Kreditai

Atsiskaitomoji sąskaitaKauno kredito unijos siūlomi kreditai atitinka įvairiausius klientų poreikius. Siūlomi trijų rūšių vartojimo kreditai, būsto kreditas, verslo kreditai, kreditas žemės ūkiui ir t.t.

Kreditai išduodami vadovaujantis Lietuvos Banko patvirtintais atsakingo skolinimosi nuostatais (vertinamos kredito gavėjų gaunamos pajamos, pajamų nukreipimo galimybė, kredito istorija ir kiti skolinimosi ypatumai).

Kaip gauti kreditą?

Gauti kreditą paprasta: susisiekite su KKU arba atvykite pas mus bei užpildykite reikiamus dokumentus. Prieš tai rekomenduojama pasitikrinti savo galimybes – Paskolos skaičiuoklė. Taip pat galite pasinaudoti finansinės konsultacijos paslauga, kuri teikiama nemokamai.

Ar galimas kreditas telefonu?

Pasiteirauti apie kreditavimo sąlygas, reikalingus dokumentus bei susitarti dėl konsultacijos laiko – galima telefonu. Kreditų išdavimo telefonu paslauga KKU neteikiama.

Ar galima gauti kreditą internetu?

Kredito išdavimo internetu paslauga KKU neteikiama, tačiau internetu Jūs galite užpildyti užklausą dėl kredito suteikimo – ir mes su Jumis susisieksime.

Kreditas banke, kredito unijoje ar greitųjų kreditų bendrovėje, kur siūlomas lengvas kreditas, taip pat kreditas be registracijos mokesčio – koks sprendimas geriausias?

Mes rekomenduojame kreiptis į kredito unijas, kurios yra lankstesnės, dažnai siūlo geresnes ar geriausias sąlygas norintiems pasiskolinti.

Jei suteikiamas pirmas kreditas, ar galiu tikėtis nuolaidos?

Kreditai KKU suteikiami atsižvelgiant į kiekvieno kliento galimybes, asmeninę finansinę situaciją bei siekiant pateikti labiausiai jo poreikius ir lūkesčius atitinkantį pasiūlymą.

Ar galimas tarptautinis kreditas, t.y. kreditas asmenims, dirbantiems užsienyje?

Užsienyje dirbantiems asmenims kreditas gali būti išduotas. Tokiu atveju reikalingas dokumentas, įrodantis, jog klientas turi nuolatinį darbą užsienio valstybėje ir gauna pajamas. Paprastai pateikiama darbo sutartis ir išrašas iš banko, kuriame atsispindėtų nuolatinės gaunamos pajamos.

Domina komercinis kreditas – kokios galimybės?

Verslo subjektams KKU siūlo verslo paskolas ar verslo kreditus. Siūlomas investicinis kreditas, apyvartinių lėšų kreditas, taip pat galimybė pasinaudoti kredito linija verslui.

Kas gali skolintis?

Paslauga teikiama Kauno kredito unijos nariams bei norintiems jais tapti Kauno miesto, rajono ir Kaišiadorių rajono gyventojams, sulaukusiems 18 metų amžiaus ir gaunantiems nuolatines pajamas.

Ar gali būti suteiktas valstybinis (valstybės remiamas) kreditas?

KKU tokia paslauga nėra teikiama.

Ar teikiamas ice kreditas?

KKU tokia paslauga nėra teikiama.

Kam gali būti naudojamos kredito lėšos?

Kreditas gali būti skirtas įvairiausiems poreikiams realizuoti: automobilio įsigijimui, būsto remontui, baldų ir buitinės technikos įsigijimui, asmeniniams poreikiams: gydymo išlaidoms padengti, vestuvėms, kelionėms, vasaros atostogoms, verslo išlaidoms ir panašiai.

Ar galima grąžinti vartojimo paskolą anksčiau?

Taip, Jūs galite grąžinti kreditą anksčiau nustatyto termino. Grąžinantiems turimą kreditą anksčiau jokios sankcijos ar nuobaudos nėra taikomos.

Kitos kredito sąlygos: 

kreditas išduodamas eurais;
galima pasirinkti atsiskaitymo laikotarpį;
galima pasirinkti norimą įmokų mokėjimo dieną;

Planuojantiems skolintis, teikiamos nemokamos finansinės konsultacijos Kaune.

Šaukiamas neeilinis visuotinis Kauno kredito unijos narių susirinkimas

Plačiau

Raskite Jums reikiamos paskolos skaičiuoklę!

Paskolų skaičiuoklės

Turite klausimų, reikia konsultacijos – drąsiai kreipkitės.

Susisiekti dabar