno kredito unijos verslo nariai sutaupė nuo 500 iki 2,500 litų per metus.

Apmokestinti pavedimai bei užskaitos galvos skausmas ne tik įmonėms. Kauniečiai, kas mėnesį mokėdami vien tik komunalines įmokas, pavedimų mokesčiams išleidžia nuo 100 iki 300 litų per metus. Tai tikrai ne menka suma dažnai šeimai.

„Manome, kad Kauno mieto ir rajono gyventojai, atsiskaitydami už komunalines paslaugas, atlikdami kitas įmokas, išleidžia nemažai pinigų. Lietuvos banko duomenimis šiuo metu Lietuvoje veikiančių bankų paslaugų ir operacijų įkainiai svyruoja nuo 1.5 iki 4 litų. Todėl mūsų unijos siūloma alternatyva –  tikrai neblogas pasiūlymas.“ – sako Kauno KU administracijos vadovė Ernesta Ramaškaitė.

Kviečiame apsilankyti Kauno kredito unijos klientų aptarnavimo centruose visus, norinčius susipažinti su Kauno kredito unijos veikla, siūlomais produktais, teikiamomis paslaugomis. Jeigu griežtai planuojate savo laiką, siūlome susitikimą su vadybininku susitarti iš anksto.

Informacija apie paslaugas ir produktus teikiama ir telefonu Kaune (8-37)752 762 nuo 9:00 iki 18:00 val.

Naudokitės naudingais finansiniais sprendimais!