Ekonomiškumo pradmenų projekto „Taupumo mokyklėlė“ pabaigtuvių šventė

Birželio 2 dieną BLC verslo centre įvyko ekonomiškumo pradmenų projekto  „Taupumo mokyklėlė“ pabaigtuvių Taupumo mokyklėlėšventė. Projekto dalyvius lopšelių darželių:  Daigelis, Šermukšnėlis , Pušaitė, auklėtinius sveikino Kauno kredito unijos vadovė Ernesta Ramaškaitė, projekto iniciatorė Ilona Šerniuvienė, dainavo ir šoko vaikų pop-choras „linksmoji šypsena“ ir darželių auklėtiniai.

Šventę stebėjo ir Kauno miesto švietimo skyriaus atstovė Audronė Bukmanaitė. Renginio metu buvo apdovanoti originaliausias taupykles pateikę ir daugiausiai gerų darbų „pridirbę“  mažieji darželinukai.

Projektas „Taupumo mokyklėlė“ prasidėjo dar vasario pradžioje ir tęsėsi iki mokslo metų pabaigos. Pagrindinis iniciatyvos tikslas – mokyti mažuosius kauniečius ekonomiškumo pagrindų, supažindinant juos su taupumo pradžiamoksliu, piniginėmis operacijomis, lietuviškais pinigais litais. Projekte dalyvavę vaikai galėjo parodyti ir kūrybinę iniciatyvą, gamindami ir pristatydami visuomenei taupykles. Visos pagamintos taupyklės buvo skirtos kaupti tik už gerus darbus gautiems pinigėliams. Keletą savaičių iki renginio BLC verslo centre vyko taupyklių paroda, kurią apžiūrėti galėjo visi miestiečiai.

Projektą iniciavo lopšelis darželis „Daigelis“, vėliau prisijungė ir kiti Kauno miesto vaikų darželiai, pateikę projektui savo kūrybinius darbelius. Projektą remia Kauno kredito unija ir Lietuvos centrinė kredito unija.