Ateina laikas kurti įmonę. „Trinkelių dėjimas“ verslo istorija

trinkelių klojimasNe visi verslininkai savo veiklą pradeda nuo įmonių steigimo. Dažnai smulkieji vienokias ar kitokias paslaugas iš pradžių teikia pasiėmę verslo liudijimus, o padaugėjus užsakymų pradeda ieškoti kitų formų savo veiklai apibrėžti.

Edvinas Jasas Kaune prieš kelerius metus trinkelių klojimo verslą pradėjo būtent su verslo liudijimu kišenėje, tačiau sėkmingai išplėtojęs veiklą buvo priverstas steigti individualiąją įmonę „Trinkelių dėjimas“. Kadangi verslui, kuriuo kaunietis užsiima, didelių investicijų nereikia, tai nenorėdamas sukti galvos dėl įstatinio kapitalo dydžio pašnekovas pasirinko minėtą formą.

„Užsakymų taip padaugėjo, kad reikėjo ieškoti kitų būdų užsiimti šia veikla. Anksčiau daugiausia dirbome privatiems asmenims, kurių užsakymai būdavo nedideli. Vėliau mus samdyti pradėjo ir įmonės, tad daug paprasčiau dirbti pasidarė įsteigus įmonę“, – sako p. Jasas.

Daugiau informacijos apie Kauno kredito unijos nario verslo pradžios istoriją: http://vz.lt/article/2013/4/27/ateina-laikas-kurti-imone#ixzz2RqeoYHVe