Atsisakyk „greituko“! Greitųjų kreditų paskolų refinansavimas.

Turite paėmę greitąjį kreditą?  Manote, kad mokate per daug? Brangios paskolos grąžinimas tampa nepakeliama našta?
Kauno kredito unija teikia paskolos refinansavimo (perėmimo) paslaugas greitųjų kreditų bendrovių klientams. Atsisakyk greituko !  Paskolos refinansavimo (perėmimo) procesas labai paprastas. Norint atsisakyti greitųjų kreditų bendrovėse turimos paskolos asmuo turi:

  • Atvykti į Kauno kredito uniją (Tel. 837 -752 762, El. paštas – info@kku.lt).
  • Pateikti paskolos sutartį, sudarytą su greitųjų kredito bendrove(ėmis).
  • Užpildyti prašymą kredito perėmimui.
  • Atsisakyti greituko ir mokėti mažiau!

Gavus kredito refinansavimo (perėmimo) patvirtinimą su greitųjų kreditų bendrove atsiskaitoma iš karto!

 Kauno kredito unijos klientų aptarnavimo skyriai 

Dar kovo mėnesį startavęs projektas „Atsisakyk greituko“ – savalaikė ir teisinga VšĮ „Kooperacijos sprendimai“ iniciatyva. Šio projekto pagrindinis tikslas yra padėti žmonėms, papuolusiems į „greitukų“ liūną ir norintiems „nusimesti“ greitukų naštą, kuri neretai tampa tikru išbandymu. Kauno kredito unija tapo aktyvia projekto partnere.

„Tokių žingsnių ir iniciatyvos laukėme jau senai. Džiugu, kad pirmųjų žingsnių ėmėsi organizacija, nesusijusi su finansais. Mūsų unija, gavusi kvietimą tapti projekto partneriais, nedvejodama sutiko. Esame tvirtai nusprendę aktyviai dalyvauti projekte, ne tik teikdami greitųjų kreditų refinansavimo paslaugas Kauno miesto bei rajono gyventojams, bet ir aiškindami apie atsakingo skolinimosi principus,“ – teigia Kauno kredito unijos administracijos vadovė Ernesta Ramaškaitė.

Šiuo metu Kauno kredito unijoje siūlomos paskolų palūkanos yra mažiausiai 10 kartų mažesnės nei greitųjų kreditų bendrovėse, tad ir kas mėnesį mokamos paskolos palūkanos būtų mažesnės.

„Visada siekėme savo esamiems ir būsimiesiems nariams teikti skaidrias bei naudingas paslaugas ir taip užsitikrinti patikimos unijos vardą bei pelnyti žmonių ir verslo atstovų pasitikėjimą,“- mintimis vadovė.