Kaip greitai ir nebrangiai pereiti prie vasariško garderobo?

2013 metų spalvaVis šiltėjantis oras ir ilgesnės dienos visus veja iš namų ir verčia atsisakyti kelių sluoksnių šiltų, vilnonių drabužių, mesti šalin storapadžius batus ir ausines kepures.

Tačiau netikėtai pastebime,  kad mūsų spinta visiškai nepasiruošusi vasarai ir nieko madingo neturime! Metas būtų apsipirkti, bet tikrai ne paslaptis, kad netik studentiškos kišenės neapkrautos  „žvangančiais auksiniais“. Tad kaip labai neišlaidaujant pasiruošti vasaros sutikimui ir atsinaujinti savo spintą?  Štai penkių punktų sąrašas, kurių pagalba jūsų spinta taps patraukli, vasariška ir (galbūt) išskirtinė.

1. Lengvas plazdantis šalis.

Negalvokit, kad šalikas skirtas vien tik apsisaugoti nuo šalčio ar vėjo. Lengvas, ilgas, plazdenantis šalis suteiks prieskonį jūsų įprastai kasdienei aprangai (marškinėliams, palaidinėms, megztiniams ir lengviems paltukams). Ryškios spalvos ir lengva šaliko faktūra pridės jūsų garderobui ypatingo šarmo (second hand‘e galite rasti ir tikro šilko skarelių). Rinkitės ryškias, švytinčias spalvas ir įdomius raštus.

Nepamirškite! 2013-ųjų metų spalva lyderė – smaragdinė žalia (angl.  emerald). Apskritai šiai vasarai rinkitės kiek „prigesintas“ spalvas: melsvą (dusk blue), violetinę (African violet),  žalsvą (grayed jade), karališką mėlynąją (Monako blue), persikinę – lino (nectarine – linen), gelsvą (lemon zest) ir švelniai raudoną (poppy red).

2. Džinsai. Spalvoti džinsai

Čia džiaugsmas studentas, nes džinsai apskritai gali būti laikomi studentiška uniforma. Tikrai sunkoka rasti jų nedėvintį studentą ar studentę. Nerekomenduojame ir nerekomenduosime jų atsisakyti. Tiesiog vasaros sezonui rinkitės ryškias, neįprastas spalvas, įmantresnius modelius, žaiskite kelnių ilgiais (virš kauliukų, iki pusės blauzdų, šiek tiek per ilgos ir t.t.). Prie spalvotų džinsų galite laisvai derindami kitas savo turimo garderobo dalis ir aksesuarus, o su klasikinio modelio švarkeliu jūs atrodysite ypač stilingai.

3. Ryškiaspalvis apavas (neon shoes)

Jeigu jūsų spintos atnaujinimo planuose yra tik viena pirkinys vasaros sezonui, siūlome pradėti nuo „apačios“ ir pasipuošti ryškiu apavu – neoninėm spalvom „šviečiančiais“  batais (tai gali būti sportinio stiliaus avalynė, ir ryškiaspalviai aukštakulniai arba išpopuliarintieji Crocs‘ai).  Ryškus apavas labai subtilus būdas pareikšti savo nuomonę apie madą ir įsilieti į bendrą, pasitinkančiųjų vasarą, srautą.

4. Akiniai nuo saulės

Privalomas akcentas. Tik jam reiktų skirti ypatingą dėmesį ir nepasimesti tarp siūlomų „cat-eye“ (katės akys), wayfarer (keliautojo), ar vintage (senovinių) rėmų stilių. Tai jau seniai nebemadinga ir atsibodę. Kas trečias sutiktas ant nosies turi pakabinęs būtent tokio stiliaus akinukus. Šį sezoną ypatingą vietą užima 70-ųjų stiliaus rėmeliai apvaliais stiklais. Išsirinkite jums tinkamos spalvos ir visada būsite vasariškos nuotaikos.

5. Šortai paaukštintu liemeniu

Šiųmetis mados topas – kelnės bei sijonai paaukštintu liemeniu. 70-ųjų stiliaus gerbėjos ir gerbėjai gali džiūgauti! Audinys nėra nesvarbu,- tai gali būti ir medvilnė, ir džinsas, ir linas, ir netgi šilkas (jeigu tai leis jūsų kišenė). Svarbiausia aukštas juosmuo. Toks modelis šią vasarą yra ypatingai madingas! O šortai yra super patogus drabužis. (Mažas patarimas: jeigu jūsų platūs klubai, modelis paaukštintu liemeniu yra ne visai tai kas jums geriausiai tinka.)

Visus penkis punktus  galite gauti  nepatirdami didelių išlaidų, o prieš važiuodami į prekybos centrą, būtinai patikrinkite internetines parduotuves, drabužių mainų „vieteles“ ir žinoma „second handą“, kur pasiūla gali jus maloniai nustebinti.

Pabaigai vienas mažas nieko nekainuojantis patarimas – nepamirškite šypsenos! Tai nuostabiausias akcentas ir pats gražiausias vasariškas aksesuaras, kokį tik galite turėti. Geros artėjančios vasaros !!!