Dalyvausime projekte „Verslas praktiškai“

Visą lapkričio mėnesį Kauno kredito unijos atstovai dalyvaus jaunimo organizacijos „Jaunieji lyderiai” rengiamame projekte Plakatas„Verslas praktiškai”. Projekto tikslas – padėti jauniesiems verslininkams susigaudyti verslo pasaulyje ir suteikti žinių, kurių dėka jų pirmieji žingsniai versle būtų lengvesni ir ,svarbiausia, tikslingesni. Toks ir yra projekto tikslas – padėti žengti pirmuosius verslo žingsnius.

„Kauno kredito unijoje su naują verslą norinčiais steigti susiduriame kiekvieną dieną. Vykdydami ir administruodami projektą „Verslumo skatinimo fondas“ išgirdome turbūt daugiau nei 1000 idėjų. Bet galėjome padėti įgyvendinti tik kelis šimtus. To priežastis yra menkas pasiruošimas idėjai ir žinių stoka. Todėl manome, kad dalyvaudami šiame projekte prisidėsime prie jaunųjų verslininkų prusinimo ir jų idėjų stiprinimo. Galima sakyti padėsime pirmuosius pamatus. Toks ir yra mūsų dalyvavimo projekte svarbiausias tikslas – „užaugint“ naują, sumanių verslininkų kartą.“ – pasakoja Kauno kredito unijos valdybos pirmininkė Ernesta Ramaškaitė.

Kauno KU pirmininkė pati dalyvaus projekte, skaitys paskaitas ir konsultuos apie finansų valdymą bei verslo finansavimo šaltinius. Paskaita numatoma lapkričio 24 d.

Pirmasis susitikimas su norinčiu verslauti jaunimu vyks jau lapkričio 3 d. Susitikimo tema „Nuo idėjos iki verslo. Ką lemia teisinga strategija.“

Daugiau apie projektą www.jaunieji-lyderiai.lt.