Būsto kreditas

Būsto kreditas – geriausia galimybė greitai įsikelti į savo svajonių namus.

Kreditas būstui – pagrindinės sąlygos.

Kreditai būstui suteikiami iki 30 metų laikotarpiui. Finansuojama iki 85% įsigyjamo būsto vertės. Būsto kredito lėšos naudojamos įsigyjamo būsto pirkimui. Būsto kreditą galima gauti kartu su bendraskoliu. Tam, kad galėtumėte gauti būsto paskolą, turite būti dirbantis ne mažiau kaip 4 mėnesius. Vertindami Jūsų pajamas analizuosime 6 mėnesių laikotarpį. Būsto paskolos išduodamos iki 100 000 eurų, tačiau galimi ir nestandartiniai sprendimai. Esame tikrai lankstūs. Pas mus turimą būsto paskolą ar būsto paskolos dalį galėsite grąžinti anksčiau termino nepatirdami jokių suvaržymų ar apribojimų. Tai galėsite padaryti kada Jums patogu ir tiek kartų per metus, kiek Jums reikės.

Būsto kreditą gali gauti ir užsienyje dirbantys, ten pajamas gaunantys gyventojai. Jei Jums reikalingas būsto kreditas, tačiau bankai Jūsų nenori finansuoti nes gaunate nuomos pajamas ar dirbate su verslo liudijimais bei patentais – mes pabandysime Jums padėti. Būsto kreditai gali būti suteikiami ir šeimos pagausėjimo besilaukiančioms šeimoms ar motinystės bei tėvystėms atostogose esantiems tėveliams.

Konkrečios būsto paskolos palūkanos pritaikomos atsižvelgus į kiekvieno kliento poreikius ir galimybes. Susidomėjusiems teikiamos nemokamos finansinės konsultacijos, kurių metu aptariamos tiek potencialios būsto paskolos palūkanos, tiek finansinė kliento bazė ir ja paremti planuojamos paskolos kriterijai, tiek galimas mokesčių susigrąžinimas ir kita.

Jei Jums reikalingi pinigai jau turimo būsto remontui – Jums reikalingas būsto remonto kreditas. Ši paskola šiek tiek skiriasi nuo būsto kredito. Informaciją apie ją galite rasti kitame straipsnyje.

Būsto kreditas – paprasčiausias ir greičiausias būdas įsikelti į nuosavus svajonių namus.

Daugiau informacijos apie būsto paskolas – čia: http://kku.lt/busto-paskola/

Būsto kredito privalumai

Dauguma jaunų žmonių, planuojančių kurti šeimą, svajoja apie nuosavą būstą, tačiau dažnai pritrūksta galimybių savo pirmuosius namus įsigyti be finansinės pagalbos ar būsto kredito. Dažnai aplinkiniai stengiasi perkalbėti ar baugina, jog nereiktų ilgam įsipareigoti jokiai finansinei institucijai, nes bus sudėtinga grąžinti pasiskolintą pinigų sumą. Tad tam, kad lengviau būtų priimti sprendimą kreiptis finansinės pagalbos ir imti būsto paskolą, svarbu žinoti kodėl verta skolintis būtent iš Kauno kredito unijos, o ne banko ar kitos finansinės institucijos.

Pagrindiniai privalumai, imant būsto kreditą iš Kauno kredito unijos yra šie:

 • Gavus prašymą dėl būsto kredito suteikimo, visų pirma yra vertinama individuali situacija ir visuomet ieškome geriausio sprendimo, siekiant patenkinti prašymą pačiomis palankiausiomis sąlygomis;
 • Siekiant išduoti jūsų pageidaujamo dydžio būsto kreditą, vertinama jūsų ir jūsų bendraskolio finansinė situacija tik už pastaruosius šešis mėnesius (svarbu, kad darbo santykiai truktų ne mažiau nei keturis mėnesius). Tuo tarpu kitos finansinės institucijos vertina jūsų finansinę būklę, imant žymiai ilgesnį laikotarpį.
 • Būsto kredito gavimas yra prieinamas tiek dirbantiems pagal individualią veiklą, tiek turintiems darbo santykius užsienyje, tiek auginantiems mažamečius vaikus ir šiuo metu esantiems tėvystės atostogose;
 • Atsižvelgiant į jūsų galimybes yra nustatomas lankstus būsto kredito įmokų grafikas, kur patys renkatės per kokį terminą ir kokio dydžio mėnesines įmokas norite mokėti;
 • Galima kreiptis ne tik dėl būsto kredito, bet ir suteikiama finansinė pagalba būsto įrengimui ar remonto darbams;
 • Iškilus finansiniams sunkumams yra galimybė kreiptis dėl būsto paskolos refinansavimo paslaugų;
 • Suteikiama galimybė grąžinti būsto kreditą anksčiau nustatyto termino, be papildomų sąlygų ar užslėptų mokesčių.

Būsto kredito įsigijimas – Nuo A iki Z

Tam, kad galėtumėte teikti paraišką būsto kredito gavimui, rekomenduojama atlikti šiuos nesudėtingus, bet svarbius 5 žingsnius:

 1. Įsivertinkite savo ir savo šeimos finansines galimybes bei susitarkite kuris iš jūsų bus bendraskolis. Tai padaryti galite visai nesudėtingai, pasinaudojant interaktyvia Kauno kredito unijos būsto paskolos skaičiuokle, kur suvedę norimos paskolos sumą ir terminą, galite sužinoti įmokos sumą, kurią turėtumėte mokėti per mėnesį. Taip pat papildomai yra skaičiuojamas vienkartinis būsto kredito išdavimo sutarties mokestis, bendra kredito kainos metinė norma ir bendra kredito paskolos suma, kurią gavėjas įsipareigos padengti per nustatytą terminą.
 2. Registruokitės į nemokamą konsultaciją, kur Kauno kredito unijos vadybininkas ar finansų ekspertas įvertins jūsų finansinę situaciją ir pasiūlys geriausią sprendimą, palankiausiomis sąlygomis, siekiant gauti norimo dydžio būsto kreditą. Tam, kad galėtumėme įvertinti jūsų galimybes, susitikimo metu reiktų pateiki galiojantį pasą ar asmens tapatybės kortelę, darbo santykių (Lietuvoje ar užsienyje) įrodymą už keturių mėnesių laikotarpį ir banko išrašus, įrodančius jūsų pajamas už pastaruosius šešis mėnesius.
 3. Įvertinus jūsų ir jūsų bendraskolio finansinę situaciją, galima pateikti paraišką norimam būsto kreditui gauti. Paraiškoje yra nurodoma būsto kredito suma, paskolos grąžinimo terminas, metinė būsto kredito kainos norma, nustatyta mėnesinė įmoka ir bendra mokėtina būsto kredito suma.
 4. Kauno kredito unijos sprendimas suteikti jums būsto kredito paskolą.
 5. Būsto paskolos gavimo sutarties pasirašymas. Šioje sutartyje bus pateiktos sąlygos, kuriomis vadovaujantis bus mokama nustatyta būsto kredito suma, individualiai įvertinus jūsų finansinę situaciją ir suteikus lanksčias galimybes įsigyti norimos vertės būstą. Rekomenduojama prieš pasirašant sutartį atidžiai perskaityti būsto kredito suteikimo sąlygas ir informuoti vadybininką, jei dėl nenumatytų priežasčių jūsų finansinė situaciją pasikeitė, kas galimai paveiktų jūsų galimybes vykdyti įsipareigojimus.

Įsivertink savo pasiskolinimo galimybes būsto kreditui įsigyti!

Domina būsto kredito pasiūlymai? Jums svarbu kokios bus būsto kredito grąžinimo sąlygos, kurios yra nustatytos objektyviai įvertinus ne tik jūsų finansines galimybes, bet ir aplinkybes bei papildomus pajamų šaltinius? Kauno kredito unija gali padėti atrasti tinkamiausią sprendimą, ieškantiems būsto kredito finansavimo galimybių ar finansinės pagalbos būsto įrengimui bei atnaujinimui. Tačiau tam, kad galėtumėte jaustis užtikrintai, jog tikrai gausite norimą sumą būsto įsigijimui, siūlome visų pirma įsivertinti savo pasiskolinimo galimybes. Tai padaryti galite visai nesudėtingai.

Kauno kredito unija siūlo pasinaudoti interaktyviu įrankiu – būsto paskolos skaičiuokle, kurios pagalba įvedus reikalingą informaciją: pageidaujamą būsto kredito paskolos sumą ir jos terminą, preliminariai galite sužinoti kokią bendrą kredito sumą jums reikėtų grąžinti. Taip pat matysite ir savo finansinius įsipareigojimus, kiek pinigų reikės mokėti kartą per mėnesį. Be to, reiktų nepamiršti, kad jei jūsų pajamų neužtenka norimo dydžio būsto kredito gavimui galite įsivertinti savo šeimos finansines galimybes kartu su sutuoktiniu. Beje, turėkite omenyje, kad kiekvienu atveju, Kauno kredito unija stengiasi pateikti optimaliausią paskolos pasiūlymą, išnagrinėjus individualią situaciją, o ne taikant šabloniškus įkainius. Be to, jums bus reikalingas žmogus, kuris taps jūsų bendraskoliu. Tad yra daugybė pačių įvairiausių kriterijų, kurie padidina šansą, gauti pageidaujamą būsto kredito sumą ir įsigyti savo svajonių namus.

Norintiems, savo finansines galimybes įsivertinti labai tiksliai, rekomenduojama registruoti į nemokamą konsultaciją, kur Kauno kredito unijos konsultantas ar finansų ekspertas įvertins jūsų individualią situaciją ir pasiūlys pačias palankiausias sąlygas, tinkamiausias būtent jums. Jums tereiks pateikti asmens dokumentus (pasą arba tapatybės kortelę), darbo santykius už pastaruosius keturis mėnesius (tinka darbo sutartis, sudaryta su darbdaviu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje) ir banko išrašas, įrodantis jūsų pajamas už pastarųjų šešių mėnesių laikotarpį.

Bendrosios būsto kreditavimo sąlygos fiziniams asmenims

Kauno kredito unija būsto kreditus suteikia pilnamečiams asmenims, kurie atitinka pagrindinius keliamus reikalavimus. Visų pirma, jūs turite tapti Kauno kredito unijos nariu. Tai padaryti nėra sudėtinga, užtenka sumokėti stojimo įmoką, siekiančią 15 eurų ir minimalų pajų (Kauno kredito unijos nario įnašą), kuris yra 30 eurų. Tuomet galite naudotis visomis Kauno kredito unijos teikiamomis paslaugomis, tame tarpe ir teikti paraišką būsto kredito gavimui. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į tai, kad Kauno kredito unija savo veiklą vykdo Kauno miesto savivaldybėje bei Kauno, Jonavos, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Kazlų Rūdos, Kaišiadorių, Šakių ir Prienų rajonuose. Tad ir kreditavimo paslaugos yra teikiamos žmonėms, turinčiais sąsajų su šiomis teritorijomis.

Tam, kad galėtumėte teikti paraišką dėl būsto kredito paskolos gavimo, jums reikia įsivertinti savo galimybes gauti norimą finansinę pagalbą. Tad būtina pateikti informaciją apie savo darbinius santykius, nesvarbu ar esate samdomas darbuotojas ar turite savo individualią veiklą už pastaruosius keturis mėnesius. Tai gali būti galiojanti darbo sutartis, sudaryta tiek Lietuvoje, tiek užsienyje arba kiti dokumentai, įrodantys, jog jūs legaliai dirbate. Be to, tam, kad Kauno kredito unijos konsultantas ar finansų ekspertas galėtų tinkamai įvertinti jūsų individualią situaciją, jums būtina parodyti pastarųjų šešių mėnesių pajamas ir darbo užmokestį. Taip bus galima objektyviai įvertinti jūsų finansines galimybes ir pasiūlyti patį geriausią būsto kredito variantą, kuris netaps jums nepakeliama finansine našta. Reiktų turėti omenyje, kad būsto paskola yra išduodama kartu su bendraskoliu, kuris laiduos jūsų mokumą. Be to, jei susidursite su laikinomis finansinėmis problemomis, Kauno kredito unija peržiūrės jūsų kredito paskolos sąlygas ir pateiks paskolos refinansavimo galimybes.

Kitos būsto paskolos sąlygos

Norintiems, gauti būsto kreditą yra siūlomos ir kitos galimybės gauti reikalingą finansinę pagalbą. Pavyzdžiui, galite imti paskolą kartu su sutuoktiniu ar įkeisdami turimą turtą. Taip pat didesnė tikimybė gauti norimą paskolą nekilnojamam turtui yra tada, kuomet kaupiate indėlius Kauno kredito unijoje ir turite ilgametę aktyvią narystę. Tačiau reiktų turėti omenyje, kad būsto kredito paskola bus ne didesnė kaip 85 procentų turto vertės arba kainos priklausomai nuo to kuri yra mažesnė.

Taip pat imant būsto kreditą, įkeičiant turimą nekilnojamąjį turtą, galite prašyti maksimalios sumos, kuri gali siekti net iki 300 000 eurų (priklausomai nuo įkeisto turto vertės). Papildomai bus vertinama ir jūsų bei jūsų šeimos kredito istorija ir finansinės galimybės. Taip pat galima prašyti ir papildomo finansavimo būsto įrengimui ar remonto darbams. Tokio tipo paskolos išduodamos maksimaliam terminui, kuris siekia net 30 metų. Priklausomai nuo savo finansinių galimybių, galite patys pasirinkti ne tik pageidaujamą būsto kredito sumą, bet ir jo grąžinimo terminą bei datą, kada jums patogiausia būtų mokėti mėnesines įmokas. Gautą būsto kreditą galite grąžinti ir anksčiau termino, tam nėra taikomi jokie papildomi mokesčiai. O jei taip nutiktų, kad laikinai prarastumėte darbą ar iškiltų finansiniai sunkumai, galite kreiptis į Kauno kredito unijos finansų specialistus, kurie perskaičiuos jūsų mokamas kredito palūkanas, sudarys jums palankų mokėjimo grafiką ir atliks visas reikalingas paskolos refinansavimo operacijas.

Kauno kredito unija išsiskiria iš kitų finansinių institucijų tuo, kad stengiasi rasti patį optimaliausią ir patogiausią būdą, įvertinę visas įmanomas finansavimo galimybes ir individualią interesanto situaciją, visuomet randa būdą, kaip patenkinti savo klientų, norinčių įsigyti savo būstą, poreikius ir pateisinti lūkesčius.

Patarimai, kurie padės grąžinti būsto kreditą, jeigu kartais pasikeistų jūsų finansinė padėtis

Gyvenime nutinka pačių netikėčiausių situacijų, kuomet gali pasikeisti finansinė padėtis. Pavyzdžiui, galite paveldėti turtą, gauti geriau mokamą darbą ar sudaryti pelningą verslo sandorį. Tuomet atsiradus papildomoms lėšoms, galima kreiptis į savo kredito unijos vadybininką ar finansų ekspertą, kuris peržiūrės jūsų turimą būsto kredito sutartį ir perskaičiuos palūkanas, padidindamas mėnesines įmokas ir sutrumpindamas paskolos grąžinimo terminą. Taip galėsite greičiau grąžinti savo turimą būsto kreditą ar įvykdyti kitus finansinius įsipareigojimus.

Kitas, puikus būdas dengti savo turimo būsto kredito įmokas yra finansinė grąža, kurią gaunate gaudami dividendus už turimas investicijas. Kaip tai padaryti, kad pinigai dirbtų jums ir neštų dvigubą naudą? Visų pirma, pasidomėkite kokios galimybės ir sąlygos yra siūlomos, jei turėdami savo nekilnojamo turtą jį įkeisite ar parduosite, o gautus pinigus investuosite. Pavyzdžiui, Kauno kredito unija savo nariams siūlo pasinaudoti lojalaus indėlio paslauga, kuomet yra mokamos palūkanos, kurios priklauso nuo indėlio dydžio. Maksimalus lojalaus indėlio dydis turėtų neviršyti 100 000 eurų sumos. Taip pat reiktų turėti omenyje, kad jei turite ne vieną indėlį kredito unijoje, tuomet sumuojamos visos jūsų investicijos. Ir priklausomai nuo jų paskirties, mokamos palūkanos, kurios padeda generuoti papildomas pajamas, leisiančias jums dengti būsto kreditą.

Tokiais atvejais, svarbu visų pirma sau išsikelti prioritetus ir išsirinkti patogiausią būdą dengti įsiskolinimus ir įgyti finansinę nepriklausomybę. Geriausia tuomet kreiptis profesionalios pagalbos į savo srities specialistus, kurie ne tik įvertins jūsų galimybes, įsiklausys į jūsų norus ir finansinius lūkesčius ir pateiks individualų, būtent jums sudarytą planą, kaip greičiau grąžinti būsto kreditą, pelningai investuoti ar kaupti vaikų ateičiai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kauno kredito unija, bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, kuri suteikia subsidiją, jaunoms šeimoms, norinčioms įsigyti pirmąjį būstą. Būsto kredito sąlygos yra nustatomos individualią situaciją ir kredito istoriją.

Būsto kreditas yra suteikiamas tik pilnamečiams žmonėms, turintiems darbo santykius (ne trumpiau nei keturis mėnesius) ir galinčius įrodyti savo pajamas (už pastaruosius pusę metų). Be to jie turi tapti Kauno kredito unijos nariais.

Norintys gauti būsto kreditą, galima įkeisti turimą nekilnojamąjį turtą, kurį įvertinus iki 85 procentų jo vertės yra apskaičiuojamas būsimos paskolos dydis. Taip pat, būsto finansavimo galimybės priklauso nuo jūsų finansinių galimybių ir kredito istorijos bei bendraskolio – žmogaus, kuris gali laiduoti, jog jūs laiku vykdysite savo finansinius įsipareigojimus.

Įsigyjant būsto kreditą yra skaičiuojama bendra kredito kainos metinė norma ir bendra kredito gavėjo mokama suma. Ji priklauso nuo būsto kredito dydžio ir grąžinimo termino, priklausomai nuo šių kriterijų gali būti skaičiuojamas ir kredito sutarties sudarymo mokestis. Pavyzdžiui, pildant paraišką 100 000 eurų dydžio būsto kreditui, ilgiausiam 30 metų terminui bus taikoma 4,60 procentų bendra kredito kainos metinė norma.

Norint gauti būsto kreditą, būtina pateikti savo asmens dokumentus (pasą arba asmens tapatybės kortelę), darbo santykius įrodančius dokumentus (gali būti darbo sutartis, sudaryta Lietuvoje arba užsienyje, tačiau ne trumpiau galiojanti nei pastaruosius 4 mėnesius). Taip pat reikalingi banko išrašai, įrodantys jūsų pajamas ir darbo užmokestį (už pastarųjų 6 mėnesių laikotarpį).

Valstybė subsidijuoja ir dalinai kompensuoja būsto kreditą jaunoms šeimoms, norinčioms įsigyti pirmąjį nekilnojamąjį turtą. Taip pat dėl šios galimybės gali kreiptis ir asmenys, kurie turi teisę gauti valstybės paramą, reglamentuotą Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymu, skirtą pirmojo būsto įsigijimui, remontui ar pritaikymui žmonių su negalia poreikiams.

Būsto kreditą galima grąžinti ir anksčiau nustatyto termino be jokių papildomų mokesčių ir nuobaudų, o iškilus laikiniems finansiniams sunkumams galite pasinaudoti paskolos refinansavimo paslauga.

Būsto kreditas yra suteikiamas maksimaliam 30 metų terminui.

Priklausomai nuo būsto kredito dydžio, pavyzdžiui 100 000 eurų būsto kreditui yra taikoma 4,60 procentų dydžio bendra kredito kainos metinė norma.

Maksimali būsto kredito suma, įkeičiant turimą nekilnojamą turtą, yra 300 000 eurų.

Priklausomai nuo savo poreikių ir finansinių galimybių galima prašyti nuo 3000 eurų iki 300 000 eurų būsto paskolos.

Paskola teikiama Kauno kredito unijos nariams bei norintiems jais tapti gyvenantiems arba dirbantiems Kauno mieste ar Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų Rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose bei turintiems kitų sąsajų su šiomis teritorijomis. Tai turi būti pilnamečiai asmenys, dirbantys samdomą darbą arba sėkmingai vykdantys individualią veiklą.

Paskolą grąžinti galima anksčiau nustatyto termino be jokių papildomų mokesčių ar nuobaudų taikymo.

Būsto remontui galima skolintis, įkeičiant turimą nekilnojamą turtą. Jį įvertinus, iki 85 procentų jo vertės, gali būti skiriama paskolai, naujo būsto įsirengimui ar atnaujinimui.

Taip, jaunos šeimos taip pat gali kreiptis dėl būsto paskolos. Jie gali pasinaudoti valstybės subsidija, skirta pirmajam būstui įsigyti.

Emigrantai taip pat gali kreiptis dėl būsto paskolos suteikimo, svarbu turėti dokumentus įrodančius darbo santykius (už pastaruosius keturis mėnesius) ir kredito istoriją bei pajamas (už pastarąjį pusmetį).

Būsto paskolos suteikiamos ir dirbantiems užsienyje. Svarbu, kad jie legaliai dirbtų ir galėtų pateikti reikalingus dokumentus, įrodančius darbo santykius ir oficialiai gautas pajamas.

Kauno kredito unija – finansinė institucija veikianti kooperatiniais pagrindais ir teikianti finansines paslaugas savo nariams. Kauno kredito unijos nariais gali būti fiziniai asmenys, kurie dirba, gyvena, mokosi Kauno mieste ir Kauno, Jonavos, Kaišiadorių, Prienų, Kazlų Rūdos, Šakių, Jurbarko, Raseinių, Kėdainių miestų rajonų savivaldybėse.

Pajus – privalomas mokestis, mokamas norint tapti Unijos nariu.

Pateikti paraišką būsto kredito gavimui galite internetu, užpildę elektroninę formą Kauno kredito unijos internetinėje svetainėje arba atvykę į Kauno kredito uniją Kaune ar Kėdainiuose.

Sprendimo priėmimas ir būsto paskolos išdavimas trunka iki 5 darbo dienų.